Pełnia w Wadze – Pełnia Różowego Księżyca

Pełnia w Wadze

Dziś ważna pełnia! Czas na wypowiedzenie swoich pragnień prosto w Serce Kosmosu.
Słońce z Uranem w Baranie sprawia, że nasze dążenia do wolności i indywidualizmu nabierają buntowniczego charakteru. Nie dajmy się ponieść emocjom, jednak wsłuchajmy się w naszą wewnętrzną wolność. Z drugiej strony Księżyc z Jowiszem w Wadze – co niesie eskalację emocji związanych z partnerstwem, oczyszczanie relacji oraz odnajdywanie harmonii w różnych dziedzinach życia.

Zbliża się dość wybuchowy czas, warto się przygotować,  jednak nie należy się bać! To czas wzrostu tego, co zasialiśmy w marcu kiedy budziliśmy własny Ogień – jak w przyrodzie, która teraz wzrasta, nasze działania zaczynają kiełkować i już możemy obserwować pierwsze listki wychodzące na powierzchnię rzeczywistości. Jowisz w retrogradacji skłoni do refleksji nad duchowym i filozoficznym aspektem relacji międzyludzkich oraz związków. Bardzo ważnym tematem tej pełni będzie równowaga w relacjach, oraz poczucie wewnętrznej równowagi, o którą może być ciężko w tym czasie, dlatego przygotujmy się tak, aby przez cały ten czas pozostawać w najwyższej możliwej wibracji. Wszystkie wydarzenia będą dla nas ukazaniem naszych potrzeb, pragnień oraz ograniczeń. Może być tak, że na pierwszy plan wysunie się temat harmonii i balansu między różnymi sferami w życiu. Czas na pogodzenie Twoich potrzeb oraz potrzeb Twojego otoczenia – z uwagi na buntowniczość w nas w tym okresie bardzo ważna będzie równowaga wewnętrzna oraz zrozumienie – niektóre z osób ukażą nam się niczym lustro odbijając nam własne negatywne cechy – bądźmy uważni. Potraktujmy ten czas jak lekcję o nas samych, gdyż kwadratura Słońca do Księżyca sprawi, że procesy które będziemy przerabiali będą zachodziły na dużej głębokości. Napięcia możemy bardzo łatwo przelać na sztukę, taniec, śpiew – Waga będzie naszym sojusznikiem. To również okres, w którym Wenus w Rybach zadba o to, byśmy zwrócili swoją uwagę ku uniwersalnej wizji miłości, oraz bardziej romantyczną wizją relacji z partnerami, ale również zrobi porządek w naszych nieprzepracowanych wątkach! To idealny moment na przyciąganie do siebie tego – co dusza pragnie!
Dopełnienie Pełni będzie o godzinie 08:09 (czasu środkowo-europejskiego) we wtorek 11.04.2017 roku.

Indianie z północy nazywają kwietniową pełnię różową od wcześnie zakwitających, różowych dzikich kwiatów. To doskonały czas na sadzenie kwiatów, nie tylko różowych 🙂

Więcej astrologicznej wiedzy znajdziesz TUTAJ.

Sylwia Wojdecka

 

Bibliografia:
Księga Magii, AKADEMIA DUCHA, 2017
http://www.national-geographic.pl/national-geographic/przyroda/pelnie-ksiezyca-co-sie-kryje-za-nazwa
http://www.rytmnatury.pl/kalendarz-ksiezycowy-20170411

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *