NAUKA ZWYCIĘŻANIA – pozwól sobie wygrać tę inkarnację!!!

„Przepraszam, którędy na Szczyt?” – to pytanie prędzej, czy później zada sobie każdy, kto osiągnie odpowiedni poziom Mocy Osobistej bądź kto zrozumie, że jedyną drogą wartą opłacenia ludzkimi sekundami życia jest droga do przodu i w górę. Lecz w zależności od tego, kto zapyta i z jakiej przyczyny, pytanie to odbije się echem w każdym pierwiastku Rzeczywistości i wróci z odpowiedzią przeznaczoną tylko dla niego. Czy jesteś pewien, że jest w Tobie gotowość, by usłyszeć odpowiedź i podążyć za nią?

W czasach, w których przyszło nam razem dzielić Czas i Przestrzeń, a właściwie łączyć je w jeden świat, pełen Światła, Miłości i Mocy, należy otworzyć się na nową Naukę. Dotychczas każdy, komu zależało na Pokoju i Harmonii, zaczynał swoją wędrówkę od uzbrojenia się i przygotowania do walki. Zaczynał od zabezpieczenia, od planowania obrony i przewidywania ataków. Był to ważny etap w rozwoju ludzkości i w osobistym rozwoju każdej jednostki, ale etap ten w tej chwili właśnie ulega zakończeniu i płynnie przechodzi w kolejne stadium ewolucji świata – w Czas Zwyciężania.

Dopóki dwie osoby bądź dwie siły walczą ze sobą, obydwie strony doświadczają wojny. Pamiętaj! Twoi wrogowie – czy są nimi ludzie i ich wady, czy własne ograniczenia, nałogi lub niewolnicze programy systemu – nie spojrzą na zegarek i nie ogłoszą, że następuje moment, w który walka zostaje przerwana. Bo przerwać walkę można jedynie na dwa sposoby – przegrywając lub wygrywając. Moim celem jest nauczyć Cię, jak dokonać Zwycięstwa w najpiękniejszy i najskuteczniejszy z możliwych sposobów. 

Niezależnie, z czym się zmagasz, mechanizm jest prosty. To często my sami, uwięzieni we frekwencjach cierpienia i zła, do którego przywykliśmy i z którym zmagania czynią nas szlachetnymi we własnych oczach, nie dajemy sobie szans na wygraną. Nawet najbardziej niekomfortowe sytuacje, oswojone poprzez lata przyzwyczajania się do nich, są dla nas mniejszym wyzwaniem niż diametralna zmiana, którą daje triumf. Moment Zwycięstwa bowiem zmienia wszystko. Jeśli jesteś gotów nauczyć się, jak w każdej życiowej sytuacji odnaleźć tę prawidłowość i ją zastosować, dołącz do mnie online i przyjmij naukę, która uratuje życie nie tylko Tobie, ale również wszystkim, z którymi podzielisz się tymi sposobami.

Zakres tematyczny szkolenia:
* Jak wejść na wysokie wibracje i się na nich utrzymać – ćwiczenia praktyczne
* Moc błogosławieństwa – jak przepisać energię hejterów na swoją korzyść
* Techniki dające odporność na stres
* Chcesz zmienić życie? Zmień podejście! – sztuka inspiracji w praktyce
* Proste metody na błyskawiczną zmianę nastroju i frekwencji funkcjonowania
* Rytuał Anielski – a w nim staniesz twarz w twarz ze swoim Sukcesem. W obecności Aniołów i Archaniołów Siedmiu Boskich Promieni dowiesz się, którędy przebiega Twoja droga od dzisiejszej decyzji do jutrzejszego Triumfu. Co możesz zrobić? Otworzyć się na odpowiedzi i znaleźć w sobie odwagę, by za nimi podążyć. Wszystko, czego potrzebujesz, zostanie Ci przekazane. Jeśli naprawdę pragniesz zmiany i uważasz, że jesteś na nią gotów – widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Jestem dumna i szczęśliwa, że mam możliwość podzielenia się tą nauką z Tobą.
Przygotuj się na nowe czasy. Niech nasze spotkanie będzie pierwszym dniem Twojego Nowego Życia. 

Twoimi pierwszymi urodzinami. Ubierz się pięknie – będzie co świętować!

*** Wykupienie warsztatów jest wykupieniem dostępu do Rytuału***

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Aby dołączyć kliknij: http://www.ekademia.pl/kurs/NaukaZwyciezania

Pytania techniczne dotyczące webinaru kieruj na: webinar@akademiaducha.pl

Szkolenie online
Data: 10.09.2017 (niedzilela) / godzina: 20:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *