Teresa: Czy wykonujesz „zabiegi” bezpośrednio z osobą czy też na odległość? Jak można osobiście się z Tobą umówić?

Swoją pracę mogę wykonywać zarówno w obecności pacjenta, jak i na odległość – wszystko zależy od tego, jakie działanie jest potrzebne oraz gdzie fizycznie mieszkasz. Rytuały wykonuję głównie na odległość, rzadko do ich wykonania potrzebna jest obecność wnioskującego, ponieważ w skupieniu i samotności mogę działać bez ograniczeń czasowych oraz wibracyjnych. Co za tym idzie, taki Rytuał przebiega bez zakłóceń. Po wykonanym Rytuale kontaktuję się z osobą, która o niego poprosiła, wysyłam zdjęcia oraz opis działań a także podsumowanie. Najczęściej są to wskazówki anielskie, otrzymane dla konkretnej osoby podczas prowadzonych działań. Umówić bezpośrednio można się poprzez kontakt a managerem, podaję adres:dora@akademiaducha.pl
Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Teresa: Czy wykonujesz „zabiegi” bezpośrednio z osobą czy też na odległość? Jak można osobiście się z Tobą umówić?

  1. Agnieszka Woźniak

    Od dłuższego czasu miewam sny, często były to sny prorocze a ostatnio mam sny straszne w których pojawia sie moje dziecko i albo ono albo ktoś inny na moich oczach umiera… Zawsze widzę to szczegółowo.. Następnie zawsze coś złego dzieje sie na świecie- np bomba na tle religijnym. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy cos te sny maja wnieść do mojego życia. Jak mam toninterptetoeac i jak sobie z nimi radzić skoro nie mam wpływu na to co sie wydarzy?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *