Rytuał Prosperity – przyciągnij bogactwo do swojego życia!

Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości, tymczasem w większości stanowią tabu, przeszkodę lub generator stresu. Niestety, energia wyczuwa nasze podejście, potrafi odwzajemnić relację, którą z nią nawiązujemy, więc zdarza się, że w teorii dobrze prosperujący biznes doprowadza właściciela na skraj finansowego wyczerpania. Dlaczego tak jest? Dlaczego niektórzy mają wrażenie, że pieniądze ich nie lubią? Dlaczego tak trudno jest nam przyciągnąć dostatek i skorzystać z dobrodziejstw, które życie w materii ma nam do zaoferowania? Dzięki Rytuałowi Prosperity masz szanse zdiagnozować swoje blokady energetyczne w dziedzinie finansów i – łamiąc wskazane schematy oraz podążając za wskazówkami – raz na zawsze wyzwolić się z pułapek niedostatku. Rytuał ten nie zawsze przekłada się na Twoje życie dosłownie – jeśli oczekujesz, że wygrasz na loterii bądź znajdziesz skrzynię złota bezpośrednio po nim, jesteś w błędzie. Ale możesz oczekiwać działania w stylu sprzyjających lepszym zarobkom okoliczności, większej przychylności banków i urzędów oraz uwolnienia środków, które znajdują się blisko Ciebie, lecz do tej pory nie było możliwości sięgnięcia po nie (duże ułatwienie w trudnych sprawach spadkowych oraz podczas sprzedaży domów, mieszkań i gruntów, a także podczas kupna nieruchomości i wszystkich zabiegów z tym związanych). Często zdarza się, że określone sytuacje finansowe wymagają od wnioskującego wypełnienia Oświadczenia Woli, ponieważ to jego osobiste, długoletnie działanie doprowadziło go do sytuacji, którą swobodnie można określić jako „biedę”. W takich przypadkach osoba zgłaszająca zapotrzebowanie na Rytuał Prosperity jest proszona o dodatkowe informacje i podejmuje pracę na bazie wskazówek Anji – dzięki zmianie myślenia i zmianie zachowania zmienia efekty w swojej Rzeczywistości. Rytuał pełni wówczas funkcję pomocniczą.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz tego Rytuału, opisz swoją sprawę i podeślij ją na adres: ryt@akademiaducha.pl. W mailu zwrotnym otrzymasz wskazówki jak się przygotować, wspólnie ustalimy datę Rytuału Prosperity a tuż po nim otrzymasz zdjęcia oraz podsumowanie wykonanych dla Ciebie działań.

Oczywiście możesz poprosić nas o pomoc w wyrażeniu intencji – w tym celu napisz, do czego chciałbyś przeznaczyć energię otrzymaną podczas Rytuału, a osoba prowadząca go pomoże Ci ułożyć intencję. Możesz otrzymać energię z Rytuału Sprzyjania również na ogólny cel jak najlepszego zdrowia, dobrobytu, szczęścia oraz rozwoju – w Twoim imieniu poprosimy siły Anielskie i Archanielskie o czuwanie nad Tobą, Twoim domem i Twoimi bliskimi. Napisz maila na adres ryt@akademiaducha.pl i opisz nam swoje rozterki!

Po zakończeni Rytuału otrzymasz krótkie podsumowanie oraz zdjęcia wraz z opisem, w jaki sposób korzystać z przesłanej do Ciebie energii.

 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *