Archanioł Nataniel – dar Boga dla nas

Chcesz zostawić za sobą przeszłość, zrobić generalne porządki w swoim życiu? Zaufaj Anielskiemu Przewodnikowi Natanielowi.  

Imię Nataniel tłumaczy się z hebrajskiego jako Dar Boga. Archanioł ten jest szóstym stworzonym Aniołem z dwunastu. Jest jednym z Aniołów zesłanych, aby opiekowali się Ziemią. Jego energia przejawia się w kolorach żółtego i delikatnego pomarańczu, niekiedy w odcieniach zieleni. Pozostaje w synchronizacji z kamieniami szlachetnymi takimi jak angelit i celestyn.

Nataniel jest Aniołem Oczyszczenia, Boskości oraz Ognia. Władając ogniem bez przerwy czuwa nad naszym wewnętrznym duchowym ogniem inspiracji. Jest obecny w każdym naszym procesie transformacji duchowej. Pomaga nam w swoim ogniu wypalić niepotrzebne już myśli, spalić stare schematy, błędne koncepcje i wszystko to co sprawia, że nie możemy przejawić własnej Boskości. W energii Ognia Archanioła Nataniela znajdziemy pasje, czystość, powodzenie, ochronę oraz oczyszczenie na wszystkich poziomach energii i materii. Anielski Ogień Nataniela najpiękniej pomoże nam odnaleźć czyste intencje w działaniu i wzmocni nasza motywację. Ten Archanioł jest Aniołem pomagającym nie tylko w transformacji duchowej, pomaga również dokonać zmian w naszym życiu codziennym a wręcz zmian może i zwykłych czy przyziemnych. Jeżeli wezwiemy Go na pomoc i poprosimy
o pokierowanie pomoże nam zrobić porządki w naszymżyciu. To, co nam już nie jest potrzebne, nie służy nam i jest naszą kotwicą w naszej ziemskiej drodze zniknie z naszej codzienności. Otrzymamy rady, podpowiedzi czasami w postaci wizji, które otworzą nasze serce na przepływ uniwersalnej energii, która pozwoli nam na realizacje nowych celów i pragnień. W  Jego anielskich skrzydłach poczujesz się bezpiecznie a to poczucie bezpieczeństwa pozwoli Ci na uwolnienie się od duchowych lęków i fobii. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną gdzieś wątpliwości, wyprostują się meandry naszego życia i otworzymy się na prawdę. Doznamy swoistego Oświecenia i coś, co do tej pory pozostawało poza naszą percepcją stanie się „oczywistą oczywistością”.

Zaproś Nataniela do swojego życia, spraw, aby duchowy ogień przeniknął cała Twoją Istotę. Z ufnością i radością poddaj się Jego ciepłu. Otwórz swoje serce i poczuj jak rozpływają się wszelkie granice, kruszą się stare schematy i przewraca się cały świat iluzji, w jakim dotąd żyłeś. Pozostaw Przeszłość za sobą i podziękuj za wszystkie doświadczenia, bo to one Cię ukształtowały i doprowadziły do tego miejsca w Twoim życiu, w którym się znajdujesz. Nic nie było przypadkiem. Pozwól, aby Nataniel wprowadził Cie w Nowy czas, Twój Nowy Czas, w nowe „ tu i teraz”. Zacznij czerpać radość ze swojego „nowego życia”. Poczuj jego lekkość, odkryj radość, która Cie otacza, zacznij uśmiechać się do Wszechświata. I zapewniam Cie,że w tym uśmiechu możesz liczyć na wzajemność pomnożoną o efekt, jaki swoim uśmiechem wywołasz. Zamiast kogoś osądzać wczuj się w jego położenie i spróbuj spojrzeć „jego oczami „. Nie wtłaczaj nikomu na siłę swojego postrzegania świata, nie walcz z nim na argumenty, pozwól na swobodny rozwój wypadków. Pamiętaj zawsze, że każdy ma swoją Drogę i potrzebuje Swojego czasu. Zaufaj Anielskiemu Przewodnikowi – Natanielowi. Właśnie z nim poczujesz to wszystko z poziomu swojego serca.


Przesłanie I z „Świetlistej Siły Aniołów” J. Ruland:pobrane (1)

Twoje serce ogrzewa

kosmiczny ogień

silniejszy niż oświetlająca moc słońca.

Twoja dusza porywa się

do lotu w pierwotną wieczność.

Dosiądź Pegaza.

Pozwól, aby cię poniósł43qp

aż kontur twojego Bytu

połączy się z bezkonturem Nieskończoności

Wówczas będziesz żył!

W morzu szczęśliwości.

Ogień Boży płonie wiecznie.

Prowadzę cię ścieżką

do przebudzenia.

Przesłanie II z „Świetlistej Księgi Aniołów” J. Ruland:

Siła aniołów przepływa przez ciebie – wraz z nią czujesz ich świętą obecność. Możesz być pewien anielskiego przewodnictwa.

Prośba

Przez imię Najwyższego napełnij mnie wiarą i otwórz moje oczy na prawdę. Spraw, bym wolna od strachu podjęła się tego co konieczne.

***

Jeśli chcesz, możesz spróbować komunikacji z Aniołami za pomocą kart. Karty Przesłania Aniołów, Dar od Aniołów, Karty Archanioła Michała, Rafaela i inne możesz znaleźć w naszym Sklepie Akademii Ducha.

Marlena Pietruszka

Źródła grafiki:
http://janefraser.blogspot.com/2017/01/archangel-nathaniel.html
Connecting with the Archangels. Archangel Nathaniel
https://pl.pinterest.com/pin/308567011942360756/

Inspiracje:
http://anioly.info/archaniolowie/nathaniel-netanel-natanel-nataniel/ http://anielskiswiat.blox.pl/2011/11/Archaniol-Nathaniel.html

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *