Łączymy Serca – przestrzeń rozkwitu miłości i harmonii radosnych serc

serca

Ludzie poszerzający swoją świadomość, słuchający swego serca i Duszy, mogą odczuwać pragnienie nowych doświadczeń. Bardzo często jest to potrzeba połączenia z podobnie rozwijającymi się ludźmi oraz tworzenie przestrzeni miłości, której dopełnieniem jest odpowiedni partner.

Dzieje się to w sposób naturalny, piękny, płynący z wyboru jednej jak i drugiej strony.

Jest to połączenie na poziomach dusz, ciał i serc oparte o wolną wolę, gdzie każdy jest twórcą.

W takich okolicznościach, poznali się twórcy portalu ŁączymySerca.pl którzy podążając za swoim wewnętrznym głosem połączyli swoje serca i stworzyli przestrzeń do narodzin nowych relacji.

zespol-2Po paru miesiącach tkania z najpiękniejszych cząstek siebie, w jedną z najsilniejszych pełni, czyli 14 listopada 2016, stało się… Za sprawą jednego kliknięcia „enter” pojawiła się magiczna przestrzeń emanująca swobodną komunikacją serc, otwartych na miłość, radość i tworzenie.

Tak aby to w codzienności się zadziewało, swym blaskiem wzbogacało oraz z ciekawością i odpowiedzialnością rezonowało.

Jak działa portal?

Już w pierwszej odsłonie, czyli poprzez rejestrację na portalu, składamy swoje „zamówienie do wszechświata”, gdyż ta rejestracja jest jak slow food, która bazuje na intuicji i głosie serca.

Działanie to przybliża nas do zmaterializowania swego wewnętrznego pragnienia i otwiera nas na zupełnie nowe relacje.

Doceniając moc i właściwości diamentu Herkimer, twórcy postanowili obdarowywać nim osoby przechodzące na „drugą stronę lustra”. W trakcie przygotowywania prezentu, energia ta przekazywana jest na intencję tworzenia partnerstwa w miłości, wolności i jedności, zgodnie z wolą przyjmującego i zgodnie z Najwyższym Dobrem. Dołączany jest również rytuał, gdzie każdy sam może oczyścić i zaprogramować ten talizman, wg swojej woli.

Tymczasem, poruszając się po portalu, odkrywamy oryginalny, osobisty profil. Opisuje on poziom duszy, ciała, umysłu oraz zainteresowania i narzędzia, którymi posługujemy się w swoim istnieniu. Szata graficzna profilu jest wzbogacona o obrazy, które wspierają twórczość naszego radosnego, wewnętrznego dziecka , które maluje naszą rzeczywistość.

Jednym z nich są diamenty na kwiecie życia, które reprezentują zainteresowania, poszerzające świadomość, sztukę i ekspresję wyrażania siebie.

Kolejną ciekawostką jest zobrazowanie pierwotnej alchemii. Na bazie kosmogramu urodzeniowego można w swoim profilu wskazać, poprzez jakie żywioły przejawiamy się w działaniu.

Każdy żywioł odpowiada pewnym ogólnym cechom: woda to emocje, ogień – pasja, ziemia – materia, powietrze – myśli. Mogą to być pomocne wskazówki dla samego siebie i przy tworzeniu nowych relacji.

serca

Źródło: pixabay.com

Znajdziemy tutaj także ciekawe narzędzie w postaci Testu Osobowości, którego oryginalną cechą jest połączenie go z Nową Radiestezją. Ułatwia on nam zwrócenie uważności na osoby, które najbardziej mogą z nami zarezonować. Oczywiście o ile sami oczyścimy ścieżkę do siebie, tak aby nasz partner, a wraz z nim miłość, mogli do nas dotrzeć.

Co do planów na przyszłość, kolejnymi owocami inspiracji będą: rozmowa dwóch serc, zwierzęta mocy, mapa marzeń, kosmogram urodzeniowy oraz partnerski…

Poza tym przestrzeń Łączymy Serca wzrasta wraz ze świadomością użytkowników, a narzędzia jakie są udostępniane na portalu, dobierane będą potrzebą serc i prowadzone przez intuicję.

Kochani, zapraszamy do przestrzeni ŁączymySerca.pl, gdzie rozkwita miłość i harmonia radosnych serc.

Życzymy wam abyście odnaleźli tam znacznie więcej niż się spodziewacie <3 <3 <3

Iza Stępniewska, Gracjan Chruszcz, Dorotka Zielińska i Romek Ludwicki

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *