Paweł : Witaj Anju Anno.Cieszę się, że mogę Cię wreszcie zobaczyć. To za sprawą filmików u Alexa Berdowicza, Jacka Kefira.

…Myślę, że nie spotkaliśmy się na płaszczyźnie fizycznej a na takiej, której nazwy nie znam, wspólnie przebywaliśmy nie raz. Tak więc jest miłe poznanie Cie na podstawie wyglądu współczesnego. Mam nadzieję, że poznam więcej osób współcześnie manifestujących się – tych, których uczucia i drogi spychają ku sobie. Proszę Cię o poradę: jak przypomnieć sobie to, co zapomniałem.
Wielokrotnie czuję, że powinienem wykonać czynności, które znam i czuję a okazuje się, że nie mam do nich dostępu. Teraz nie stanowi to problemu w relacjami z otoczeniem, ale w dzieciństwie wywoływało irytację.

Cześć! Wyobraź sobie, że przychodzimy na świat w całą wiedzą Duszy. I bez percepcji, która chroni nasz mental przed pełnym dostępem do wszystkich doświadczeń, które kiedykolwiek zgromadziliśmy. Wyobraź sobie, że tak ma każdy. Percepcja przestała być elementem konstrukcji człowieka, jesteśmy Światłem o pełnej świadomości inkarnacyjnej już w momencie przejścia przez pierwszą fizyczną bramę, czyli porodu. Jak myślisz, czy w świecie, w którym kilkuletne dzieci pamiętałyby swoje inkarnacje (na przykład podczas II Wojny Śiatowej, po jednej i po drugiej stronie historii), ktokolwiek jeszcze posiadałby psychikę? Idąc dalej – czy możliwe byłoby zachowanie tożsamości, przy założeniu, że kształtujemy ją samodzielnie? Moim zdaniem to awykonalne. Nie mówiąc już o tym, że stworzenie jakichkolwiek ram cywilizacji byłoby poza zasięgiem naszych ambicji. I możliwości. Po to mamy właśnie percepcję – by dzieliła naszą warstwę psychiczną od duchowej. Jest jednorazowa, „świeża” na każde życie. Tak, by nawet Dusze z ogromną ilością Starej Wiedzy mogły wybrać, że nie będą z niej korzystać. Poszerzanie percepcji jest jednocześnie sygnałem, że pragniemy mieć świadomość w swoich zakresach duchowych, że pragniemy postrzegać, jasnosłyszeć, czuć więcej i wiedzieć więcej. Jest aktem Wolnej Woli, na mocy której komunikujemy na przestrzeni całej Istoty, że chcemy po tę wiedzę sięgnąć. Idąc tym tropem – by otrzymać dostęp do wszystkich umiejętności, które znajdują się w naszych zasobach, należy poszerzać percepcję. Oraz, przede wszystkim, przejść przez granicę działania. Czyli wyjść w kierunku akcji, dołożyć praktykę. Każda Wiedza Wysoka – czy to Sztuka, czy Magia, musi być używiona. Składa się z informacji oraz z praktyki, ponieważ posiada status UMIEJĘTNOŚCI, nie jest jedynie posiadanym zapisem danych. Jeśli więc przeczuwasz, że miałeś wiele wspólnego z różnymi rodzajami Magii, ale nie czujesz tego w sobie na co dzień, po pierwsze zadaj sobie pytanie, po co jest Ci to potzrebne. Jeśli Twój Cel będzie tym, pod którym jesteś gotów podpisać się każdym atomem siebie, przystąp do praktyki. A w trakcie czynienia zaskoczy Cię, jak wiele wiesz i w jaki płynny sposób ta Wiedza znajduje drogę do Twojej bieżącej świadomości.
Powodzenia!

Anja

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *