Archanioł Muriel- Niebiański Pocieszyciel i Siewca Spokoju

Często w popadasz w huśtawkę emocjonalną? Emocje wymykają Ci się spod kontroli? Przygniata Cię Twoja codzienność i często bywasz smutny? Przywołaj na pomoc Anioła Muriela.

Jest Istotą ze świetlnej strefy Jowisza, szóstym z dwunastu Aniołów. To Anioł domowego spokoju i odnajdywania radości w codziennych obowiązkach. Szczególną opieką otacza osoby urodzone pod znakiem Raka.

Muriel osobiście strzeże przed złymi wiadomościami. Dba, aby nasz odpoczynek nie był przez nikogo zakłócany i abyśmy w spokoju mogli zregenerować nasze siły. Jest Orędownikiem wszystkich tych, którzy w sposób szczególny są nadwrażliwi na zranienia, szyderstwa czy niesprawiedliwe oskarżenia. Muriel uczy Ich jak mają bronić się w takich sytuacjach i bezpośrednio reaguje, gdy ktoś chce ich skrzywdzić. Inspiruje świadomość i zachęca do walki o swoje poglądy, należne nagrody. Pomaga w walce z własnymi słabościami. Dzięki Niemu możemy pozbyć się mentalnych ograniczeń i blokad uczuciowych. Dzięki temu zyskamy odwagę, aby kierować się w naszej codzienności sercem. Muriel może nas obdarować umiejętnością przyjmowania i dawania bezwarunkowej miłości. Nauczy nas doceniać starania innych ludzi i obudzi w naszym sercu wdzięczność i serdeczność. Obdarzy nas cierpliwością i pozwoli z mniejszą irytacją postrzegać przywary innych ludzi.

angel-1891440_1280Muriel pomaga w publicznych wystąpieniach, pomaga opanować strach i obdarza elokwencją, pozwala pozbyć się stresu i tremy.

Muriel otoczony jest jasnym światłem, które swoją energią przegania troski, smutki i odczuwamy je jako wesołe, radosne i bardzo przyjazne. Jego anielskie szaty mienią się wszystkimi kolorami tęczy, jednak dominujące kolory to błękitny i turkusowy. Jego energia przejawia się nam w okolicach jezior, nad morzem czy nad rzeką. Potrafi też pięknie przeniknąć tęczę jaka tworzy się na niebie po pierwszej wiosennej burzy.

Kiedy wezwać Muriela

Prośmy o pomoc Muriela, kiedy chcemy uporządkować ważne sprawy rodzinne i zawodowe. Pomoże nam również w chwili, gdy chcemy zawalczyć o lepsze, godne i szczęśliwe życie. On także uzbroi nas w optymizm, siłę przebicia i wiarę w siebie. Anioł Muriel zadba, abyśmy nie stali się ofiarą nieżyczliwych nam ludzi, abyśmy nie uwikłali się w intrygi i kłótnie. To On strzeże nas abyśmy nie zaplatali się w podejrzane interesy i szerokim łukiem omijali nieuczciwych wspólników. Muriel pomoże nam też odzyskać formę po przebytej chorobie.

Nazywany jest Aniołem Spokoju. Z jego pomocą więc szybciej wrócimy do równowagi po kłótni rodzinnej. Kiedy jesteśmy rozchwiani emocjonalnie, wybuchowi, nerwowi, przywołajmy Muriela i poprośmy go o spokój i harmonię.

Jak wezwać Muriela

W spokoju, w ciszy, przy czystej intencji płynącej z otwartego serca opowiedz mu o swojej sytuacji i jasno przedstaw prośbę. Kiedy Muriel pojawi się, aby wysłuchać Twojej prośby, możesz usłyszeć odgłos szemrzącego, górskiego potoku lub delikatny szum fal morskich. Jeśli do rytuału anielskiego związanego z przywołaniem Muriela tworzysz Ołtarz, wskazane jest przyozdobić go roślinami wodnymi, które Muriel uwielbia. Mogą to być kaczeńce, nenufary czy lilie.

Modlitwa do Anioła Muriela

W majestacie boskiego imienia Jahwe wzywam Cię,

aniele Murielu, prosząc o opiekę.

Niech posłani przez ciebie w czerwcu aniołowie

Hariel, Hekamiah, Lauviah, Caliel, drugi Lauviah

i Pahaliah wzniosą mnie na wyżyny mądrości,

miłości oraz światła.

Marlena Pietruszka

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *