Pełnia w Skorpionie

Pełnia w Wadze

Pełnia w Skorpionie – 10 maja 2017 (pełnia Księżyca o godz. 23.44)

„Na wszystko co Księżycem we mnie, na wszystko co we mnie Słońcem – niech Duszy pragnienie prowadzi przez Ziemię, dopóki Czasu nie skończę! Światło nad Wodą, Ogniem, Ziemią, Powietrzem i Życiem – Blaski i Cienie jednoczę, by spełniać marzenia w rozkwicie!”

Ludzkie życie łączy w sobie Cień i Blask, Materię i Energię, jakości żeńskie i męskie. Pełnia w Skorpionie jest o ich zgłębieniu, zrozumieniu i pogodzeniu w sobie na własnych zasadach. Ta Pełnia jest o poznaniu swojego Cienia, przeniknięciu swojego Blasku i decyzjach dotyczących tego w której ze sfer chcesz się najmocniej realizować. Możemy znaleźć głęboko ukryty w nas skarb, ale w tym celu musimy zanurzyć się w to co w nas najmroczniejsze i w to czego boimy się najbardziej. To czas nagradzający tych, którzy odważnie konfrontują się z własnym Cieniem.

Pełnia Księżyca w Skorpionie to również dobry czas aby pobudzić własną seksualność, aby poznać się w sytuacjach intymnych, oraz aby przeżyć pożądanie. Wpływ Skorpiona w tym przypadku pomoże nam odkrywać tą sferę życia na zupełnie innej głębokości. Kontakt z własnym ciałem oraz seksualność jest niekiedy punktem wyjścia do poszukiwań wewnętrznej mocy. Podczas tej Pełni masz najlepszy moment na to, aby zgłębić oraz popracować ze swoją energią seksualną.

Słońce w Byku to stałość materii, żywioł ziemi oraz jej wibrację. Księżyc w Skorpionie jest to intensywność emocjonalna, zdolność działania w chaosie i mocno wewnętrzne uniesienia. Oba znaki skoncentrowane są wokół dóbr materialnych, jednak tak jak Byk dąży do posiadania tak Skorpion pożąda. Dzisiejsza pełnia polaryzuje oba te aspekty i skłania do szukania równowagi w zaspokajaniu swoich potrzeb.

Pomoże nam w tym czasie również aspekt Plutona do Słońca i Księżyca który sprzyja transformacji emocjonalnej oraz pogodzenia w sobie tego co mamy z tym co pragniemy mieć. Mars w harmonijnym układzie z Jowiszem wyposaży nas w entuzjazm, jednak należy uważać na zachowanie realizmu w walce o swoje cele co ukazuje nam kwadratura Neptun – Mars. Koniunkcja Urana z Merkurym w Baranie przyniesie nam przebłyski geniuszu- otwórzmy się na pomysły 🙂

Sylwia Wojdecka

*Treść czaru na Pełniową harmonię w Skorpionie 🙂

Więcej wiedzy astrologicznej znajdziesz TUTAJ.

 

Źródła: Akademia Ducha, „Księga Magii” 2017 Warszawa

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Pełnia w Skorpionie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *