Pełnia w Wodniku 7 sierpnia 2017 – zaćmienie Księżyca

pełnia w wodniku

Słońce w Lwie symbolizuje autoekspresję, potrzebę poklasku, kreatywność i kreację. Księżyc w Wodniku niesie emanację emocjonalną myśli zbiorowej, naszej humanitarnej roli w społeczeństwie. Pełnia zawsze jest kulminacją energetyczną, a w przypadku zaćmienia Księżyca, lunarne wyładowanie zostaje zatrzymane. Dlatego też efekty zmian, których staje się początkiem, zwykle trudno do końca przewidzieć. Wszechświat zmusza nas do nowych doświadczeń, tworząc dookoła okoliczności niespodziewane i zaskakujące.

Ten czas sprzyja realizowaniu się w pomysłach wykraczających poza schematy, tworzeniu planów na przyszłość, strategicznemu patrzeniu na rzeczywistość z uwzględnieniem szalonych marzeń. Dzisiaj poszukujemy wolności, przyjaźni i grup wsparcia. Burze mózgów są jak najbardziej wskazane — myślenie kolektywne może przynieść nadspodziewanie dobry efekt. Zastanówmy się, w jaki sposób chcemy wyrażać własny indywidualizm, jakie idee i pomysły są z nami spójne, a które zostały nam narzucone przez otoczenie. Pamiętajmy jednak, że zaćmienia niosą ze sobą nerwowość. Wrażliwe osoby nie powinny zmuszać się do aktywności, która powoduje uczucie osłabienia.

Księżyc i Słońce są harmonijnie wspierane przez Jowisza w Wadze – co wprowadza nutkę optymizmu w relacje międzyludzkie, a plany na przyszłość stają się śmielsze. W tle opozycja Neptuna w Rybach do Merkurego w Pannie wymaga balansowania pomiędzy wizją a realistycznym myśleniem.

Więcej artykułów z obszaru astrologii znajdziesz TUTAJ.

Joanna Mielcarek

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *