Co twoje dłonie mówią o twoim życiu miłosnym?

chiromancja

Dużo można powiedzieć o liniach na dłoniach (zajmuje się tym chiromancja), ale czy wiesz, co oznacza, gdy te dwie linie przedstawione na grafice idealnie się ze sobą łączą?

Chiromancja stanowi dużą część starożytnej chińskiej historii. Umożliwia ona spojrzenie na swoje przeznaczenie rozwijające się przed nami w zależności od tego, jaką historię ukrywają linie na powierzchni dłoni.

Każda osoba i każda dłoń ma swoją indywidualną historię, ale możesz być zaskoczony, jak linie na dłoniach trafnie i dokładnie oddają zapis tych historii.

Sam sprawdź. Przyłóż do siebie dłonie razem, tak jak na grafice i spójrz jak rozmieszczają się zaznaczone linie – chodzi o pierwszą linię bezpośrednio pod palcami.

Ta linia ma szczególny związek z twoim życiem miłosnym i tym, czego należy się spodziewać, jeśli chodzi o małżeństwo, stąd nazwa linii: „linia małżeństwa”. A więc, co linia małżeństwa ma do powiedzenia na twój temat?

  1. LINIA NA LEWEJ RĘCE ZNAJDUJE SIĘ WYŻEJ

Jeśli linia na lewej dłoni jest wyżej niż linia na prawej dłoni, oznacza to, że jesteś nieco waleczny, jeśli chodzi o miłość. Jesteś osobą, która uwielbia wyzwania, gdy się pojawiają i za wszelką cenę chcesz zdobyć upragniony obiekt westchnień.

Bywasz agresywny i bezwzględny, jeśli chodzi o to, kogo uważasz za kogoś, kto musi być twój i nie masz żadnych skrupułów z eliminacją wszystkiego, co stanie ci na drodze, aby osiągnąć tę namiętną, ognistą miłość, której tak wielu szuka, a którą upatrujesz w swoim miłosnym celu.

Z reguły taki układ linii dotyczy także osób, które są niezwykle atrakcyjne fizycznie.

  1. LINIA NA PRAWEJ RĘCE ZNAJDUJE SIĘ WYŻEJ

Jeśli linia na twojej prawej dłoni jest wyżej niż linia na lewej ręce, zwykle oznacza to, że jesteś kimś, kto ma bardzo starą duszę. Jesteś osobą, która może gustować, poszukiwać i w końcu poślubić kogoś, kto jest znacznie starszy i bardziej doświadczony od ciebie. Z reguły czujesz się lepiej wśród starszych osób i sam postrzegasz się za dojrzalszą osobę od swoich rówieśników.

Masz także tendencję do tego, by nie grać według tradycyjnych reguł, jeśli chodzi o bycie „normalnym”. Preferujesz nieszablonowe myślenie i wartości, będąc czasami uznawanym za „dziwaka”.

Nie lubisz owijać w bawełnę. Jesteś konkretny i bezpośredni.

  1. OBIE LINIE SĄ NA TYM SAMYM POZIOMIE

Jeśli obie linie na każdej dłoni idealnie pasują do siebie na środku, oznacza to, że jesteś osobą, która ma jedno z najczystszych serc. Delikatny pod każdym względem, dajesz ludziom powód do wiary w ludzkość i spełnione życie.

Z twoim zdrowym rozsądkiem i wrażliwością możesz być jednym z najbardziej zadziwiających empatycznych ludzi, których każdy szuka, gdy czuje się samotny i marzy o bratniej duszy.

Jeśli chodzi o małżeństwo, jesteś osobą, która poślubi kogoś, kto będzie  akceptowany i lubiany przez każdą osobę, którą znasz.

Masz jednak kłopoty z nagłymi osobistymi zmianami, które cię spotykają przez całe życie. Musisz jednak znaleźć sposób, by to zaakceptować i sobie z tym radzić.

Przeczytaj również: 30 znaków świadczących o tym, że jesteś Empatą

 

Źródło: gostica.com/interesting/what-does-your-palm-lines-says-about-your-love-life-marriage

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *