Rytuał inspiracji

Przeznaczony dla każdego, kto czuje się zdemotywowany, pozbawiony polotu i odcięty od energii Źródła. Jeśli czujesz, że Twoja energia nie płynie poprawnie, że nie masz dostępu do pokładów własnej kreatywności i że coś lub ktoś dosłownie „pozbawił Cię skrzydeł”, napisz do nas na adres ryt@akademiaducha.pl. W mailu zwrotnym otrzymasz wskazówki jak się przygotować, wspólnie ustalimy datę Rytuału Inspiracji a tuż po nim otrzymasz zdjęcia oraz podsumowanie wykonanych dla Ciebie działań. Przeważnie działania te odbywają się w energiach Archanioła Jofiela, ale w przypadku muzyków prosimy o pomoc Sandalfona.

Oczywiście możesz poprosić nas o pomoc w wyrażeniu intencji – w tym celu napisz, do czego chciałbyś przeznaczyć energię otrzymaną podczas Rytuału, a osoba prowadząca go pomoże Ci ułożyć intencję. Możesz otrzymać energię z Rytuału Sprzyjania również na ogólny cel jak najlepszego zdrowia, dobrobytu, szczęścia oraz rozwoju – w Twoim imieniu poprosimy siły Anielskie i Archanielskie o czuwanie nad Tobą, Twoim domem i Twoimi bliskimi. Napisz maila na adres ryt@akademiaducha.pl i opisz nam swoje rozterki!

Po zakończeni Rytuału otrzymasz krótkie podsumowanie oraz zdjęcia wraz z opisem, w jaki sposób korzystać z przesłanej do Ciebie energii.

UWAGA! Intencja musi być zgodna z Najwyższym Źródłem i zgodna z Wolą Duszy – w swojej prośbie nie wolno złamać Ci woli innych osób, działań na ich szkodę lub zgubę oraz wysyłać negatywnych wibracji w kierunku osób trzecich.

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *