Test Aury z kryształami– wybierz magiczny kamień i sprawdź czego potrzebujesz w życiu!

magiczny kamień

W starożytnym i wyrafinowanym systemie medycyny chińskiej uważa się, że lubimy, przyciągamy i nosimy na sobie pewne kolory, które w jakiś sposób uzupełniają nasze wewnętrzne braki. Jaki jest twój magiczny kamień? 

Na przykład, jeśli przez cały czas mamy tendencję do noszenia czarnego koloru, staramy się uzupełnić brakujący (chiński) element wody w naszym życiu i aurze.

Istnieje wiele podobnych testów opartych na wyborze koloru i jego interpretacji. Ten jest jednak inny – nie tylko kolor symbolizuje, to czego potrzebujemy ale i rodzaj kryształu – każdy charakteryzuje się innymi właściwościami, przez co, przyciągają nas te, które najbardziej rezonują z naszą aurą.

Zestawy magicznych kamieni znajdziesz w naszym sklepie. Kliknij: sklep.akademiaducha.pl

Test Aury

Wybraliśmy 6 magicznych kamieni, które promieniują różnymi uniwersalnymi energiami wszechświata. Każdy klejnot wchodzi w interakcję z naszą aurą, lecząc ją lub pomagając przystosować się do określonych okoliczności.

Wykonaj ten prosty test i zobacz co mówi o twojej aurze:

Krok 1. Oczyść swój umysł…

Krok 2. Spojrzyj na grafikę z magicznymi kamieniami…

Krok 3. Wybierz ten, który intuicyjnie przyciąga cię najbardziej.

 

Krok 4. Sprawdź co oznacza:

 

1. RUBIN

Jeśli wybrałeś Rubin, prawdopodobnie potrzebujesz żarliwego bodźca w swoim życiu. Twoje poziomy chi wymagają doładowania, ponieważ w ciągu ostatnich miesięcy prawdopodobnie zmarnowałeś dużo swojej energii. Zastanów się czy jest coś lub ktoś, kto wysysa twoją energię? Rubin może pomóc ci zwiększyć pewność siebie i sprawić, że poczujesz się znowu silny.

Rubin  jest też świetnym kamieniem, aby odeprzeć czarną magię i zwiększyć poziom energii. Kiedyś sądzono, że Rubin, będąc symbolem wewnętrznego zapału i ognia, może faktycznie zwiększyć temperaturę ciała. Czy tak jest? Sam sprawdź.


2. AGAT

Jeśli wybrałeś Agat, prawdopodobnie będziesz musiał odświeżyć swój związek z naturą i samym sobą. Wierzono, że zakopywanie Agatu na Ziemi, magicznie zmieni to miejsce. Tego właśnie prawdopodobnie potrzebujesz teraz, ożywić nadzieję w swoim życiu i dokonać magicznych wewnętrznych zmian. Może masz wątpliwości i potrzebujesz czegoś, co przypomni ci, że świat jest magiczny, że TY jesteś magiczny!

Agat jest również kamieniem bardzo znanym z pomagania ludziom w kontaktach z ich Wyższymi Ja. Czy twoja wiara jest słaba? Wiara jest przywracana przez noszenie Agatu, tak samo jak męstwo i odwaga.


3.TURKUS

Jeśli wybrałeś Turkus, prawdopodobnie zaniedbałeś siebie, pozwalając sobie na dryfowanie w stresujących i niezdrowych sytuacjach. Turkus to doskonały kamień leczniczy, zdolny do wzmocnienia i naprawy aury. Był noszony również przez uzdrowicieli w wielu plemionach indiańskich, aby wzmocnić ich służbę uzdrawiania na świecie.

Wybierając Turkus, prawdopodobnie również chcesz zwiększyć i wzmocnić swoje fizyczne wdzięki. Kobiety, które założą turkusową biżuterię zawsze emanują aurą, obok której trudno przejść bez emocjonalnej reakcji i zachwytu. Efekt Turkusu, sprawia, że ​​twoja aura świeci, a ty wyglądasz wspaniale.


4. KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY

Jeśli wybrałeś Kamień Księżycowy, prawdopodobnie jest coś, co cię prześladuje – przez długi czas – i musi zostać uwolnione. Kamień Księżycowy działa jak magiczny most pomiędzy naszą świadomością, a naszymi emocjami, i dlatego jest kamieniem, który pomaga nam uwolnić wszystkie te uczucia, które staramy się ukryć.

Kamień księżycowy pomaga walczyć z bezsennością. Umożliwia także sięgnąć nam do naszych serc i zwiększyć samoocenę i pewność siebie. Pomaga nam także połączyć się z Boską Kobiecością, pielęgnując nasze potrzeby i nadzieje.


5. OBSYDIAN

Jeśli wybrałeś Obsydian, uziemienie twoich energii jest tym, czego teraz prawdopodobnie potrzebujesz. Obsydian jest jednym z najbardziej ziemskich kamieni, ciemny i przeważnie czarny, jest związany z Żywiołem Ziemi. Jego planeta, to Saturn, pan czasu. Wraz z kamieniem powinieneś medytować o swoim życiu i znaleźć sposoby, aby uczynić go lepszym.

Czy przeszedłeś ostatnio przez stresujący okres i potrzebujesz sięgnąć do źródła swojej Boskiej energii, by poradzić sobie z trudnościami? Jeśli tak, Obsydian może pomóc ci w nawiązaniu kontaktu z rzeczywistością i uzupełnieniu energii.


6. AMETYST

Jeśli wybrałeś Ametyst, prawdopodobnie potrzebujesz świeżego powiewu magicznego powietrza, aby oczyścić swojego ducha. Żyjemy w świecie, w którym różnorodne i niepokojące bodźce szkodzą naszym zmysłom i magicznym mocom. Ametyst pomaga nam zachować trzeźwość i dostrzec to, co jest dla nas naprawdę ważne. Pomaga również naszej wyobraźni być kreatywną.

Ametyst chroni przed energiami, które zaciemniają nasze umysły i magicznie zaszczepiają naszą aurę przeciwko wrogim wpływom. Co więcej, kamień pomoże w rozwijaniu intuicji, oraz otworzyć się na nieograniczoną Boską miłość.


Przeczytaj również artykuł: Aura. Czy potrafisz ją odczuć lub zobaczyć? Sprawdź jak to zrobić.

 

Źródło: themindsjournal.com/aura-test-pick-a-magic-stone

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *