✨🌟PEŁNIA W STRZELCU 2022🌟✨
Kto szuka ten znajduje… siebie

Oto idealna Pełnia by odświeżyć się po na pewno intensywnej Wiośnie, założyć coś ładnego na sobie i aurze by zaraz powitać Lato! Zeszło w oka mgnieniu, prawda?
 
Od samego początku sezonu Bliźniąt Słońce dawało nam mnóstwo pryzmatów radzenia sobie z codziennością. Można widzieć życie jako samo zło, dobro, lub w 50 odcieniach szarości – i taka rola Słońca w Bliźniętach. By nakarmić ciekawość, przerzucamy się z jednej wersji na drugą, ciągle przymierzamy jakby to było żyć piosenką co budzi w nas motylki, potem spróbować tej przyprawiającej o mdłości, jeszcze później poeksperymentować z setami Partiboia69, które poleciła nam dobra znajoma. I o ile nie jesteście ściśle osadzeni w Zmiennych znakach, pewnie już poczuliście, że wypadałoby w końcu z tej playlisty coś wybrać – i to właśnie Pełniowy Księżyc w Strzelcu pomoże poczuć ten właściwy kawałek (sorry Bliźniako-pochodni, ale czy wy kiedykolwiek ostaniecie na jednym? No właśnie).
 
Skoro jesteśmy na osi Bliźnięta-Strzelec, to i na tapecie mamy temat Wolności i ekspresywności. I wcale nie chodzi o to, by po ulicy latać i krzyczeć o wszystkim, co w nas piszczy – chyba że lubisz. Teraz jest subtelny czas, kiedy wewnętrzne nastroje z łatwością przepływają i dają nam o tym jasno znać. Mówiąc inaczej, to jeden z najlepszych momentów, by zrozumieć co tam w środku nas siedzi, przelewając energię z wnętrza, chociażby na papier. To idealny czas by odkryć coś nowego o sobie samym, coś, czego byśmy się nie spodziewali 😉 . Kto wie, może nagle zachce wam się tańczyć?
Budzimy swoje flow.
 
I jak to na Strzelco-Bliźniaki przystało, najchętniej wydarzają się w lekkich i wesołych energiach (to ci Wodni są od marudzenia i smuteczków, jeszcze chwilka 😜 ). Po stronie Księżyca w Strzelcu ognia dowala Jowisz, bo on sam przebywa u Barana. A naprzeciwko Słońce zasilane Merkurym – a on nareszcie wygramolił się z Byka i wznosi się wysoko na skrzydłach poetycznych i frywolnych Bliźniąt. Dosłownie, Pełnia ta doda nam skrzydeł i Wiary, że z dobrym nastawieniem uda się zwojować wszystko, bo to Wszechświat układa się pod nasze zachcianki.
Znak Strzelca kojarzymy z tym splendorem, podróżami i wiecznym optymizmem. Strzelcowcy zdają się nie przejmować problemami zbyt długo. Niektórzy widzą ich podejście machnięcia ręką na sprawy niedorzecznym, bo przecież jak, samo się zrobi? Dla pozostałej części Zodiaku to zbyt lekkomyślne-a najgorsze w tym wszystkim to, że to jednak działa! Tak, Strzelce to najwięksi szczęściarze. Niestety, fart każdemu się kiedyś skończy, jeśli jest ślepy na znaki od świata. I właśnie tu jest moje (i jednocześnie od Trygonu Słońca do Saturna) słowo ostrzeżenia-by wam Jowisz w Baranie za mocno nie uderzył do głowy. Dream Big, ale znajdź sobie na to miejsce, bo nie polecałabym tego robić na środku autostrady.
 
I jak to mawia Zodiakalny klasyk, spotkanie Strzelca z Bliźniętami to super sprawa na aktywności wśród natury – zloty, zjazdy, festyny, wycieczki, spacery bliskie i dalekie, bo tam zawsze coś się dzieje. Jakby co, za tydzień mamy Lithę, więc już teraz możemy się ubrać w najlepsze nastroje i powitać Lato w całej okazałości. Nawet sukienki nie będzie trzeba zmieniać.
 
Powodzenia!!!
 
Agata Pituła
Astrologika
 
kontakt i zapisy na konsultacje astrologiczne:
ap.astrologika@gmail.com
m.me/109129574994742
 
foto Aurory znalezione na: Pinterest
https://pin.it/6QPbZU6
 

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram