Archanioł Nataniel – dar Boga dla nas

Nataniel

Chcecie zostawić za sobą przeszłość, zrobić generalne porządki w swoim życiu? Zaufajcie Anielskiemu Przewodnikowi – to Nataniel.  

Imię Nataniel tłumaczy się z hebrajskiego jako Dar Boga. Archanioł ten jest szóstym z dwunastu stworzonych Aniołów. Jest jednym z Aniołów zesłanych, aby opiekowali się Ziemią. Jego energia przejawia się w kolorach żółtym i delikatnym pomarańczu, niekiedy w odcieniach zieleni. Pozostaje w synchronizacji z kamieniami szlachetnymi takimi jak angelit i celestyn.

Nataniel jest Aniołem oczyszczenia, boskości oraz ognia. Władając ogniem, bez przerwy czuwa nad naszym wewnętrznym duchowym ogniem inspiracji. Jest obecny w każdym naszym procesie transformacji duchowej. Pomaga nam w swoim ogniu wypalić niepotrzebne już myśli, spalić stare schematy, błędne koncepcje i wszystko to co sprawia, że nie możemy przejawić własnej boskości. W energii ognia Archanioła Nataniela znajdziemy pasję, czystość, powodzenie, ochronę oraz oczyszczenie na wszystkich poziomach energii i materii. Anielski ogień Nataniela najpiękniej pomoże nam odnaleźć czyste intencje w działaniu i wzmocni nasza motywację.

Ten Archanioł pomaga nie tylko w transformacji duchowej, wspiera nas również w dokonywaniu zmian w naszym życiu codziennym, a wręcz zmian może i zwykłych albo przyziemnych. Jeżeli wezwiemy go na pomoc i poprosimy o pokierowanie, pomoże nam zrobić porządki w naszym życiu. To, co nam już nie jest potrzebne, nie służy nam i jest naszą kotwicą w naszej ziemskiej drodze, zniknie z naszej codzienności. Otrzymamy rady lub podpowiedzi, czasami w postaci wizji, które otworzą nasze serce na przepływ uniwersalnej energii, która pozwoli nam na realizacje nowych celów i pragnień.

W  jego anielskich skrzydłach poczujemy się bezpiecznie, a to poczucie bezpieczeństwa pozwoli na uwolnienie się od duchowych lęków i fobii. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikają gdzieś wątpliwości, prostują się meandry naszego życia i otwieramy się na prawdę. Doznajemy swoistego oświecenia i coś, co do tej pory pozostawało poza naszą percepcją, staje się „oczywistą oczywistością”.

Nataniel

źródło: YouTube

Zaproś Nataniela do swego życia

Przywołaj go i spraw, aby duchowy ogień przeniknął cała twoją istotę. Z ufnością i radością poddaj się jego ciepłu. Otwórz swoje serce i poczuj jak rozpływają się wszelkie granice, kruszą się stare schematy i przewraca się cały świat iluzji, w jakim dotąd żyłeś. Pozostaw przeszłość za sobą i podziękuj za wszystkie doświadczenia, bo to one cię ukształtowały i doprowadziły do tego miejsca w twoim życiu, w którym się znajdujesz. Nic nie było przypadkiem.

Pozwól, aby Nataniel wprowadził cię w nowy czas, Twój Nowy Czas, w nowe „tu i teraz”. Zacznij czerpać radość ze swojego nowego życia. Poczuj jego lekkość, odkryj radość, która cię otacza, zacznij uśmiechać się do Wszechświata. I zapewniam cię, że w tym uśmiechu możesz liczyć na wzajemność pomnożoną o efekt, jaki swoim uśmiechem wywołasz. Zamiast kogoś osądzać, wczuj się w jego położenie i spróbuj spojrzeć jego oczami. Nie wtłaczaj nikomu na siłę swojego postrzegania świata, nie walcz z nim na argumenty, pozwól na swobodny rozwój wypadków. Pamiętaj zawsze, że każdy ma swoją drogę i potrzebuje swojego czasu. Zaufaj Anielskiemu Przewodnikowi – Natanielowi. Właśnie z nim poczujesz to wszystko z poziomu swojego serca.

 

Przesłanie I z „Świetlistej Siły Aniołów” J. Rulanda:

Twoje serce ogrzewa

kosmiczny ogień

silniejszy niż oświetlająca moc słońca.

Twoja dusza porywa się

do lotu w pierwotną wieczność.

Dosiądź Pegaza.

Pozwól, aby cię poniósł

aż kontur twojego Bytu

połączy się z bezkonturem Nieskończoności

Wówczas będziesz żył!

W morzu szczęśliwości.

Ogień Boży płonie wiecznie.

Prowadzę cię ścieżką

do przebudzenia.

 

Przesłanie II z „Świetlistej Księgi Aniołów” J. Ruland:

Siła aniołów przepływa przez ciebie – wraz z nią czujesz ich świętą obecność.

Możesz być pewien anielskiego przewodnictwa.

 

Prośba

Przez imię Najwyższego napełnij mnie wiarą i otwórz moje oczy na prawdę.

Spraw, bym wolna od strachu podjęła się tego co konieczne.

***

Jeśli chcesz, możesz spróbować komunikacji z Aniołami za pomocą kart. Karty Przesłania Aniołów, Dar od Aniołów, Karty Archanioła Michała, Rafaela i inne możesz znaleźć w naszym Sklepie Akademii Ducha.

Natomiast artykuły o pozostałych Aniołach znajdziesz tutaj: akademiaducha.pl/kategoria/artykuly/anioly-artykuly

Marlena Pietruszka

 

Źródła grafiki:
http://janefraser.blogspot.com/2017/01/archangel-nathaniel.html
https://kevinhunter.wordpress.com/2014/04/27/connecting-with-the-archangels-archangel-nathaniel/
https://pl.pinterest.com/pin/308567011942360756/

Inspiracje:
http://anioly.info/archaniolowie/nathaniel-netanel-natanel-nataniel/ http://anielskiswiat.blox.pl/2011/11/Archaniol-Nathaniel.html

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *