Wysoka Alchemia – Lekcja 3: Zrozumienie i Wszechprzenikanie

ZROZUMIENIE i WSZECHPRZENIKANIE – Człowiek w Świecie, Świat w Człowieku

Wedle niektórych doktryn wiary świat nie istnieje – jest jedynie hologramowym odbiciem naszego wnętrza, potrzebnym do tego by człowiek zobaczył i zrozumieć siebie od wewnątrz. Inne koncepcje głoszą, że nie istnieje z kolei człowiek – a to, co nazywamy życiem, jest jedynie przepływającą przez Czas i Przestrzeń chwilową obserwacją Boga. Zanim więc odnajdziesz, którędy do siebie i którędy do najgłębszej Prawy w sobie, spotkać możesz tysiące idei, mniej lub bardziej logicznych, głębiej bądź bardziej powierzchownie traktujących Energię i Materię Rzeczywistości. Jak jest naprawdę? Sprawdźmy. 

Wszystko we Wszechświecie jest frekwencją. Złożoną z informacji, które mogą przejawiać się w sposób postrzegalny dla zmysłów fizycznych (smak, gęstość, zapach, kolor, dźwięk, ciężar, wielkość, struktura i faktura, ciepło etc) oraz niepostrzegalny przez nasze podstawowe anteny, służące do odbioru świata w jego podstawowej (uznanej za standardową, jednolitą dla wszystkich, „normalną”) formie. Mamy więc, między innymi, parametry takie jak aura, klimat/charakter (emocjonalny wskaźnik, niemożliwy do obiektywnego wystandaryzowania przez człowieka z powodu posiadania przez niego percepcji) oraz ewolucję w ruchu/rozpad w stagnacji danej rzeczy. By wyjaśnić rzecz najprościej i nie uciekać podstawową Prawdą w niepodstawowe słowa otrzymacie zadanie domowe już teraz. Jego odrobienie przygotuje Was do wykładu i z całą pewnością ułatwi pojęcie Wiedzy, którą planuję przekazać.
Im więcej takiej Wiedzy w sobie zbierasz, tym głębiej wchodzisz w relację z Rzeczywistością. Nie próbujesz już kontrolować informacji ani wkuwać na pamięć dogmatów. Doświadczasz, obserwujesz, zachwycasz się tańcem atomów, w którym chwilowo – w obrębie tej inkarnacji, będącej jedynie chwilką wobec wieczności procesu Kreacji – tańczysz również Ty i Twoje życie. Im częściej ucenniasz się w spojrzenia na takiej głębokości, tym łatwiej jest Ci objąć zrozumieniem wszystko wokół Ciebie i w Tobie. Pojmujesz, że wszystkie drzewa na świecie są ze sobą połączone i mogą rozmawiać, jest dla Ciebie jasne, ze paprocie rosną w myśl wzoru Fibonacciego i że fraktalny Wszechświat, łączący w sobie oddech Ziemi i Kosmosu, jest udokumentowany każdą molekułą Materii i każdym lśnieniem Idei Cudem. Kto stworzył ten Cud? Po co? Czy tworzy go nadal?

Spotkajmy się i dojdźmy do tego RAZEM.

Zadanie domowe:
* wynotuj na kartce 20 przedmiotów o intensywnych kolorach, które dostrzegasz w swoim najbliższym otoczeniu
** przygotuj na lekcję miskę z wodą, drugą miskę z piaskiem i trzecią z dowolnie wybraną zawartością (ilość może być symboliczna)
*** przygotuj swoją ulubioną… POEZJĘ! (tak, może być Rap lub dowolny tekst piosenki – ważne, byś miał/miała to zanotowane na kartce lub na komputerze)
**** przygotuj inspirację dla innych – może być link, może być obrazek, może być tekst; tuż przed Rytuałem poproszę Was, byście zamieścili inspiry na czacie. Po 15 minutowej przerwie połączymy się ponownie i wyskoczymy w najwyższy z dostępnych nam stan wizyjny!

Oczywiście nie musicie odrabiać zadań domowych. Nikt tego nie sprawdzi i zdecydowanie nikt nie będzie tego oceniał. Ale jeśli chcecie pojąć temat zajęć na tyle, by moc przekazywać go dalej swoim uczniom bądź korzystać z jego wniosków w obrębie swojego życia, może być to spore ułatwienie. To pierwsza lekcja, do której tak mocno merytorycznie się przygotowuję. Możliwe, że doświadczycie pierwszego udokumentowanego Cudu, mianowicie – przygotuję notatki!

Głównie dlatego, by nic nam nie umknęło i byście otrzymali kompletną Wiedzę, która, schodek po schodku, doprowadzi Was do Prawdy.

Na zajęciach Wysokiej Alchemii istotne jest, by każdy uczestnik zdawał sobie sprawę, że jest – tak jak ja, tak jak członkowie Akademii Ducha, tak jak każdy obecny – myślącym, czującym i rozpoznającym Światło atomem wspólnego procesu, spotkania, Rytuału.
Czat, dostępny dla wszystkich podczas naszego livestreamu (nagrania na żywo) jest tablicą, na którą śmiało wrzucać możecie swoje przemyślenia, wnioski, naprowadzenia. Z ogromną pasją wnikliwie przeczytam wszystko, co wpisaliście.
A już wkrótce odniosę się do maili i zadań domowych, które wysyłacie na adres: wysokaalchemia@akademiaducha.pl

Jak już wyjaśniałam wcześniej – przeważnie, gdy tworzę dla Was szkolenie, dostosowuję przekaz do tego, z jakim odbiorcą będę miała do czynienia. Robię więc te zajęcia dla Was. Cykl Wysoka Alchemia powstaje dla świata. I nie ukrywam – również dla mojego własnego rozwoju. W ramach wymiany energetycznej wnosicie więc swój Czas i Zaangażowanie, wymiana Materii nie jest konieczna, ale oczywiście nie jest również zabroniona. Jeśli chcecie się odwzajemnić w ten sposób pamiętajcie, że jesteśmy legalnie działającą Fundacją i nasze dane są powszechnie dostępne. Dla chcącego nic trudnego! Możecie tez wysłać prezent na adres: Akademia Ducha, ul. Kleczewska 114, 01-826 Warszawa. Po poprzednich zajęciach parę osób na to wpadło – mega dzięki! To było spore zaskoczenie!

Rytuał Anielski przeprowadzę tym razem w energiach Archanioła Metatrona oraz Zadkiela. I to oni pomogą nam pojąć to, do czego doszliśmy, lecz i także otworzą nas na doświadczanie Magii Rzeczywistości osobiście. Oczywiście jak w każdym Rytuale Anielskim możecie wnosić swoje intencje (i apeluję o to!) oraz każdy z Was decyduje, na co przeznaczy swoją energię z całości szkolenia. Nie przegapcie tego – to będzie bardzo wysoka, żywa i modalna energia. Nie kwestionujcie jej jakości Umysłem, bo nie jest to miejsce, w którym może się ona zmieścić. Oczywiście nawet jeśli nie planujecie zostać alchemikami i wiedźmami, Rytuał dla Was zadziała. Głos, który usłyszycie, może wprowadzić Wasz organizm we frekwencje uzdrawiające oraz leczące urazy z Przeszłości. Ja tworzę najwyższą możliwą do stworzenia i przekazania na dany moment Energię. A Wy – na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha – robicie z nią to, co dla Was najpotrzebniejsze. Dlaczego? Bo mogę! I hej! Ty też możesz.

Wpadnij na zajęcia – pokażę Ci jak!

Narody budzą się Artystami. Zostań Artystą Życia i obudźmy razem innych śpiących! Bo trochę chrapią.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Start: 09.09.2017/ 20:00
Wstęp bezpłatny!

Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=bmNYy6BhsSE

Zapraszam,

Wiedźma Anja Anna

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *