15 Uniwersalnych Praw Wszechświata. Czy żyjesz zgodnie z nimi?

prawa wszechświata

Jakie są Prawa Wszechświata? Poznaj 15 Uniwersalnych Praw Wszechświata determinujących nasze ziemskie doświadczenie. Które 3 Prawa według ciebie są najważniejsze?

 1. Prawo Jedności: – Wszyscy pochodzimy z jednego Źródła. Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. W rzeczywistości nie ma żadnego oddzielenia, możemy wybrać życie w oddzieleniu, jednak oddzielenie nie jest prawdziwe.
 2. Prawo Rezonansu: – Wszystko we wszechświecie posiada własną częstotliwość, wibrację. Nasze pole energii rezonuje wyłącznie z tymi słowami, z tymi osobami, z tymi zdarzeniami, które są z nami kompatybilne. Nawet jeżeli jest w naszym życiu coś, co nam nie odpowiada to nie jest przypadek. Sami to przyciągnęliśmy, obecnie z tym rezonujemy.
 3. Prawo Spełnienia: Sam tworzysz swoją rzeczywistość. Twoje myśli i słowa mają moc. „Co zasiejesz, to zbierzesz”. Myśl jest ziarnem, które kiełkuje w ziemi, wątpliwości to chwasty uniemożliwiające swobodną kreację. Jeżeli zasiejesz ziarno z pełną pewnością, ze spokojem umysłu, to co zasiejesz urzeczywistni się w materii.
 4. Prawo Przyczynowo – Skutkowe: Karma jest wynikiem twojego postępowania. Każda akcja przynosi reakcję. Kosmiczna energia funkcjonuje w doskonałej równowadze. Cała energia, którą wysyłasz, powróci do ciebie we właściwym momencie, w tej samej lub zmienionej formie. Dobro, które okażesz powróci do ciebie.
 5. Kreatywne Prawo Boskiej Afirmacji: Jesteś dokładnie taki jaki wierzysz, że jesteś. Twoja rzeczywistość odzwierciedla twoje przekonania, zarówno te których jesteś świadomy jak i te, które jeszcze nie zostały uświadomione.
 6. Prawo Zmiany: Jedyne, co jest pewne na tym świecie to zmiana. Energia płynie, swobodnie się przekształca. Zapewne już słyszałeś, że nic w przyrodzie nie ginie. Energia jest niezniszczalna, a jej natura zmienna. Każde, nawet najtrudniejsze doświadczenie, dzięki mocy wdzięczności, gdy je pobłogosławisz, zostanie przetransformowane w duchową wspaniałość.
 7. Prawo Równowagi: Głównym założeniem Prawa Równowagi jest dualizm („przeciwstawne siły energii, które przyjęły formę osobowości i w związku z tym stały się dla siebie konkurencyjne, kierując się przeciwko sobie poprzez osądzanie i współzawodnictwo, stwarzając w ten sposób ego” – Jasmuheen). Gdy przeciwieństwa zostaną zintegrowane nasze postrzeganie przekroczy dualność.
 8. Prawo Manifestacji: Jeżeli chcesz lub potrzebujesz czegoś, co jest zgodne z najwyższym dobrem, nie tylko twoim, ale i innych ludzi wyraź to ze szczegółami. Bez wątpliwości przyjmij że „słowo ciałem się stało”. Zostaw swoje pragnienie, tak jakby już się spełniło. Jeśli jest zgodne z boskim planem, niebawem się zmaterializuje.
 9. Prawo Synchroniczności: Osoby, które są doskonale dostrojone ze Źródłem są w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Czują prowadzenie Siły Wyższej, płyną przez doświadczenia, odczuwają spokój, a ich życie przebiega harmonijnie.
 10. Prawo Doskonałości: Wszystko, co znajduje się w boskim stanie, przejawia doskonałość.
 11. Prawo Przyczyny: To kiedy się urodziłeś, warunkuje twoje doświadczenia. Data urodzenia oraz odpowiednie ułożenie ciał systemu słonecznego, determinują przebieg naszego życia.
 12. Prawo Umysłu: Umysł tworzy wszelkie formy przejawiające się w materii. „Prawo Umysłu jest sumą poglądów człowieka” – Anna i Peter Mayerowie.
 13. Prawo Miłosierdzia: Wybaczenie innym jest równie ważne jak wybaczenie sobie. Wybaczający doświadcza uwolnienia z ograniczających go więzów winy i zawiści, wznosi się ponad to, co w jego ocenie jest sprawiedliwe, a co niesprawiedliwe. Wybacza i uzdrawia siebie, życie, świat.
 14. Prawo Cierpliwości: Wszystko dzieje się w doskonałej harmonii. Na wszystko nadejdzie odpowiedni czas. Sami niczego nie przyspieszymy, jedyną możliwością skrócenia okresu tego, co nam się przydarza jest tzw. święta chwila, która ma miejsce gdy w naszym oprawcy dostrzegamy niewinność, i to że sami się przyczyniliśmy do tego jak się wobec nas zachowuje. Pojawił się tylko dlatego, by pokazać nam nasze braki i jest naszą szansą na uzdrowienie duszy.
 15. Prawo Przykładu: Najbardziej spektakularne zmiany dokonują się w osobach, które żyją zgodnie z wyznawanymi przez siebie zasadami. Jeżeli chcesz, by świat z dnia na dzień stawał się lepszym miejscem, bądź życzliwy. Żyj uwzględniając swoje dobro i dobro innych osób. Kochaj.

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie. ” – Mahatma Ghandi

Agnieszka Salwa

 

Źródła:
http://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2016/08/10/pierre-franckh-na-temat-mocy-serca-przekonan-i-prawa-rezonansu
„Żyć w rezonansie” – Jasmuheen
zdj. https://pixaby.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *