Rytuał Ochrony i Oczyszczenia – poproś Anioły o pomoc!

Rytuał Ochrony i Oczyszczenia – poproś Anioły o pomoc!

Czujesz zagrożenie i boisz się, że to coś poważnego? Doświadczasz nieprzyjemności ze strony otoczenia i chciałbyś oczyścić swoją przestrzeń z energii zazdrości, nienawiści i zwątpienia? A może nie możesz poradzić sobie z wampirami energetycznymi? Napisz, na czym polega Twój problem, dokonaj wpłaty na poniższe dane  z tytułem Rytuał Ochrony i podeślij swoją prośbę na adres ryt@akademiaducha.pl.

Oczywiście możesz poprosić nas o pomoc w wyrażeniu intencji – w tym celu napisz, do czego chciałbyś przeznaczyć energię otrzymaną podczas Rytuału, a osoba prowadząca go pomoże Ci ułożyć intencję. Możesz otrzymać energię z Rytuału Sprzyjania również na ogólny cel jak najlepszego zdrowia, dobrobytu, szczęścia oraz rozwoju – w Twoim imieniu poprosimy siły Anielskie i Archanielskie o czuwanie nad Tobą, Twoim domem i Twoimi bliskimi. Napisz maila na adres ryt@akademiaducha.pl i opisz nam swoje rozterki!

Po zakończeni Rytuału otrzymasz krótkie podsumowanie oraz zdjęcia wraz z opisem, w jaki sposób korzystać z przesłanej do Ciebie energii.

UWAGA! Intencja musi być zgodna z Najwyższym Źródłem i zgodna z Wolą Duszy – w swojej prośbie nie wolno złamać Ci woli innych osób, działań na ich szkodę lub zgubę oraz wysyłać negatywnych wibracji w kierunku osób trzecich.

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *