7 Bardzo prostych magicznych sztuczek dla dobrobytu

W każdej magicznej tradycji istnieje wiele zaklęć pieniężnych i związanych z dobrobytem (Prosperity). Wśród nich jest także wiele stosunkowo prostych sposobów na zwiększenie majętności. „Względnie” prostych, bo choć są to rzeczywiście proste metody, to posługują się magicznymi formułami, a to dla niektórych osób nieznających podstaw magii może być przeszkodą. W artykule opiszemy kilka bardzo łatwych magicznych sztuczek, które możesz od razu wdrożyć w codzienne czynności. Dobrobyt gwarantowany.

Dobrobyt – Magiczna sztuczka 1:

W niedzielę rano, najlepiej, gdy za oknem jest słonecznie, gotuj 3 łyżki stołowe suszonego rumianku w 3l wody. Rumianek powinien znajdować się w wodzie od samego początku. Gdy woda zacznie się gotować, zmniejsz ogień i pozwól mu się gotować, aż woda zmniejszy się o połowę. Gdy ostygnie odcedź rumianek i wodę przelej do butelki.

Codziennie rano używaj tej wody do przemycia twarzy oraz rąk przed rozpoczęciem pracy. Rób to jednak dopiero po standardowym myciu, np. po wzięciu porannego prysznica.

Dobrobyt – Magiczna sztuczka 2:

Przygotuj wodę bazyliową i wodę lawendową w ten sam sposób, w jaki przygotowałeś wodę z rumianku. Chociaż tym razem nie ma potrzeby, by to byłą niedziela. Używaj ich do mycia podłogi w miejscu pracy lub w domu. Użyj wody lawendowej kiedy opuszczasz/zamykasz dom lub miejsce pracy, a bazyliowej po otwarciu i wejściu.

Podobnie jak poprzednio, najpierw myjesz podłogę normalną wodą, a na koniec, robisz to ponownie za pomocą wody z lawendy lub bazylii. Wlej jeden kubek magicznej wody do wody we wiadrze.

Dobrobyt – Magiczna sztuczka 3:

Czy przechowujesz pieniądze w domu, biurze lub sklepie? Od teraz przechowuj je w metalowym pudełku. Żelazne lub blaszane pudełko sprawdzi się najlepiej. A jeszcze lepiej będzie działało złote, ale jeśli stać cię na złote pudełko, to raczej nie potrzebujesz tej sztuczki.

Trzymaj w nim również swoje karty płatnicze, kredytowe itp.

dobrobytDobrobyt – Magiczna sztuczka 4:

Trzymaj zielony kamień blisko pieniędzy, a nawet na nich. Możesz użyć azurytu lub innego zielonego kryształu związanego z pieniędzmi, ale zwykły zielony kamień zadziała równie dobrze. Nie możesz znaleźć naturalnie zielonego kamienia? Znajdź jasnoszary i pomaluj go na zielono. Będzie działał tak samo. Możesz również trzymać taki zielony kamień w swoim metalowym pudełku z poprzedniej magicznej sztuczki.

Jeśli zamierzasz użyć kryształu, to wybierz cytryn, bo choć nie jest zielonym kryształem, to działa bardzo mocno na przyciąganie pieniędzy.

Dobrobyt – Magiczna sztuczka 5:

Trzymaj mały kasztan w swoim portfelu lub torebce. Aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki, owiń go banknotem. Nie musisz używać dużego nominału.

Zielony to kolor pieniędzy, więc jeśli  banknot jest zielony, to jeszcze lepiej. Banknot w wysokości 1 dolara jest zielony, jednak nie dotyczy to innych walut. Możesz też wydrukować falsyfikat banknotu.

Dobrobyt – Magiczna sztuczka 6:

Czy twoja praca wymaga podróżowania? Aby zwiększyć finansową pomyślność ze swoich podróży, użyj majeranku . Zmiel wysuszone zioło, najlepiej za pomocą kamiennego moździerzu. Jeśli nie masz i nie możesz łatwo go zdobyć, spróbuj  do tego użyć dwóch kamieni. Zetrzyj go na proszek tak dobrze, jak to możliwe. Wsyp proszek do przezroczystego słoika lub butelki i wystaw go na działanie promieni słonecznych przez 9 dni. Owijaj go na noc, by go chronić. Jeśli dzień jest pochmurny, nie liczy się jako jeden z 9 dni. W taki dzień także trzymaj go owiniętego.

Po 9 dniach użyj magicznego proszku posypując nim wnętrze swoich butów przed wyruszeniem w podróż. Mówi się, że chodząc w takich butach zyski przyjdą w nieoczekiwany i niespodziewany sposób.

Dobrobyt – Magiczna sztuczka 7:

W poniedziałek weź małą porcję suszonej damiany. Zmiel ją na proszek. Następnie zawiń w zielony lub czerwony papier i noś go ze sobą przez cały czas. W następną niedzielę wieczorem spal ten talizman i zrób nowy w poniedziałek rano.

Mówi się, że przynosi to zarówno szczęście, jak i zyski finansowe. Czy jesteś spod znaku Byka lub Wagi? Jeśli tak, to spróbuj stworzyć talizman w piątek zamiast w poniedziałek, który spalisz w czwartek.

To wszystko. Oczekuj magii, baw się dobrze i ciesz się prosperującym życiem. A jeśli chcesz głębiej wniknąć w Magię Prosperity, odblokować się na przypływ energii wzrostu i rozwoju, i wziąć udział w niezwykle silnym Anielskim Rytuale Prosperity, dzięki któremu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w twoim życiu, a „pech” w dziedzinie finansów zostanie zdiagnozowany i odcięty raz na zawsze, to weź udział w internetowym szkoleniu: MAGIA PROSPERITY – Przyciągnij do swojego życia bogactwo! Możesz dołączyć z każdego miejsca i w dowolnej chwili. Więcej informacji i możliwość zapisu tutaj: www.ekademia.pl/kurs/MagiaProsperity2018

 

 

Źródło: magicalrecipesonline.com/2017/10/7-simple-magic-tricks-prosperity
Zdjęcia: lothorianmagick.com i pixabay.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

3 myśli nt. „7 Bardzo prostych magicznych sztuczek dla dobrobytu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *