Rytuał Odcięcia od dowolnej osoby lub sprawy

Chcesz odciąć się od byłego partnera, kochanka, szefa, zazdrosnej koleżanki lub zwyczajnie ludzi, którzy źle Ci życzą? Ten Rytuał gwarantuje Ci, że energia pomiędzy Tobą a wskazaną przez Ciebie osobą zostanie oczyszczona, a jej przepływ przerwany, co zagwarantuje Ci odcięcie się od wszelkich działań danej osoby, wliczając w to oczyszczenie Cię z konsekwencji jej myślenia i produkowania energii na Twój temat. Jeśli więc pragniesz, by określona osoba natychmiastowa przestała „mieszać” w potencjałach wokół Ciebie, opisz nam sprawę w mailu (wyślij go na adres ryt@akademiaducha.pl) i przygotuj się mentalnie do bycia uwolnioną od wszelkich połączeń pomiędzy Tobą a tymi, od których pragniesz się raz na zawsze odciąć. W mailu zwrotnym otrzymasz wskazówki jak się przygotować, wspólnie ustalimy datę Rytuału Odcięcia a tuż po nim otrzymasz zdjęcia oraz podsumowanie wykonanych dla Ciebie działań.
Rytuał Odcięcia odbywa się w energiach Archanioła Michaela oraz Archanioła Razjela, a ich obecność w działaniu gwarantuje bezpieczeństwo wszystkim osobom, których dotyczy dany proces.

Oczywiście możesz poprosić nas o pomoc w wyrażeniu intencji – w tym celu napisz, do czego chciałbyś przeznaczyć energię otrzymaną podczas Rytuału, a osoba prowadząca go pomoże Ci ułożyć intencję. Możesz otrzymać energię z Rytuału Sprzyjania również na ogólny cel jak najlepszego zdrowia, dobrobytu, szczęścia oraz rozwoju – w Twoim imieniu poprosimy siły Anielskie i Archanielskie o czuwanie nad Tobą, Twoim domem i Twoimi bliskimi. Napisz maila na adres ryt@akademiaducha.pl i opisz nam swoje rozterki!

Po zakończeni Rytuału otrzymasz krótkie podsumowanie oraz zdjęcia wraz z opisem, w jaki sposób korzystać z przesłanej do Ciebie energii.

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *