Archanioł Kamael – Szef Niebiańskich Służb Specjalnych

Czujesz się samotny, zagubiony? Jesteś na życiowym zakręcie i nie wiesz co masz robić? Nie wpadaj w panikę i zawołaj na pomoc – odpowie Archanioł Kamael.

Zima niby już się z nami żegna, ale nie daje za wygraną. Za oknem mróz, zimny wiatr i pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie. Ale marzeń nie należy odkładać do wiosny. Szkoda czasu na smutek, samotność i zimowe marudzenie. Pomyśl o tym czego pragniesz, co da Ci radość, o czym marzysz. Zapewniam Cie, że żadne życzenie czy marzenie nie jest ani śmieszne ani dziwne czy niezrozumiałe. Mamy prawo do marzeń. To prawo kreacji siebie, swojego otoczenia, całego swojego życia. Wiemy już, że w materializacji naszych pragnień i oczekiwań pomaga nam nasz osobisty Anioł Stróż. Kiedy układamy listę naszych marzeń, nasz Anioł Stróż zerka nam przez ramię, uśmiecha się i podsuwa same dobre pomysły.

Ale Archaniołem od spełniania marzeń jest też Archanioł Kamael. Zajmuje się też niebiańską logistyką. To On właśnie przekieruje nasze prośby do odpowiedniego Anioła czy Archanioła, kiedy nie mamy pojęcia do jakiej anielskiej Istoty się zwrócić. Kamael każdego dnia i każdej nocy nadsłuchuję o czym marzą ludzie. Słyszy każdą modlitwę, życzenie czy prośbę płynące wprost z otwartego serca. Zawsze na stanowisku, czujny i gotowy do pomocy. A więc śmiało. Jeśli jesteś samotny poproś Kamaela o kogoś wspaniałego, pasującego właśnie do Ciebie. Nie masz aktualnie pracy? Kamael szybciutko podsunie Ci informacje o wspaniałej ofercie pracy. Zmęczyła Cię zima i popadasz w zniechęcenie i zimowa depresję? Poproś Kamela o inspiracje, o natchnienie, niech podsunie Ci nowe pasje i zainteresowania.

Nie czekaj, działaj, a pomoc szybciej przyjdzie

Dla Kamaela nie ma rzeczy niemożliwych. Czasami jednak musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na materializację naszych marzeń i kreacji. Kamael nie wykonana za nas całej roboty. Zwłaszcza jeżeli nasze marzenia czy życzenia związane są z pracą nad sobą i odrabianiem życiowych lekcji. Bo marzeniom i ich Największemu Orędownikowi Kamaelowi trzeba pomóc. Jeżeli będziemy siedzieli z posępną miną w domu i narzekali na cały Wszechświat i nigdzie nie wyjdziemy to jak mamy spotkać kogoś kto zabierze nas na magiczną randkę? W takim przypadku nawet Kamael rozkłada swoje anielskie skrzydła w geście bezradności. A zatem starajmy się ze wszystkich sił poprawić swoje życie, ubogacić je w najpiękniejsze doświadczenia i nieoczekiwane zwroty akcji, a Archanioł Kamael i Jego Niebiańscy Pomocnicy będą mogli z radością jak najbardziej realnie nam pomóc.

Archanioł Kamael

źródło: www.arcanum-esotericum.blogspot.com

A jeśli jesteś szczęśliwy i spełniony to podziękuj za to Opatrzności i zadbaj o innych, o swoich bliskich. Poproś Kamaela o zdrowie dla nich, o radość odnajdywaną w codzienności, o miłość, o to wszystko, co ich uszczęśliwi. A potem z radością obserwuj jak zmienia się życie tych, których najbardziej kochasz. Piękne jest to, że i Ty masz w tym swój udział.

Jak przywołać Kamaela

Przede wszystkim wsłuchaj się w siebie, zajrzyj w zakamarki własnej Duszy. To konieczne, bo czasami nawet sami przed sobą nie chcemy się przyznać do tego, że czujemy się smutni, zagubieni czy samotni. W modlitwie, w rozmowie z Archaniołem Kamaelem musisz być szczery, bezpośredni. Schowaj głęboko ego i mów z poziomu serca. Wtedy myśli same popłyną i ułożą się w szczere słowa. Nie wstydź się i głośno wypowiedz czego pragniesz. To wystarczy. A potem staraj się odmienić swój los i wiedz, że już nie jesteś sam, bo masz u swego boku Niebiańskiego Przyjaciela, najżyczliwszego z życzliwych, a na dodatek słynącego z doskonałego słuchu.

Kiedy Kamael pomaga

– gdy nie wiesz do kogo się zwrócić ze swoimi problemami,

– gdy życie wymyka Ci się spod kontroli, czujesz się osamotniony, zagubiony, bezradny

– gdy masz nieodparte wrażenie, że coś lub ktoś ciągnie Cię na ciemną stronę mocy.

Proś Kamaela o wsparcie, a nasze życie będzie się zmieniać. Pojawią się szczęśliwe zbiegi okoliczności, dobre pomysły a na naszej drodze ktoś postawi wspaniałych, dobrych ludzi. Bo Kamael to Archanioł od cudów i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

***

Jeśli chcesz, możesz spróbować komunikacji z Aniołami za pomocą kart. Karty Przesłania Aniołów, Dar od Aniołów, Karty Archanioła Michała, Rafaela i inne możesz znaleźć w naszym Sklepie Akademii Ducha.

Artykuły o innych Aniołach znajdziesz TUTAJ.

Marlena Pietruszka

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *