Archanioł do zadań specjalnych – Zadkiel

Uaktywniając nam czakrę Trzeciego oka pomaga otworzyć się na starą wiedzę, na szersze postrzeganie. Uruchamia naszą intuicję. W Jego anielskiej energii poczujemy się zaopiekowani. Stanowi bowiem potężną ochronę od pierwszego kroku na ścieżce rozwoju duchowego.

Jeden z Najpotężniejszych Archaniołów tworzących Siedem Promieni Oświecenia. Znany jest jako Strażnik Wtajemniczenia, energii wszelkich zmian i powiązań karmicznych. Jego Imię pochodzi z języka hebrajskiego i oznacza dosłownie Prawość Boga, Sędzia Boży. Tłumaczone jest także jako Łaska Boga oraz Boski Pocieszyciel. Zadkiel jest uosobieniem Boskiej Dobroci oraz Boskiego Miłosierdzia. On to stoi na straży Boskiego Porządku i wszystkich Boskich Praw. To najwyższy duchowy nauczyciel, pełen cierpliwości, miłości, sprawiedliwości. Z wielką miłością dzieli się swoją wiedzą. Otacza szczególną opieką wszystkich tych, którzy kroczą drogą rozwoju duchowego. Uaktywniając nam czakrę Trzeciego oka pomaga otworzyć się na starą wiedzę, na szersze postrzeganie. Uruchamia naszą intuicję. W Jego anielskiej energii poczujemy się zaopiekowani. Stanowi bowiem potężną ochronę od pierwszego kroku, jaki wykonamy na ścieżce rozwoju duchowego. Aurę Archanioła Zadkiela przenika kolor indygo i subtelny fiolet przyprószony delikatnymi, srebrnymi akcentami. To energia transformacji duchowej i wybaczania, ponieważ Archanioł ten ma moc przemieniania zła w dobro. Wibracyjnie rezonuje z Jego energią ametyst i lapis lazuli.

Archanioł Zadkiel orędownik poszukujących Światła i Boskiej mądrości

źródło: www.universalprayers.org

źródło: www.universalprayers.org

Kiedy jesteś na życiowym zakręcie i wydaje Ci się, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia, poproś Zadkiela, aby pomógł Ci zajrzeć w siebie i znaleźć wszystkie odpowiedzi i najlepsze rozwiązania. I nie bądź zdziwiony jeśli nagle okaże się, że wszystkie rozwiązania są w zasięgu Twojej ręki a Ty masz dostęp do całej mądrości wszechświata, choć do tej chwili nie miałeś o tym pojęcia. Tak działa Archanioł do zadań specjalnych – Zadkiel. Z całą subtelnością swojej anielskiej energii nakierowuje nas na wiedzę, która jest nam potrzebna w określonym momencie naszego życia, w naszym Tu i Teraz. Odpowiedź na nasze pytanie możemy znaleźć na bilbordzie albo usłyszeć w czasie banalnej rozmowy z koleżanką. Innym razem rozwiązanie podsunie nam w czasie snu lub w czasie wizji czy też medytacji. Kiedy zdecydowałeś się kroczyć ścieżką rozwoju osobistego to wiedz, że subtelnie otula Cię swoim skrzydłem sam Zadkiel.

Nauczyciel wybaczania

Ten Archanioł pomoże nam również, kiedy chcemy nauczyć się arcytrudnej sztuki wybaczania. Od Niego zawsze możemy liczyć na mądre podpowiedzi jak wybaczyć innym i sobie. Kiedy bliska osoba wyrządziła nam dużo złego i bardzo tego żałuje, a my mamy problem z przyjęciem jej żalu za wyrządzoną krzywdę oraz szczerym przyjęciem przeprosin, wezwijmy na pomoc Zadkiela a On pomoże nam w przebaczeniu. Pomaga również w naprawieniu krzywd wyrządzonych w tego typu sytuacjach.

Archanioł Zadkiel a karma

źródło: www.angelamcgerr.blogspot.com

źródło: www.angelamcgerr.blogspot.com

Zadkiel jest Aniołem Solarnym (karmicznym). Znaczy to, że pomaga swoim podopiecznym realizować plan karmiczny, mający na celu osiągniecie przez Dusze oczyszczenia. Energia Jego fioletowego płomienia pomaga przeciąć więzy przeszłości, wypalić negatywne energie i transmutować karmę przez doświadczenia Duszy w kolejnych wcieleniach. Kiedy okazuje się, że przeszłość mocno zaznacza się w naszej teraźniejszości i że nie możemy się od niej uwolnić, powierzmy sprawy Zadkielowi.

Jesteś tym, czym Twoje myśli, więc zrób porządek w głowie

Zadkiel oczyszcza nasze myśli z lęków i rozpala w nas Światło Boskiej Miłości. Dzięki Niemu pozbywamy się negatywnych myśli, które zaburzają nam obiektywne spojrzenie na innych ludzi, na wydarzenia, na nas samych. Oczyszczenie z negatywnych, często zupełnie niepotrzebnych myśli pozwala wyciszyć nasz umysł, a to z kolei powoduje spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość z pozycji naszego serca. A serce to przecież Miłość Bezwarunkowa, a z nią nie ma już rzeczy niemożliwych. Takiej jasności myśli i harmonii w głowie potrzebują uczniowie, studenci w czasie egzaminów. Fioletowy Archanioł pozbawi ich lęku przed egzaminami, wzmocni skupienie i uwolni od natłoku myśli. Dlatego to właśnie nimi szczególnie Zadkiel opiekuje się czułością anielskiego ojca.

Archanioł Zadkiel wzmacnia w nas prawdę, że jesteśmy kowalami własnego losu. Przypomina, że tylko od nas samych zależy czy osiągniemy w życiu radość, spełnienie, wolność i harmonię. Z pomocą Archanioła Zadkiela zaczniemy dostrzegać prawdziwy sens naszego życia, nowe, nieznane możliwości, poznamy cel naszego wcielenia i zadania z jakimi przyszliśmy na ten świat. Archanioł Zadkiel uzdrawia również nasze ciało, poprzez oczyszczenie naszych myśli, które powodują nasze dolegliwości.

MODLITWA DO ARCHANIOŁA ZADKIELA

Archaniele RADOŚCI, Ty Cały w Purpurze –
Fioletem napełniasz łaknące Łask DUSZE –
Uwalniasz od troski i bólu każdego –
By Zbawić Nam DUSZE od zła wszelakiego.

Ty MOC w Nas przywracasz Fioletu Płomieniem –
Pomagasz rozpuścić w nim każde zwątpienie –
Swym Ogniem przeszywasz, oczyszczasz i tkasz –
By LEKKOŚĆ i RADOŚĆ gościła już w Nas.

Do SERCA, Umysłu do Ciała każdego –
Ty wlewasz Szczęśliwość POKOJU BOŻEGO –
Wybawiasz od smutku, wspomnienia co boli –
By Światłem Kosmicznym napełniać do Woli.

Przejawem Harmonii Ty w OJCU Nam Żywy –
RADOŚCIĄ przepełniasz i Myśli i Czyny –
Na straży Ty stoisz by RADOŚĆ dać Nam –
Ty BRAMY WOLNOŚCI otwierasz Nam Sam.

A w BRAMACH Twe ŚWIATŁO Pulsuje wciąż Żywe –
Rozpala Nam w DUSZACH Harmonii Cięciwę –
Radosną tka Wizję, Radosny tka Czas –
Bo W OJCU trwa DUSZA, powrotu Jej Blask.

Tę RADOŚĆ, ten POKÓJ, to SZCZĘŚCIE Prawdziwe –
Płomień Twej MOCY przywraca Nam w Życie –
RADOŚNIE My Wdzięczność Dziś Tobie niesiemy –
RADOŚNIE Śpiewamy, RADOŚCI PRAGNIEMY.

Przywołanie Archanioła Zadkiela:

Przyślij mi fioletowy płomień przemiany! Przywołuję fioletowy płomień przemiany. Zapal się fioletowy płomieniu wokół, na wskroś i w każdym elektronie, przemień każde dysharmonijne drganie w światło, aż będzie ono zgodne z boskim planem.

Wezwanie Archanioła Zadkiela

Archaniele Zadkielu,

proszę, pomóż mi uleczyć moje serce.

Jeżeli przepełnia je nieżyczliwość, proszę pomóż mi się całkowicie od niej uwolnić.

Jeżeli jest coś, czego nie dostrzegam, proszę,

pomóż mi ujrzeć to jasno i wyraźnie.

Jeżeli potrzeba mi współczucia, proszę, wypełnij moje serce miłosierdziem.

Jeżeli przepełniają mnie zmartwienia i niepokój proszę,

natchnij moje serc wiarą i spokojem.

Teraz z pełnym zaufaniem powierzam swą sytuacje Tobie i Bogu.

Wierzę, że Twa pochodząca od Boga moc

uzdrawiania ogarnie każdy szczegół z

bożą łaską, harmonią i mądrością.

Dziękuję Ci.

***

Marlena Pietruszka

fot. www.unieversalprayers.org

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *