3D, 4D, 5D – a ty, w którym wymiarze jesteś?

wymiary rzeczywistości

Wymiary rzeczywistości. Ciężko jest wyjaśnić czym jest „wymiar” lub „wibracja danego wymiaru”, bo mówimy o czymś, czego nie możemy dotknąć i czego nie możemy zobaczyć. Znacznie łatwiej jest opisać jak wygląda życie w danym wymiarze, a ono – mimo tego, że zmiana wymiaru nie jest namacalna – jest skrajnie różne. Wibracje zmieniają naszą rzeczywistość. Aby zrozumieć poszczególne wymiary, musimy o nich myśleć jak o napływie nowej energii, nie jak o innym miejscu.

Żyjemy w tym samym miejscu – na tej samej planecie, w tym samym czasie. Możemy mieć tylko inny poziom świadomości, w której odbieramy to życie. Możliwe jest jednoczesne doświadczanie wielu wymiarów świadomości – w zależności od indywidualnych programów, jakie posiadamy w danej kategorii. Aby żyć w 4D lub 5D, musimy rezonować z tą wibracją, nie jest możliwe przeciągnięcie kogoś na siłę do innej częstotliwości.

Jak wygląda życie w 3D, 4D i 5D?

Wymiary rzeczywistości – RZECZYWISTOŚĆ 3D

Fizyczność i materia. Trzeci wymiar to postrzeganie siebie jako odrębną istotę we wszechświecie. Trzeci wymiar to zakorzenienie w fizycznym świecie i materii, a co za tym idzie, chęć oraz możliwość oceniania innych w oparciu o ich wygląd, pochodzenie, styl życia. Poszukiwanie szczęścia poza sobą – w partnerze, w rzeczach, doświadczeniach. Nasze myśli są święte i wiemy wszystko najlepiej. Konkurowanie z innymi, porównywanie się, szukanie współudziału w obfitości. Bardzo wyraźnie zaznaczony dualizm – wszystko jest albo czarne, albo białe. Złe decyzje i dobre decyzje, źli ludzi i dobrzy ludzie, nie ma nic pomiędzy i wszystko ma swoją łatkę.  Uwielbiamy się określać i uważamy, że osiągnięcia są naszą etykietą. Identyfikujemy się poprzez rolę w życiu (rodzic, tytuł zawodowy, pasja, nawyki).

Proces manifestacji w 3D =  Duch + Myśl + Emocja + Wysiłek

Wyrażamy intencję, tworzymy dokładne wyobrażenie pragnienia. Następnie musimy poczuć potrzebę spełnienia marzenia i rozpocząć pracę w celu jego realizacji. Marzenie staje się rzeczywistością, kiedy włączymy w pracę wysiłek fizyczny.

Wymiary rzeczywistości – RZECZYWISTOŚĆ 4D

Przebudzenie świadomości, korytarz do piątego wymiaru. Zmiana perspektywy sprawia, że czujemy moc nowych możliwości. Chwila, w której system wartości wyniesiony z wymiaru trzeciego staje się absurdalny – dostrzegamy to, co próbuje wszczepić system i zauważamy programy. W 4D nadal znajdziemy porównania i osądy, ale zaczynają one odbiegać od fizyczności i wchodzą na tematy duchowe. Uwaga przenosi się z materii na zdobywanie wiedzy i szukanie zrozumienia. Pojawia się wiara, że ego jest wrogiem, stąd milion sposobów na to, aby się go pozbyć. Wiemy, że jesteśmy swoim umysłem, oraz, że umysł jest wszystkim. Nie zgadzamy się na przekazy podprogowe i kontrolowanie umysłu. Rozwijamy się duchowo. Przestajemy jeść mięso, medytujemy, skupiamy się na własnych odczuciach i pragnieniach.

Proces manifestacji w 4D = Duch + Myśl + Emocja

W 4 wymiarze wysiłek fizyczny nie jest już potrzebny. W momencie, gdy naprawdę czegoś pragniemy i mamy wewnętrzną pewność, że pragnienie już do nas idzie, dostajemy manifestację naszego marzenia. Manifestacja nie udaje się wtedy, gdy poddajemy się zbyt szybko. wymiary rzeczywistości

Wymiary rzeczywistości – RZECZYWISTOŚĆ 5D

Świadomość jedności. Pogodzenie się z tym, że wszyscy jesteśmy na pewnym poziomie połączeni ze sobą. Świadomość sięga jeszcze głębiej – Jedno jest Wszystkim, a Wszystko jest Jedno. Znikają osądy, pojawia się miłość uniwersalna, akceptacja i zrozumienie. Nie ma etykiet, nikt nie musi niczego udowadniać ani w żaden sposób siebie opisywać. Człowiek postrzega siebie jako stale zmieniające się pole świadomości. W 5 wymiarze zdajemy sobie sprawę, że ciemność świata to jedynie cień, który sami rzucamy na poszczególne sprawy. Wszystko to, co jest w nas, ma swoje odbicie na zewnątrz. Zmiany wprowadzamy w sobie i dopiero jesteśmy w stanie zauważyć je na zewnątrz. Nic nie jest tylko dobre lub tylko złe – wszystko po prostu jest i zależy od tego, jak to postrzegamy. Bóg/Źródło/Wszechświat jest mną, a ja jestem Wszechświatem. Posiadamy moc i potrafimy kreować swoje życie i świat w którym żyjemy.

Proces manifestacji w 5D = Duch + Myśl

W piątym wymiarze otrzymujemy to, o czym pomyślimy. W czwartym wymiarze manifestacja działa tylko wtedy, gdy wierzymy i rezonujemy z pragnieniem. W trzecim wymiarze manifestacja działa, gdy wykonamy odpowiednią pracę fizyczną. Natomiast w piątym wymiarze jedyne co trzeba zrobić to… sformułować myśl. Na ten moment ludzkość nie jest na to gotowa – zbyt dużo negatywnych myśli nosi w głowach, aby pozwolić sobie na natychmiastową manifestację.

A Ty? W którym wymiarze jesteś?

Sprawdź, czym charakteryzuje się człowiek z 5 wymiaru.

Nadine Lu

 

Źródła:
secretenergy.com/news/3rd-4th-5th-dimension-reality-overview/
http://anielskiswiat.blox.pl/2012/07/Poza-trzecim-wymiarem.html
masteringalchemy.com/content/czym-s%C4%85-trzeci-i-czwarty-wymiar
soulowicz.wordpress.com/2013/01/03/jak-wyglada-piaty-wymiar-i-czym-sie-to-je-pierwsze-wnioski-i-pierwsze-wrazenia/
zmianynaziemi.pl/forum/wymiary-gestosci
thewakeupexperience.eu/3d-4d-and-5d-the-dimensions-and-their-differences
Zdjęcia: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „3D, 4D, 5D – a ty, w którym wymiarze jesteś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *