Obudź w Sobie Ogień i Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Moc Osobista 

– Czy nie mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść?
– To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść.
– Właściwie wszystko mi jedno.
– W takim razie również wszystko jedno, którędy pójdziesz…

Czy Tobie również jest wszystko jedno? Jeśli tak, to za całą pewnością powinieneś zaprzestać czytania tego tekstu już w tym momencie. Natomiast jeśli jesteś osobą, dla której nigdy nie jest wszystko jedno, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi jakość siebie, a słowo ”byle jak” jest na Twojej liście zakazanych słów, to znalazłeś się w idealnym miejscu. W miejscu, gdzie, stawiając ten decydujący krok — znajdziesz się po drugiej stronie — po stronie DZIAŁANIA. Tam, gdzie wszyscy wielcy i odważni tego świata! Kochani, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na pierwsze warsztaty na temat Mocy Osobistej. Pierwsze w ogóle i pierwsze w ukochanym Wrocławiu. Mieście wolności, sztuki i miłości! Zatem, jeśli pragniesz dowiedzieć się, czym jest Moc Osobista oraz chcesz nauczyć się nad nią pracować, to ten warsztat jest specjalnie dla Ciebie! To nasza propozycja dla każdego, kto ma Odwagę przejść przez Granicę Działania i stać się Czyniącym. Niezależnie, czy planujesz realizować się jako Mag, Wojownik Światła, Alchemik, Druid czy Wiedźma — zadbaj o to, by Twoja MOC OSOBISTA, a więc Twoja unikatowa, zbudowana poprzez praktykę wewnętrzną i zewnętrzną JAKOŚĆ była jak najwyższa! A, co za tym idzie, by gwarantowała Ci skuteczność każdego działania, którego się podejmiesz.

Gotowy na podróż, która nigdy się nie kończy? Stań się Człowiekiem w pełnej objętości tego słowa. Stań się odpowiedzialny za każdy z gestów i każde ze słów. Stań się pomocą dla potrzebujących, cierpliwością dla zagubionych i przewodnikiem dla szukających. Jeśli jesteś gotów — ZAPRASZAMY. Ten świat już długo czekał na Ciebie w Twojej pełnej formie. Jeśli czujesz, że czasy lenistwa i demotywacji się dla Ciebie kończą — dowiedz się, jak z punktu, w którym jesteś, dotrzeć na Szczyt Życia. Załóż wygodne buty i pamiętaj — jesteś tu, bo masz coś do zrobienia. Odnajdź to coś i bądź przygotowany, by wypełnić swoją Misję najlepiej jak to możliwe!

Regres – odkryj swoje poprzednie wcielenia!

Wyrusz w pełną przygód podróż po swoich dawnych inkarnacjach. Wiedźma Anja przybliży ważność naszych przeszłych żyć oraz ich wpływ na obecną inkarnację. Będziecie mogli doświadczyć również przepięknego rytuału, podczas którego odpamiętacie starą wiedzę oraz wyruszycie w podróż po dawnych inkarnacjach.

Jeżeli jesteś ciekawy, tej historii, która drzemie na dnie Twojego serca to odważnie, bo nie ma większego prezentu dla siebie, jak bilet do wiedzy! Podczas tego Rytuału przeniesiesz się w czasy i miejsca, w których Twoja Dusza niegdyś przeżywała życie. Doświadczysz przepięknej podróży po czasie. W głąb inkarnacji i daleko daleko wcześniej. Otworzysz drzwi i zobaczysz siebie dawną i dawnego. Poznasz ścieżki Duszy oraz swoje wybory na nich oraz te cechy, które cenisz w sobie najbardziej. Te, które budowały Cię przez wieczność, bowiem celem tej wędrówki jest świadomość i poznanie.

Moc Osobista: http://www.ekademia.pl/kurs/WarsztatyInspiracyjneWroclaw

Regres: http://www.ekademia.pl/kurs/WarsztatyInspiracyjneRegres

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *