Szatukit – kamień komunikacji, prawdy i intuicji

Szatukit

Szatukit to kamień komunikacji, prawdy i intuicji. Rozwija zdolności parapsychologiczne, wprowadza w stany wizyjne. Wibracja szatukitu pomaga usuwać blokady, kody, klątwy i polecenia zachowania tajemnicy nałożone w poprzednich wcieleniach.

Nazwa Szatukit / Shattuckite pochodzi od nazwy kopalni Shattuck, w której został odkryty. Było to w 1915 roku w Bisbee w Arizonie. Nie jest to jednak jedyne miejsce gdzie ten minerał występuje. Można go znaleźć także w innych miejscach w USA, Wielkiej Brytanii, Grecji, Niemczech, Norwegii czy RPA.

sza1Szatukit to silny kamień komunikacji i połączenia z prawdą. Komunikacja odbywa się na wielu poziomach. Na planie fizycznym pomaga wyrazić siebie i dotrzeć do innych ludzi oraz zapamiętać i zrozumieć duże ilości informacji. Doskonały dla mówców i nauczycieli. Na planie duchowym z kolei silnie łączy z osobistymi przewodnikami duchowymi ale także z najbliższymi, którzy już przeszli na drugą stronę.

Wykorzystuje się go do mediumizmu, automatycznego pisania, wchodzenia w stany wizyjne i rozwoju intuicji. Ułatwia kontakty z istotami pozaziemskimi. Podnosi wibracje i gwarantuje bezpieczeństwo tych kontaktów. Wszystko odbywa się z pozycji Prawdy Absolutnej. Osoby, które chcą rozwijać pismo automatyczne, powinny prowadzić dziennik. Ważne, aby podczas robienia notatek kamień miał styczność z ciałem.

Szatukit uzdrawia relacje i pozwala wziąć odpowiedzialność za własne czyny. Łączy bezpośrednio ze Źródłem, przepełnia życie bezwarunkową Miłością i uczciwością. Ułatwia rozmowę i werbalizowanie komunikatów z poziomu Duszy. Bo wszystko, co czynimy jest zgodne w Najwyższym Dobrem i z Wolą Duszy.

Wibracja Szatukitu pomaga usuwać blokady, kody, klątwy i polecenia zachowania tajemnicy nałożone w poprzednich wcieleniach, dlatego zachęcam do medytacji z tym kamieniem.

sza2Silnie działa na czakrę gardła, serca i trzeciego oka. Pobudza wizyjność i nawet osoby, które nie miały takich zdolności do tej pory, zaczynają widzieć więcej. Wyostrza intuicję i wzmacnia koncentrację. Są też głosy, że może wpływać na przeprogramowanie DNA i funkcje mózgu.

Wprowadza do życia spokój i harmonię, łagodzi stres i napięcie, oczyszcza atmosferę.

Wspomaga leczenie cukrzycy, anginy i ogólnych drobnych dolegliwości.

Szczególnie polecany dla znaków zodiaku: Wodnik, Byk, Waga, Strzelec.

Szatukit należy czyścić pod bieżącą wodą lub dymem z kadzidła i ładować w promieniach słonecznych.

O mocy innych minerałów przeczytasz w artykułach TUTAJ.

Agata Chojnacka

 

wykonanie i fotografia biżuterii: www.zamotana.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *