13 znaków świadczących o tym, że jesteś Dzieckiem INDYGO

dzieci indygo

Dzieci kwiaty zasiały na naszej Ziemi piękne ziarno. Hipisi stworzyli przestrzeń do narodzin nowej generacji ludzkości – dzieci indygo. Stare dusze narodziły się, by rozpocząć wprowadzanie nowego ładu w społeczeństwie. Mają wyjątkowe cechy, które czynią je doskonałymi wojownikami światła miłującymi pokój, równość, prawdę i miłość. Sprawdź czy i ty jesteś dzieckiem indygo.

Virtue Doreen w książce pt. „Dzieci Indygo – opieka i wsparcie” napisała, że pierwsze dzieci indygo przychodziły na Ziemię jako zwiadowcy w niewielkich grupkach już w późnych latach 50 tych. Ich zadaniem było zbadanie planety pod kątem możliwości zejścia  na Ziemię większej ilości dzieci indygo. Sama nazwa dzieci wywodzi się od królewskiego, niebieskiego koloru, jaki posiada ich aura w czasie, gdy tworzą siebie i własny świat. Z czasem ich barwa aury staje się taka sama, jak i u innych ludzi. Dzieci indygo również mają swoją karmę i emocje, tak jak każda inna osoba. Ich głównym zadaniem jest wprowadzenie pozytywnych zmian do obecnie panującego (nie)porządku.

Możesz być dzieckiem indygo, jeżeli:

 1. Nie pozwalasz na to, by wtłoczono cię w ogólnie przyjęte schematy. Nikt nie jest w stanie narzucić ci własnego punktu widzenia, każdą rzecz przepuszczasz przez filtr wewnętrznego autorytetu. To, co nie jest w zgodzie z twoim poczuciem prawdy, odrzucasz. Wychodzisz ponad funkcjonujące systemy religijne i polityczne. Obierasz własną drogę.
 2. Mówisz to co myślisz. Nie przepadasz za dyplomacją. Otwarcie przekazujesz innym werbalnie co myślisz i co czujesz, często z tego powodu ludzie nie są ci przychylni.
 3. Posiadasz ponadprzeciętną pewność siebie, czasami twoje zachowanie może wydawać się aroganckie, jednak ty po prostu posiadasz głębokie przeświadczenie tego, że wartości, które wyznajesz są właściwe.
 4. Bywasz zagubiony wśród ludzi. Widzisz swoją odmienność w sposobie bycia, wyznawanych wartościach w porównaniu z wartościami, wyznawanymi przez twoich rówieśników. Gdy nie otaczasz się grupą podobnych do siebie osób, stajesz się samotnikiem lub buntownikiem.
 5. Masz wysokie wymagania wobec siebie i innych, zwłaszcza w kwestii moralności. Ta cecha może przyczyniać się do inicjowania trudnych relacji. Możesz być bardzo krytyczny wobec swojej osoby.

  dzieci indygo

  Źródło: pixabay.com

 6. Zdarza ci się frustracja, gdy widzisz że inne osoby nie rozwijają się wystarczająco szybko lub nie dostrzegają potrzeby dokonania zmian.
 7. Dostrzegasz absurdy systemu. Sprzeciwiasz się niewolniczemu systemowi pracy, przestarzałym metodom nauczania, lukom w funkcjonowaniu opieki zdrowotnej, czy też nieudolnemu zarządzaniu naszym krajem. Może również zainteresować cię cykl artykułów: Dekonstrukcja Matrixa
 8. Nie uznajesz bezwzględnego autorytetu. Wszelki przymus działa na ciebie, jak płachta na byka. Nie pozwalasz na to, by cię nie szanowano, przymuszano do robienia nieetycznych rzeczy lub nie dostrzegania ciebie, jako pełnowartościowej osoby, która pracuje dla wzniosłej idei za godną zapłatę.
 9. Pieniądze nie stanowią dla ciebie nadrzędnej wartości. Są środkiem do osiągnięcia celów. Potrafisz poradzić sobie w życiu z nimi, jak i bez nich, przez co, nie uzależniasz się od posiadania rzeczy materialnych i jesteś wolny. Gdy otwierasz się na źródło obfitości, jako osoba dojrzała w celu stworzenia raju na ziemi, możesz uzbierać każdą sumę.
 10. W szkole zwykle jesteś postrzegany jako osoba zdolna, ale leniwa, nieco ekscentryczna. Twój wysoki iloraz inteligencji, w połączeniu z ogromną potrzebą niezależności sprawiają, że trudno jest ci utrzymać koncentrację na lekcjach, które są nudne i nieprzydatne. Nie przyjmujesz wszystkiego na słowo, zadajesz niewygodne pytania, wynajdujesz własne rozwiązania dla zadań.
 11. Posiadasz liczne, nowatorskie pomysły, które dotyczą wprowadzania zmian lub kreacji nowych rzeczy. Często pomysłów jest więcej, niż jesteś w stanie w danym czasie zrealizować, jesteś bardzo płodny w tym zakresie.
 12. Uwielbiasz się wyrażać poprzez sport, śpiew, taniec, malarstwo, czy też granie na instrumentach.
 13. Kochasz spędzać czas na łonie natury, a zwierzęta, spokój i harmonia są niezwykle bliskie twojemu sercu.

Może również zainteresować cię artykuł: 30 znaków świadczących o tym, że jesteś Empatą

Czy opisane cechy pasują do ciebie? Wypowiedz się w komentarzu.

Wasza siostra indygo,

Agnieszka Salwa

 

Źródła:
gaia.com/lp/content/13-signs-you-are-an-indigo-child/
eioba.pl/a/2t1y/dzieci-indygo#ixzz1Zi3O1PaS

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „13 znaków świadczących o tym, że jesteś Dzieckiem INDYGO

 1. Justyna

  Dokładnie tak jest cieszę się że natrafiłam na ten tekst, bo czasem myślę ze zemną jest coś ” nie halo”. Pozdrawiam wszystkich ” podobnych”.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *