Wybierz jedno starożytne Słońce, aby otrzymać wiadomość przewodnią na ten tydzień

Słońce

Kultowa tradycja przedstawiania Słońca za pomocą promieni i ludzkiej twarzy rozwinęła się w tradycji zachodniej w okresie średniowiecza i stała się powszechna w okresie renesansu, nawiązując do boga Słońca (Sol/Helios). Każdy konkretny rysunek reprezentował przewodnictwo Anielskie lub promieniującą energię.

Który z 3 starożytnych przedstawień słońca wybierzesz?

Jeśli wybrałeś Słońce #1:

Pij wodę, zdrowo się odżywiaj i utrzymuj umysł w czystości, abyś był bardzo skoncentrowany na kolejnych krokach swojej życiowej wędrówki. Najbliższe dni, to czas, w którym powinieneś się upewnić czego chcesz w życiu, a twoi pomocnicy duchowi mogą ci w tym pomóc – wystarczy, że ich o to poprosisz. Jesteś niesamowitym i potężnym twórcą rzeczywistości, zadbaj więc o to, abyś jasno wiedział, czego chcesz.

Aniołowie chcieliby, abyś wiedział, że nadszedł czas, aby odłożyć na bok strach i zająć się tym, co dla ciebie ważne! Jest coś w twoim życiu, czym od długiego czasu chciałbyś się zająć i co, jak głęboko wierzysz, przyniosłoby ci szczęście – i oni się z tym zgadzają. Odłóż więc strach na bok i postaraj się jak najlepiej, aby zrobić choć mały krok, a nawet jedno małe działanie w kierunku tego celu, aby poczucie postępu mogło wzbudzić w tobie moc, którą już masz w sobie i która poprowadzi cię wprost do osiągnięcia, tego czego pragniesz.

Przeczytaj także: 15 sposobów na to, by oswoić strach!

Jeśli wybrałeś Słońce #2:

Wiele razy w ostatnim czasie mogłeś czuć się tak, jakbyś nie żył w zgodzie z celem swojej duszy. To słońce zostało wybrane dziś, abyś mógł sobie uświadomić, że bez względu na to, jak czasami źle się czujesz, to Wszechświat i twój cały Duchowy Zespół zawsze delikatnie kieruje cię z powrotem na odpowiednią ścieżkę. Jeśli więc czujesz się trochę tak, jakbyś zboczył z kursu, lub nawet się pogubił, to poświęć dzisiaj trochę czasu, aby usiąść z Duchem i delikatnie poczuć energetyczny strumień Wszechświata, który naprowadzi cię z powrotem na odpowiedni kurs i pomoże w wędrówce.

To także czas, aby postępować ostrożnie i z pełną uwagą. Zbierz wszystkie informacje, fakty i zaopatrz się we wszystkie możliwe zasoby, zanim podejmiesz jakiekolwiek działania na ścieżce swojego życia. Poproś archanioła Uriela, aby pomógł ci znaleźć zasoby i wiedzę, których potrzebujesz, aby iść naprzód w kierunku, który chcesz, z pełnym zrozumieniem wszystkich dostępnych opcji. To jest czas dokonywania wyborów i ważne jest, aby mieć jak najszerszy obraz możliwości, by wybrać rozsądnie.

Przeczytaj także: Archanioł Uriel – Książę Czerwonego Płomienia, Anioł najbardziej rozumiejący ludzkie nałogi i słabości

Jeśli wybrałeś Słońce #3:

Skup się. Często rozpraszają cię rzeczy, które odciągają twoją uwagę od tego, co wymaga natychmiastowego działania. Musisz wybrać priorytety tego, co jest dla ciebie ważne i wartości, którym będziesz wierny oraz wyeliminować wszystko, co cię rozprasza i jest niezgodne z tymi wartościami, aby realizować się w życiu, czyniąc najwyższe dobro dla siebie i dla wszystkich osób z twojej grupy dusz, z którymi umówiłeś się, by w tym wcieleniu przerobić wasze lekcje. Uniwersalna energia wkracza w czas wielkiego postępu i jesteś jednym z kluczowych elementów. Aniołowie i Duchowi Przewodnicy są obok ciebie, wspierając cię i troszcząc się o ciebie. Zaufaj im.

Skupienie, które czas, byś w sobie wzbudził, powinieneś teraz okazać swojej rodzinie. Prawdopodobnie istnieje sytuacja rodzinna, która wymaga twojej uwagi, miłości i wsparcia. Jesteś Światłem, którego twoja rodzina potrzebuje, by rozwiązać swoje problemy i ruszyć dalej, stając się silniejszą i bardziej kochającą.

Przeczytaj także: Jak zacząć czerpać radość z życia – praktyka uważności

 


Źródło: mysticalraven.com/spirituality/12100/choose-one-ancient-sun-to-receive-your-guiding-message-for-the-week

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *