Pełnia w Raku 12 stycznia 2017 – Pełnia Wilczego Księżyca

Słońce oddalające się od Plutona w Koziorożcu wchodząc w opozycję do Księżyca w Raku odnosi się do transformacji kariery, ewolucji pozycji społecznej. Z drugiej strony każe zastanowić się, czy życie rodzinne i własny świat emocjonalny nie powinny być na pierwszym miejscu listy priorytetów. Od strony lunarnej nastąpi kulminacja rozważań na temat bezpieczeństwa emocjonalnego – wróci temat Wewnętrznego Dziecka.

Słońce, Księżyc, Uran i Jowisz tworzą układ Wielkiego Krzyża w znakach kardynalnych (czyli tych rozpoczynających pory roku) – Baranie, Raku, Wadze i Koziorożcu – dając energię rozpędu, początku, szukania rozwiązań w najważniejszych sferach życia (ja, partner, praca, dom). Spodziewajmy się więc napięć generujących zmiany, działanie i przełom. Przygotujmy się, by pierwszy mobilizacyjny wir energii planetarnej zabrał nas w podróż przez przestrzeń całego 2017 roku!

W tle spotkanie Wenus z Neptunem w Rybach otwiera na idealizm i miłość uniwersalną. Sztuka, muzyka, medytacje harmonizujące pomogą odnaleźć równowagę.

To dobry czas na Rytuały Rodowe, łamanie klątw i dziedziczonych (po krwi lub karmicznie) uroków, odnalezienie Przodkiń i Przodków Czyniących, aby otrzymać błogosławieństwo Rodu. Wspomagaj się energią bylicy – kąpiel w wywarze z tej srebrnej bogini łąk da wgląd w twoje przeszłe wcielenia! I – jeśli dobrze zadasz jej pytanie – poprowadzi do Starej Wiedzy.

Joanna

fot. www.pixabay.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *