VI Świątynia Magii i Dźwięku

”Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce tętniące magią oraz żywą inspirującą kreacją? Miejsce, w którym duchowość i rozwój są tak naturalne, płynne i wszechobecne? Miejsce, w którym wspólne obcowanie oparte jest na miłości, głębokim zrozumieniu oraz akceptacji człowieczeństwa w jego pełnym przejawieniu? To miejsce to Świątynia Magii i Dźwięku, którą cyklicznie doświadczamy w ukochanej Gabrielni…”

Kochani, sierpniowa Gabrielnia okazała się wielkim sukcesem! Pięć wspólnie spędzonych dni w naszym ukochanym miejscu mocy, ukierunkowało naszą energię w stronę osobistego zwycięstwa. Niechętnie przyszło nam się rozstawać. Kto doświadczył gabrielniowego cudu przemiany, ten wie, ile piękna i magii narodziło się na naszych oczach. To Wasza gotowość i płynąca z serca miłość pozwoliła każdemu z nas zasiąść na tronie swojego życia i od tej pory konsekwentnie, z niezachwianą pewnością stawać się Arcydziełem Swojej Duszy. Drodzy podróżnicy duchowi, mamy wielką przyjemność zaprosić Was na trzecią w tym roku Gabrielnię, czyli VI Świątynię Magii i Dźwięku. Tym razem będziemy wspólnie świętować Mabon, czyli Równonoc Jesienną. Spędzimy trzy cudowne wrześniowe dni, które naładują nasze akumulatory na najbliższe zimowe miesiące. Będzie to ostatnia edycja Gabrielni w tym roku, dlatego nie może Was na niej zabraknąć! Z tej okazji wiedźma Anja oraz ekipa Akademii Ducha przygotowali dla Was masę niespodzianek! Ciekawi? Jeśli tak, nie zwlekajcie — my już nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

Świętuj MABON z Akademią Ducha!

W nocy z 22 na 23 września świętujemy Równonoc Jesienną, wtedy kiedy dzień i noc trwają tyle samo czasu. To najmocniejsza harmonia Dnia i Nocy, Światła i Cienia, energii żeńskiej i męskiej, Księżyca i Słońca, Wilczycy i Lwa. W kosmosie tworzy się lemniskata – przenikająca energią ósemka. To wyjątkowy czas dla czyniących w magii. Nazywamy tę noc Mabon. Obrządek małego sabatu Mabon związany jest oczywiście z Matką Naturą. To czas świętowania z okazji plonów, które zebraliśmy. Nie tylko na polach, ale i w tym roku swojego życia. To czas podsumowań i wdzięczności. Tak jak na polach i w lasach zbiera się owoce natury, które pojawiły się dzięki pracy Gai, tak i my zbieramy i podsumowujemy własne owoce tego roku. Kochani, nie ma piękniejszej okazji do wspólnego celebrowania. Wrześniowa Gabrielnia to idealny czas na doświadczenie wewnętrznej harmonii. Pamiętaj, nie musisz być dłużej samotnym wilkiem – dołącz do swojej watahy! Przekonaj się, że rozwój duchowy może być czystą radością doświadczania, głęboką podróżą w głąb siebie, która buduje Twoją MOC i ODWAGĘ. Porzuć uwarunkowania, które nie pozwalają Ci iść śmiało przed siebie — praca nad sobą nie musi być drogą przez pot i łzy — to mit! Zobacz jak można ze spokojem w Sercu i spokojem umysłu studiować życie. Jeśli czujesz gotowość i odwagę — dołącz do nas! Zapraszamy każdego, komu fantazja życia nieobca i każdego, kto pragnie już na zawsze legitymować się nieustraszonym Sercem. Przygotuj się na czas pełen inspiracji! Doświadcz Magii Anielskiej w najlepszym wydaniu. Uwolnij się od tego, co nie pozwala Ci wzbić się w przestworza własnej kreacji. Otwórz się na rozwój, obfitość oraz miłość. Poczuj Moc Dźwięku, który uzdrowi Twoje Ciało oraz Ducha. Pozwól sobie na to, aby stać się Arcydziełem Swojej Duszy!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 22.09 – 24.09.2017

Zapisy oraz informacje: gabrielnia@akademiaducha.pl

Miejsce: Gabrielnia k. Końskich
Prowadzący: Wiedźma Anja Anna oraz zaproszeni goście

Więcej na: https://www.facebook.com/events/285129588630384

Zapraszamy!
Wiedźma Anja Anna & Załoga Akademii Ducha

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *