Anioł Muriel – Niebiański Pocieszyciel i Siewca Spokoju

Często popadasz w huśtawkę emocjonalną? Emocje wymykają Ci się spod kontroli? Przygniata Cię Twoja codzienność i często bywasz smutny? Przywołaj na pomoc Anioła Muriela.

Jest istotą ze świetlnej strefy Jowisza, szóstym z dwunastu Aniołów, opiekunów miesięcy. To Anioł domowego spokoju i odnajdywania radości w codziennych obowiązkach. Szczególną opieką otacza osoby urodzone pod znakiem Raka.

Muriel osobiście strzeże przed złymi wiadomościami. Dba, aby nasz odpoczynek nie był przez nikogo zakłócany i abyśmy w spokoju mogli zregenerować nasze siły. Jest orędownikiem wszystkich tych, którzy w sposób szczególny są wrażliwi na zranienia, szyderstwa czy niesprawiedliwe oskarżenia. Uczy ich jak mają bronić się w takich sytuacjach i bezpośrednio reaguje, gdy ktoś chce ich skrzywdzić. Inspiruje świadomość i zachęca do walki o swoje poglądy oraz należne nagrody. Pomaga w walce z własnymi słabościami. Dzięki niemu możemy pozbyć się mentalnych ograniczeń oraz blokad uczuciowych i zyskamy odwagę, aby kierować się w naszej codzienności sercem. Anioł Muriel może nas obdarować umiejętnością przyjmowania i dawania bezwarunkowej miłości. Nauczy nas doceniać starania innych ludzi i obudzi w naszym sercu wdzięczność i serdeczność. Obdarzy nas cierpliwością i pozwoli z mniejszą irytacją postrzegać przywary innych ludzi. Muriel pomaga w publicznych wystąpieniach, pomaga opanować strach i obdarza elokwencją, pozwala pozbyć się stresu i tremy.

Anioł Muriel otoczony jest jasnym światłem, które swoją energią przegania troski, smutki, a my odczuwamy je jako wesołe, radosne i bardzo przyjazne. Jego anielskie szaty mienią się wszystkimi kolorami tęczy, jednak dominujące kolory to błękitny i turkusowy. Jego energia przejawia się nam w okolicach jezior, nad morzem czy nad rzeką. Potrafi też pięknie przeniknąć tęczę, jaka tworzy się na niebie po pierwszej wiosennej burzy.

anioł Muriel

źródło: AlicePopkorn/Flickr

Kiedy wezwać Muriela?

Prośmy o pomoc Muriela, kiedy chcemy uporządkować ważne sprawy rodzinne i zawodowe. Pomoże nam również w chwili, gdy pragniemy zawalczyć o lepsze, godne i szczęśliwe życie. On także uzbroi nas w optymizm, siłę przebicia i wiarę w siebie. Anioł Muriel zadba, abyśmy nie stali się ofiarą nieżyczliwych nam ludzi, byśmy nie uwikłali się w intrygi i kłótnie. To on strzeże nas przed zaplątaniem się w podejrzane interesy i pozwoli szerokim łukiem omijać nieuczciwych wspólników. Pmoże nam też odzyskać formę po przebytej chorobie.

Nazywany jest Aniołem Spokoju. Z jego pomocą więc szybciej wrócimy do równowagi po kłótni rodzinnej. Kiedy jesteśmy rozchwiani emocjonalnie, wybuchowi, nerwowi, przywołajmy Muriela i poprośmy go o spokój i harmonię.

Jak wezwać Muriela?

W spokoju, w ciszy, przy czystej intencji płynącej z otwartego serca, opowiedz mu o swojej sytuacji i jasno przedstaw prośbę. Kiedy Muriel pojawi się, aby wysłuchać Twojej prośby, możesz usłyszeć odgłos szemrzącego, górskiego potoku lub delikatny szum fal morskich. Jeśli do rytuału anielskiego związanego z przywołaniem Muriela tworzysz Ołtarz, wskazane jest przyozdobić go roślinami wodnymi, które Muriel uwielbia. Mogą to być kaczeńce, nenufary czy lilie.

Modlitwa do Anioła Muriela:

W majestacie boskiego imienia Jahwe wzywam Cię,

Aniele Murielu, prosząc o opiekę.

Niech posłani przez ciebie w czerwcu aniołowie

Hariel, Hekamiah, Lauviah, Caliel, drugi Lauviah

i Pahaliah wzniosą mnie na wyżyny mądrości,

miłości oraz światła.

***

Jeśli chcesz, możesz spróbować komunikacji z Aniołami za pomocą kart. Karty Przesłania Aniołów, Dar od Aniołów, Karty Archanioła Michała, Rafaela i inne możesz znaleźć w naszym Sklepie Akademii Ducha.

Marlena Pietruszka

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *