Rytuał Zdrowia

Pragniesz zwrócić uwagę Sił i poprosić o pomoc w jak najszybszym dojściu do zdrowia dla siebie lub dla bliskiej osoby? Ten Rytuał w energiach Archanioła Rafaela jest przekazaniem energii na wskazany przez Ciebie cel zdrowotny i najczęściej działa od momentu uruchomienia działania w tej intencji aż do chwili pełnego wyzdrowienia osoby. Jeśli potrzebujesz wsparcia w procesie zdrowienia bądź pragniesz powierzyć pod opiekę anielską kogoś, kto tego wsparcia potrzebuje – opisz swoją sprawę na adres ryt@akademiaducha.pl i pozwól nam dla Ciebie zadziałać. Aniołowie Zielonego Promieniowania wezmą pod swoje skrzydła każdego, kto będzie tego potrzebował i kto wyrazi taką wolę. Rytuał Zdrowia trwa niekiedy nawet 3 tygodnie, w związku z tym prosimy, by sytuacja została dobrze opisana w mailu, ponieważ zdarza się, że Aniołowie wskażą metody lecznicze, które pomogą osobie dojść do zdrowia i musimy mieć możliwość przekazania ich Tobie. W mailu zwrotnym otrzymasz wskazówki jak się przygotować, wspólnie ustalimy datę Rytuału Zdrowia a tuż po nim otrzymasz zdjęcia oraz podsumowanie wykonanych dla Ciebie działań. Oczywiście zdarza się, że taki Rytuał jest reakcją na wypadek bądź innego rodzaju nieszczęście i należy działać szybko – wówczas w tytule maila wpisz słowo INTERWENCJA i spokojnie poczekaj na wskazówki – osoby odbierające naszą pocztę mają dyżury całodobowe, nie musisz więc martwić się o czas reakcji.
Cena Rytuału Zdrowia jest sprawą indywidualną i zależy od tego, z czym dokładnie mamy do czynienia i czy osoba potrzebuje stałych transferów energii, czy też wystarczy jednorazowe działanie.

Oczywiście możesz poprosić nas o pomoc w wyrażeniu intencji – w tym celu napisz, do czego chciałbyś przeznaczyć energię otrzymaną podczas Rytuału, a osoba prowadząca go pomoże Ci ułożyć intencję. Możesz otrzymać energię z Rytuału Sprzyjania również na ogólny cel jak najlepszego zdrowia, dobrobytu, szczęścia oraz rozwoju – w Twoim imieniu poprosimy siły Anielskie i Archanielskie o czuwanie nad Tobą, Twoim domem i Twoimi bliskimi. Napisz maila na adres ryt@akademiaducha.pl i opisz nam swoje rozterki!

Po zakończeni Rytuału otrzymasz krótkie podsumowanie oraz zdjęcia wraz z opisem, w jaki sposób korzystać z przesłanej do Ciebie energii.

UWAGA! Intencja musi być zgodna z Najwyższym Źródłem i zgodna z Wolą Duszy – w swojej prośbie nie wolno złamać Ci woli innych osób, działań na ich szkodę lub zgubę oraz wysyłać negatywnych wibracji w kierunku osób trzecich.

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *