7 Bardzo prostych magicznych sztuczek dla dobrobytu

W każdej magicznej tradycji istnieje wiele zaklęć pieniężnych i związanych z dobrobytem (Prosperity). Wśród nich jest także wiele stosunkowo prostych sposobów na zwiększenie majętności. „Względnie” prostych, bo choć są to rzeczywiście proste metody, to posługują się magicznymi formułami, a to dla niektórych osób nieznających podstaw magii może być przeszkodą. W artykule opiszemy kilka bardzo łatwych magicznych sztuczek, które możesz od razu wdrożyć w codzienne czynności.

Magiczna sztuczka 1:

W niedzielę rano, najlepiej, gdy za oknem jest słonecznie, gotuj 3 łyżki stołowe suszonego rumianku w 3l wody. Rumianek powinien znajdować się w wodzie od samego początku. Gdy woda zacznie się gotować, zmniejsz ogień i pozwól mu się gotować, aż woda zmniejszy się o połowę. Gdy ostygnie odcedź rumianek i wodę przelej do butelki.

Codziennie rano używaj tej wody do przemycia twarzy oraz rąk przed rozpoczęciem pracy. Rób to jednak dopiero po standardowym myciu, np. po wzięciu porannego prysznica.

Magiczna sztuczka 2:

Przygotuj wodę bazyliową i wodę lawendową w ten sam sposób, w jaki przygotowałeś wodę z rumianku. Chociaż tym razem nie ma potrzeby, by to byłą niedziela. Używaj ich do mycia podłogi w miejscu pracy lub w domu. Użyj wody lawendowej kiedy opuszczasz/zamykasz dom lub miejsce pracy, a bazyliowej po otwarciu i wejściu.

Podobnie jak poprzednio, najpierw myjesz podłogę normalną wodą, a na koniec, robisz to ponownie za pomocą wody z lawendy lub bazylii. Wlej jeden kubek magicznej wody do wody we wiadrze.

Magiczna sztuczka 3:

Czy przechowujesz pieniądze w domu, biurze lub sklepie? Od teraz przechowuj je w metalowym pudełku. Żelazne lub blaszane pudełko sprawdzi się najlepiej. A jeszcze lepiej będzie działało złote, ale jeśli stać cię na złote pudełko, to raczej nie potrzebujesz tej sztuczki.

Trzymaj w nim również swoje karty płatnicze, kredytowe itp.

dobrobytMagiczna sztuczka 4:

Trzymaj zielony kamień blisko pieniędzy, a nawet na nich. Możesz użyć azurytu lub innego zielonego kryształu związanego z pieniędzmi, ale zwykły zielony kamień zadziała równie dobrze. Nie możesz znaleźć naturalnie zielonego kamienia? Znajdź jasnoszary i pomaluj go na zielono. Będzie działał tak samo. Możesz również trzymać taki zielony kamień w swoim metalowym pudełku z poprzedniej magicznej sztuczki.

Jeśli zamierzasz użyć kryształu, to wybierz cytryn, bo choć nie jest zielonym kryształem, to działa bardzo mocno na przyciąganie pieniędzy.

Magiczna sztuczka 5:

Trzymaj mały kasztan w swoim portfelu lub torebce. Aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki, owiń go banknotem. Nie musisz używać dużego nominału.

Zielony to kolor pieniędzy, więc jeśli  banknot jest zielony, to jeszcze lepiej. Banknot w wysokości 1 dolara jest zielony, jednak nie dotyczy to innych walut. Możesz też wydrukować falsyfikat banknotu.

Magiczna sztuczka 6:

Czy twoja praca wymaga podróżowania? Aby zwiększyć finansową pomyślność ze swoich podróży, użyj majeranku . Zmiel wysuszone zioło, najlepiej za pomocą kamiennego moździerzu. Jeśli nie masz i nie możesz łatwo go zdobyć, spróbuj  do tego użyć dwóch kamieni. Zetrzyj go na proszek tak dobrze, jak to możliwe. Wsyp proszek do przezroczystego słoika lub butelki i wystaw go na działanie promieni słonecznych przez 9 dni. Owijaj go na noc, by go chronić. Jeśli dzień jest pochmurny, nie liczy się jako jeden z 9 dni. W taki dzień także trzymaj go owiniętego.

Po 9 dniach użyj magicznego proszku posypując nim wnętrze swoich butów przed wyruszeniem w podróż. Mówi się, że chodząc w takich butach zyski przyjdą w nieoczekiwany i niespodziewany sposób.

Magiczna sztuczka 7:

W poniedziałek weź małą porcję suszonej damiany. Zmiel ją na proszek. Następnie zawiń w zielony lub czerwony papier i noś go ze sobą przez cały czas. W następną niedzielę wieczorem spal ten talizman i zrób nowy w poniedziałek rano.

Mówi się, że przynosi to zarówno szczęście, jak i zyski finansowe. Czy jesteś spod znaku Byka lub Wagi? Jeśli tak, to spróbuj stworzyć talizman w piątek zamiast w poniedziałek, który spalisz w czwartek.

To wszystko. Oczekuj magii, baw się dobrze i ciesz się prosperującym życiem. A jeśli chcesz głębiej wniknąć w Magię Prosperity, odblokować się na przypływ energii wzrostu i rozwoju, i wziąć udział w niezwykle silnym Anielskim Rytuale Prosperity, dzięki któremu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w twoim życiu, a „pech” w dziedzinie finansów zostanie zdiagnozowany i odcięty raz na zawsze, to weź udział w internetowym szkoleniu: MAGIA PROSPERITY – Przyciągnij do swojego życia bogactwo! Możesz dołączyć z każdego miejsca i w dowolnej chwili. Więcej informacji i możliwość zapisu tutaj: www.ekademia.pl/kurs/MagiaProsperity2018

 

 

Źródło: magicalrecipesonline.com/2017/10/7-simple-magic-tricks-prosperity
Zdjęcia: lothorianmagick.com i pixabay.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

3 myśli nt. „7 Bardzo prostych magicznych sztuczek dla dobrobytu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *