Numerologia domu – czy wiesz pod jaką wibracją mieszkasz?

numerologia domu

Numerologię znajdziemy w każdej dziedzinie naszego życia  – o tym, gdzie jej szukać, jak obliczać i czym się kierować znajdziecie więcej w SPISIE TREŚCI Z DZIAŁU NUMEROLOGIA. Dlaczego więc mielibyśmy lekceważyć numerologię naszego domu?

Zazwyczaj gdy zmieniamy miejsce zamieszkania zwracamy uwagę na wszystko, tylko nie na numerologię – a to właśnie ona jest bazą do energii, jaka będzie nas otaczać w tym miejscu zamieszkania i to ona będzie tłem dla naszej Drogi Życia. Wibracja mieszkania może osłabić lub wyostrzyć nasz potencjał. Warto więc zadbać o to, aby energia, jaką ze sobą niesie była dla nas sprzyjająca i dawała nam poczucie bezpieczeństwa i komfort, oraz, żeby była spójna z naszymi wartościami i planami na życie.

Każdy adres ma do zaoferowania coś innego. Nasze mieszkanie to tło w którym się rozwijamy, dlatego warto zadbać o to, aby było korzystne dla naszego stylu życia, planów i marzeń. Przed wynajmem lub kupnem domu bądź mieszkania warto sprawdzić jego numerologię.

Jak obliczyć wibrację mieszkania/domu?

Wystarczy dodać wibracje wszystkich liter oraz cyfr znajdujących się w adresie. W przypadku braku nazwy ulicy, używamy nazwę miejscowości (np. Zalesie 8)

Wibracje odpowiadające literom alfabetu:

1 – A, Ą, J, S, Ś
2 – B, K, T
3 – C, Ć, L, Ł, U
4 – D, M, V
5 – E, Ę, N, Ń, W
6 – F, O, Ó, X
7 – G, P, Y
8 – H, Q, Z, Ż, Ź
9 – I , R

Dla przykładu: ulica Rycerska 14/2 =

R = 9 + Y = 7 + C = 3 + E = 5 + R = 9 +  S = 1 + K = 2 + A = 1 = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1
14 = 1+ 4 = 5
2 = 2

Czyli wibracja mieszkania na ulicy Rycerskiej 14/2 wynosi: 1 + 5 + 2 = 8

Sprawdź, co oznacza wibracja twojego domu:

LICZBA 1

Mieszkanie o wibracji 1 to miejsce stworzone specjalnie dla indywidualistów. Odnajdą się w nim mieszkańcy, którym zależy na niezależności i którzy cenią sobie twórcze działania. Liczba ta ułatwia przejęcie roli przywódcy wśród sąsiadów. Wibracja ułatwia realizowanie siebie zgodnie z własnym, narzuconym przez siebie rytmem. Liczba 1 sprzyja zmianom, samodzielności, rozpoczynania nowych etapów we wszystkich sferach życia. Energia jedynki może podsycać egoizm, samolubne podejście do życia i dominację.

Źródło: pixabay.com

LICZBA 2

Wibracja ta obejmuje osoby taktowne, które uwielbiają nawiązywać i utrzymywać kontakty z innymi ludźmi. Energia dwójki pomaga stworzyć prawdziwą rodzinę na planie ducha i materii. Charakteryzuje się akceptacją, sprawiedliwością i harmonią. Liczba 2 jest idealna dla osób, które są domatorami i cenią sobie spokój ducha. Niestety, w dwójce nie odnajdziemy dynamiki, która jest właściwa liczbie 1, dlatego też wibracja ta podkreśla brak walki o siebie i swoje przekonania.

LICZBA 3

Ta wibracja wskazuje na miejsce, w których są zawsze otwarte drzwi. Mieszkańcy mają duże grono znajomych, chętnie przyjmują gości, uwielbiają spotkania i posiadówki. Energia ta niesie za sobą dobrą zabawę. Niestety, nie ma w niej umiaru. Za to jest rozrzutność, zabawa i kreatywność. Liczba 3 to rozwój talentów i twórczość artystyczna. Pod tą wibracją nie odnajdą się osoby ciche i spragnione świętego spokoju. To idealny dom dla towarzyskich ekstrawertyków.

LICZBA 4

Wibracja bezpieczeństwa, stabilizacji, spokoju, harmonii i rutyny. Dom o tej wibracji jest stworzony dla ludzi uporządkowanych i pracowitych, którzy mają, lub dążą do stabilnej sytuacji życiowej. To energia ustalonego rytmu dnia, pracowitości, porządku, dlatego idealna będzie dla tych, którzy pragną stabilnego i przewidywanego życia. Wibracja liczby 4 wymaga skupienia się na rzeczach materialnych.

LICZBA 5

Chaos, zmiana i różnorodność. Mieszkanie o tej wibracji nie będzie dobre dla tych, którzy chcą porządku, ładu, harmonii i świętego spokoju. Natomiast sprawdzi się dla tych, którzy uwielbiają zmiany, adrenalinę i ciągły ruch. Wszyscy, którzy cenią sobie kontakty społeczne oraz uważają, że życie to jedna wielka zmiana, idealnie wpasują się w energię tej wibracji.

Liczba 5 nie daje spokoju i wytchnienia, natomiast podsuwa nowe wyzwania. To także energia, w której pojawiają się niespodziewani goście oraz kłótnie z lokatorami.

LICZBA 6

Wibracja liczby 6 sprawdzi się szczególnie dla tych osób, które budują tradycyjny model rodziny. Niemalże czuć na wejściu ciepło domowego ogniska, atmosferę zgodnej, kochającej się rodziny. To miejsce, w którym zawsze jest świeżo upieczone ciasto i gry planszowe dla całej rodziny. Energia tej liczby daje poczucie bezpieczeństwa, przyjaźń, miłość i harmonię. To idealna energia do tworzenia wielopokoleniowej rodziny.

Źródło: pixabay.com

LICZBA 7

Wytchnienie, odpoczynek i poczucie odrębności. Idealne mieszkanie dla tych, którzy chcą pracować nad własną indywidualnością. To dom dla osób, które dbają o swój rozwój i równowagę ciała i ducha. Ta energia jest dedykowana tym, którzy są samotnikami i mają potrzebę izolacji. Wibracja 7 nie sprzyja zakładaniu rodziny, natomiast sprzyja pogłębianiu introwertyzmu i izolacji od życia społecznego.

LICZBA 8

Wibracja, w której najlepiej czują się osoby skupione na dobrach materialnych. Przynosi sukces, bogactwo i pieniądze. Idealnie w takim mieszkaniu będzie czuł się człowiek sukcesu, który jest nastawiony na karierę. Dla takiej osoby, dom to lustrzane odbicie statusu materialnego, a nie oaza spokoju. Liczba 8 symbolizuje siłę, fortunę i dobrobyt. Lokatorzy powinni uważać, aby nie zatracić równowagi między materią a duchem.

LICZBA 9

Mieszkanie o tej liczbie to miejsce dla idealistów, którzy są poświęceni swoim pasjom. W każdym kącie znajdziemy osobowość i charakter mieszkańców. Liczba 9 sprzyja pomaganiu i altruizmowi. Mieszkańcy skupiają się na niesieniu pomocy innym, przez co mają niewiele czasu na życie własnym rytmem. Ta wibracja wskazana jest dla osób, które chcą zakończyć pewien etap swojego życia i rozpocząć zupełnie inny.

Psst… Jak zmienić wibrację domu?

Mam dla ciebie szybki trik, który pozwoli na zmianę wibracji domu, w którym mieszkasz. Na odwrocie tabliczki z numerem dopisz brakujące liczby lub litery, aby uzyskać pożądaną wibrację. Zadbaj o to, aby suma wszystkich liczb dała wibrację, na której ci zależy. Jeśli więc wibracja twojego miejsca zamieszkania wynosi 5, a chciałbyś mieć lepsze podłoże pod założenie rodziny – dopisz na odwrocie liczbę 1 lub jedną z liter: A, Ą, J, S, Ś.

Może cię również zainteresować artykuł: Feng Shui – 12 zasad, które możesz wprowadzić już dziś!

Nadine Lu

 

Źródła:
https://www.astromagia.pl/numerologia/abc-numerologii/8211-energia-twojego-domu
https://www.odkrywamyzakryte.com/numerologia-domu/
https://www.kobieta.pl/artykul/twoj-adres-twoj-pan

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *