Neurorefleksologia Twarzy i Stóp Cosmolifting Japoński Anastazja Bielajewa

Anastazja_zdjęcie (1)Kilka słów od Anastazji

Czy można być pięknym, wydajnym, pełnym sił i jednocześnie sprawnym oraz odpornym pod każdym względem?
Jak często zastanawiamy się i co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego, jak piękną i zarazem wielką, nieprzerwaną pracę wykonuje nasze ciało, umysł, psychika i dusza w każdej sekundzie?
Tak, abyśmy przeżywali każdy dzień, nie myśląc w jaki sposób chodzić, trawić czy ziewać?
A czy wspomagamy swoją „manufakturę” czymś oprócz sportu, zdrowego odżywiania, suplementacji i odpoczynku?
Ile razy złapaliśmy się na tym, jak nasze ciało, stan psychiczny z nami „rozmawiają” i próbujemy dotykiem lekkim czy mocnym „pogłaskać” zmęczone czy obolałe miejsce?
A kto z nas wie, że można wysłać swoją twarz na aerobik, by poćwiczyć mięśnie i przy okazji zresetować swój układ nerwowy?
Jak często masujemy sobie kręgosłup na nosie? – nie, to pytanie nie jest żartem. Tak naprawdę to nie stres jest zagrożeniem, a nasza reakcja na sytuację. Zewnętrzne wpływa na wnętrze, a wewnętrzne na zewnętrzne.
No i ostatnie pytanieCzy wiemy, że pracując z mięśniami na twarzy, resetujemy i przepracowujemy nasz układ nerwowy?
Mogę śmiało twierdzić, że jeśli potrzebujecie porcji endorfin, serotoniny czy wymasowania szyszynki lub pogodzenia mózgu z sercem – wiecie gdzie mnie szukać!
Cieszę się, że mogę pracować z ludźmi tak otwartymi i świadomymi jak Wy. Dla mnie osobiście bardzo ważne i cenne jest doświadczenie i pokazanie innym, jak bardzo świat jest sprawiedliwy oraz harmonijny. Wszystko się w nim pokrywa, zazębia, współpracuje. Jesteśmy takim Mikrokosmosem w Makrokosmosie. Nieodłączną częścią żywiołów natury i bezwzględnie podlegamy ich prawom. Przewaga jednego z nich w naszym organizmie powoduje automatycznie deficyt drugiego.
Z ogromną ochotą oraz zapałem przedstawiam Wam manualną terapię i zabiegi, które są wielopoziomowe, głębokie, sprawdzone, znane i skuteczne, a tym bardziej widoczne i odczuwalne. To, co mnie inspiruje i przekonuje w mojej pracy, to fakt, że dajemy organizmowi możliwość, aby sam stawał na „nogi”.
W sposób bezpieczny dajemy dyspozycję i impuls do samouzdrawiania i samoregulacji, pracując również z pamięcią komórkową. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie.
Duży nacisk kładziony jest zawsze na stan psychofizyczny, gdyż każdy potrzebuje czegoś innego. Dla jednego będzie to relaks, dla drugiego uroda, a jeszcze kogoś innego boli kolano.
Będzie dane tyle, ile „pacjent” jest w stanie unieść, pomieścić i przerobić. Wedle życzenia, mogą to być zabiegi łączone, które mają na celu zharmonizowanie naszego ciała fizycznego z jego aspektem neurologicznym i psycho-duchowym.
Procesy regulacji i regeneracji prowadzą cały nasz organizm do homeostazy. Jak wiadomo, przez duszę, do ciała, i odwrotnie.
Bardzo ważne jest to, żebyśmy byli w Unison z osobą od której się uczymy, czy dajemy dotykać, oraz zdawali sobie sprawę od kogo dana wiedza, czy też kontakt fizyczny jest przejmowany, gdyż ma to częstszy i większy wpływ niż sama informacja czy „masaż”.
Im dłużej pracuje z ludźmi, tym bardziej utwierdzam się w tym, że wiedza i umiejętności powinny być przyjęte od właściwej osoby, jak najbardziej koszerne i z czystą intencją.
Jestem zadowolona, że czerpię wiedzę i umiejętności od samej twórczyni, dunki Lone Sorensen oraz jej najbliższego otoczenia. Spełniam swoje marzenie, robiąc to, co jest zgodne, ze mną. To pomaga mi iść moją drogą.

Parę słów o samej metodzie. Sorensensistem to holistyczny system terapeutyczny, znany na 5 kontynentach, w ponad 25 krajach. Składający się z opracowanych przez Lone Sorensen i opatentowanych przez nią terapii z zakresu neurorefleksologii, który powstał na podstawie jej 30 lat badań i praktyki zawodowej, jako refleksologa.

Sorensensistem łączy w sobie m.in.: elementy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, metodę cybernetyczną wietnamskiego lekarza Bui Quoc Chau, techniki stymulacji rdzennych Indian Ameryki Południowej, metody japońskiego lekarza Yamamoto, techniki stymulacji mięśni twarzy argentyńskiego lekarza Castillo Moralesa, metody linii jelitowych i wiele innych technik i metod ze współczesnymi osiągnięciami neurofizjologii.
Sorensensistem nazywany jest neurorefleksologią, gdyż w odróżnieniu od klasycznej refleksologii, nie tylko oddziałuje na konkretne organy, ale również bazuje na procesach zachodzących w układzie nerwowym i umożliwia precyzyjne oddziaływanie na wybrane ośrodki w mózgu. Zabiegi są wykonywane na twarzy oraz stopach.

W trakcie zabiegu refleksologii twarzy terapeuta za pomocą palców stymuluje konkretne punkty neurologiczne na twarzy pacjenta. Wytworzone w ten sposób impulsy nerwowe docierają do mózgu a następnie do odpowiednich organów i układów w całym ciele., oddziałując na nie. W efekcie terapeuta pobudza procesy samoregulacji w organizmie pacjenta, poprawia działanie układu immunologicznego, hormonalnego i nerwowego, zapewniając swobodny przepływ impulsów nerwowych i energii w całym ciele. Dodatkową zaletą metody jest aspekt diagnostyczny – doświadczony terapeuta rozpoznając w trakcie masażu tzw. złogi podskórne, zmiany zabarwienia czy struktur skóry potrafi również wskazać narządy, których praca w przyszłości może zostać zagrożona.

Złogi – każdy słyszał, nikt nie dotknął. Bardzo często mogą być mylone z naszą tkanką, a co gorsze, zakłócać gospodarkę energetyczną w naszym ciele. Terapeuta, rozpoznając złogi w określonych strefach, przepracowuje je. Wykorzystując do tego celu wiele technik i map. Tym samym reguluje przepływ między mózgiem a meridianami, wspomagając pracę oraz przepływ energetyczny. Oddzielnie od Zabiegu stricte Terapeutycznego, ogromna korzyść niesie zabieg na pierwszy rzut oka estetyczny.

Inne czynniki, które powodują powstawanie złogów to:
– przyjmowanie leków,
– poważne schorzenia ostre lub przewlekłe,
– stan emocjonalny człowieka – stres, depresja, etc.,
– wiek.

Oferowane zabiegi:

Japoński Cosmolifting – Japoński lifting twarzy to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji tway i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.
Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.
Istotą Japońskiego liftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

CosmoEye Therapy – Terapia CosmoEye to jeden z najnowszych zabiegów refleksologii estetycznej twarzy, wprowadzony przez Lone Sorensen w 2011 roku. To połączenie głębokiego masażu mięśni wokół oka z chińską terapią oczu opartą na punktach akupunkturowych. Zostały one tak dobrane, aby w najkrótszym czasie osiągnąć najlepszy efekt estetyczny. Efektem zabiegu są wzmocnione mięśnie wokół oka, dotlenienie i ujędrnienie skóry, co znacznie poprawia i ożywia wygląd oprawy oczu. CosmoEye powoduje uniesienie tkanki poprzez poprawę kondycji mięśni i skóry twarzy, wpływa na redukcję zmarszczek, podnosi opadające powieki, zmniejsza lub usuwa worki pod oczami, przyspiesza proces regeneracji i odbudowy tkanek, zwiększenie ukrwienia i dotlenienia tkanek oraz ich lepsze odżywienie.
Zabieg CosmoEye trwa do 15 minut i może stanowić uzupełnienie wszystkich zabiegów estetycznej i terapeutycznej refleksologii twarzy.
Zabieg w szczególności polecany osobom walczącym z takimi problemami, jak:
• zmarszczki wokół oczu,
• cienie pod oczami,
• opuchlizny oczu,
• worki pod oczami,
• opadające powieki.

Neurorefleksologia stóp. Zabieg Praxis Vertebralis (Praca na kręgach i mięśniach przykręgosłupowych)

Masaże stóp to jedne z najstarszych metod leczniczych, sięgające korzeniami do różnych systemów medycyny energetycznej, m.in. pochodzących z Chin, Egiptu czy Wietnamu. Każda z tych metod od zawsze miała swoich zwolenników i naśladowców. Lone Sorensen przez wiele lat praktyki terapeutycznej opracowała tradycyjną metodę chińską, którą następnie unowocześniła. Na czym polega tradycyjna refleksologia stóp TCM Sorensensistem TM?

Struktura zabiegu refleksologii stóp TCM opracowana przez Lone Sorensen bazuje na zdiagnozowaniu przyczynowych zmian chorobowych w organizmie. Odczytuje się je poprzez znalezienie największych zmian (złogów) w tkance mięśniowej stóp w strefach odruchowych głównych narządów wewnętrznych. Kolejność stymulacji poszczególnych organów, gruczołów dokrewnych, struktur anatomicznych jest uporządkowana według przynależności do 5 elementów/ przemian charakterystycznych dla tradycyjnej medycyny chińskiej. Następnie terapeuta może wykorzystywać narzędzie dodatkowe takie jak linie jelitowe lub elementy Praxis Vertebralis, czyli neurorefleksologii stóp.

Czym jest Praxis Vertebralis, czyli neurorefleksologia stóp Sorensensistem ?

Opracowując terapię Praxis Vertebralis, Sorensen bazowała na osiągnięciach medycyny tybetańskiej oraz na doświadczeniach doktora Yhom Po, który w V i IV wieku p.n.e. w Tybecie nauczał leczniczej metody pracy bezpośrednio na kręgosłupie oraz propagował ówczesną wiedzę na temat budowy i funkcjonowania kręgosłupa. Terapeutka całą metodę przeniosła na stopy, co okazało się równie skuteczne. Tak powstała metoda Praxis Vertebralis – zaawansowana terapia neuro-odruchowa stóp SorensensistemTM. Podczas leczenia masażu refleksologii stóp terapeuta uciskiem stymuluje określone punkty i strefy odruchowe na stopach, które korespondują z kręgosłupem i nerwami rdzeniowymi, a także odpowiadają poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała ( w tym układowi mięśniowemu). W efekcie terapeuta uwalnia naturalny potencjał organizmu do uzdrawiania, eliminując toksyny i odblokowując swobodny przepływ energii w całym ciele.

W czym pomocna jest refleksologia stóp?

Wykonując odpowiednie zabiegi na stopach można przeciwdziałać skutkom stresu, rozładowywać napięcie mięśniowe, niwelować wady postawy, poprawiać krążenie i przynosić ulgę przy bólach różnego pochodzenia (np. głowy, stawów), a także chronicznych. Refleksologia stóp jest także m.in. przy zaburzeniach pracy narządów wewnętrznych i całych układów ciała.

Elastyczne terminy zabiegów, dopasowane do Waszych potrzeb!

# Łączenie zabiegów wzmacnia skuteczność, gdyż w zależności od osoby, twarz i stopy moga „więcej pokazać” i zareagować w różnych stopniach! # Taka praca nazywa sie działaniem DWUBIEGUNOWYM #

Specjalne ceny obowiązują od 25.07 – 10.08.2016.

* Każdy z trzech zabiegów (Cosmolifting Japoński, Neurorefleksologia Twarzy, Praxis Vertebralis na stopach)
120 zł, (cena regularna 150zł) wraz z technikami dodatkowymi
* Przy połączeniu dwóch wybranych zabiegów
200 zł (u mnie promocje się łaczą:)
* Cosmolifting Japoński oczu (z elementami refleksologii i pracą na mięśniach twarzy met. Costillo Moralesa)
60 zł (zamiast 80zł)
* Comsolifting Japoński oczu w połączeniu z pracą na stopach
150 zł (40+120)
* Pełny pakiet trzech zabiegów wraz z technikami dodatkowymi
300 zł (zamiast 450 zł)
* Przy większych problemach zdrowotnych uzgadniamy dodanie magnetoterapii lub elektroterapii.
* Wedle życzenia jest możliwy profesjonalny Elektrolifting z kwasem Hialuronowym z algami – polecam dla cery o nierównym kolorycie, o rozszerzonych porach,z wiotką skóra lub z pękajacymi naczynkami. Przedłuza na długo ofekt manualnej pracy, uwielbiam:) (50 zł maska wraz z elektrostymulacją)
*A maski mineralne z Martwych Źródeł w Ameryce Południowej, które sa „pokarmem” nie tylko dla skóry, ale i dla całego organizmu gdyż dostarczaja minerały na poziomie komórkowym i sa oparte na solach Schusslera w zależności od problemu, pochodzące z Instytutu Lone Sorensen w Barcelonie, (tam właśnie mieszka Twórczyni metody:) , sa wg potrzeb (20 zł)

WAŻNE.Elektrolifting, magnetoterapia, elektroterapia proszę żeby były zgłoszone w trakcie zapisu lub dzień przed zabiegiem, gdyż będzie przygotowane urządzenie medyczne!
Każdy zabieg na twarzy jest wykończony kulami solnymi, z argentyńskich kopalni soli – zamykaja pory po zabiegu, relaksują twarz, rozświetlaja i oddają dużo cennych minerałów po zabiegu. Po zabiegu twarz Pracuje zupełnie inaczej Jak i wszystko inne

Zapisy:
agata@akademiaducha.pl
tel. 660 527 055

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *