✨Jesteśmy Gotowi na… Nowe✨ Prognoza Astrologiczna Pełni Księżyca 18.03.2022

Przed każdą Pełnią mamy szczególny czas na przypomnienie sobie, o czym była dla nas ta poprzednia. Taka szybka powtórka, która pomaga nam odnaleźć się na Mapie Czasu i sprawdzić, co zmieniło się od ostatniego Pełnego Księżyca. Czy udało nam się popchnąć sprawy do przodu? Czy nasze potrzeby się zmieniły? Mało kto lubi powracać do tego, co przecież niedawno przerabialiśmy… ale jak inaczej byśmy wiedzieli, co zrobić w czasie tej obecnej Pełni? 😉 Dajmy sobie chwilkę na rekonesans.
Co jeszcze powinienem usprawnić w swoim życiu? Co mogę zrobić, by było jeszcze lepiej? Jak mogę wzmocnić swój stan? Odpowiedzi na te pytania bardzo ochoczo poszukuje Panna, bohaterka Marcowej Pełni. 😉
Ta Pełnia to cudowny moment na ostateczne zakończenie Roku Astrologicznego, zanim wejdziemy w kolejny. To dlatego, że w tym roku Marcowa Pełnia pojawia się dwa dni przed końcem Zimy!!
✨✨
Po drugiej stronie Zodiaku, w mistycznych Rybach, mamy całkiem pyszne towarzystwo: Słońce, Jowisz, Neptun, Merkury, wszyscy rozmarzeni, pogodzeni ze swoim losem, płynący z nurtem życia, w rozmyciu… dla Panny to bardzo przerażający widok. „Co to za bierność? Co to za bezwładność, zrzekanie się kontroli? A jak ktoś obcy wejdzie ci do domu to też będziesz się tylko przyglądać?” Flow Panny nie polega na zaufaniu, że będzie tak, jak ma być. Nie będzie czekała z boku, czy śmieci może się same wyniosą, a może ktoś inny je wyniesie… Zawija kiecę i bierze się do roboty. Szybko orientuje się co trzeba porobić, układa mentalny grafik i wkracza do akcji. Panna chce być na bieżąco z otoczeniem, żeby jak najsprawniej uwinąć swoje tematy. W świecie Ryb nie ma jednej definitywnej odpowiedzi, życie ma różne odcienie szarości… natomiast Panna kocha widzieć wszystko czarno-białym i przekładać to w praktyce.
Dlatego też Marcowa Pełnia dostała miano Robaczego Księżyca. Kiedy Ryba smęci 😜 nam, by pogodzić się z losem, poddać się pływowi rzeczywistości i być w połączeniu ze wszystkim i wszystkimi… Panna w swojej hardej zaradności mobilizuje nas, by wziąć się do roboty. Sztuką na całe życie jest wypracowanie Harmonii między tymi dwoma Opozycyjnymi aspektami życia. Ryby w swojej mądrości niosą doświadczenia całego Zodiaku i są senne od ich ogromnego bagażu. Dlatego, by jak najlepiej pożegnać się z Zimą i posprzątać dla Wiosny, zjawia się bystra Pełniowa Panna i pomaga nam popatrzeć krytycznym wzrokiem na naszą codzienność, zadecydować, co nadal warto pielęgnować, co nowego zasiać, a co wyrzucić na kompost… dla robaka. Pełnia w Marcu oddziela ziarna od plew.

Rytuał Pełniowy *** PEŁNIA w PANNIE: PRZEBUDZENIE KOLEKTYWNEJ MOCY *** dostępny pod linkiem: http://www.ekademia.pl/kurs/PelniaWPannie

Zaproszenie od Wiedźmy Anji Anny – https://www.youtube.com/watch?v=rbQzwjw0fB8


Wiosna tuż za rogiem, która tylko czeka, by ruszyć i dać Życie nowym roślinom – i to tylko od nas zależy, co w nią zasiejemy. Całożyciowa Mądrość znaku Ryb, w połączeniu ze skoncentrowaną, krytyczną Panną daje nam najlepszy Filtr na Rzeczywistość. Razem upewniają się co ma pozostać w Przeszłości, aby tylko najlepsze z najlepszych miało czas i miejsce w czasie narodzin Barana. Wykorzystajmy ten prezent od Nieba!!
Do Pełni dołączają się nasz ukochany Pluton i lekko bokiem Węzły Księżycowe. Mamy więc przed sobą ważny etap, dla nas Osobiście, jak i dla ludzkości – etap potężnych zmian i ich materializacji, których Echo będzie rozbrzmiewać przez kolejne miesiące. Księżyc, Pluton i Węzły wszystkie są w Znakach Ziemskich, oznaczając Kolektywną Przemianę, transformację tego, jak czujemy się, jak nam się po prostu żyje w społeczeństwie. Czy czujemy się Bezpiecznie, stabilnie, czy mamy grunt pod nogami… Pełnia obudzi w nas wszystkie te potrzeby, jak i zrozumienie, jak to osiągnąć. Oto szansa dla ludzkości na Przebudzenie, na Powstanie z kolan, na podjęcie najważniejszych życiowych decyzji.
Pamiętajmy też, że część Planet nadal przebywa w Wodniku, potęgując potrzebę Połączenia się w imię zmian (a w skrajnych przypadkach rewolucji) dla dobra ogółu. Wodnik pragnie Wolności, Otwartości na nietypowe rozwiązania i Humanitarności. Władca Wodnika, Uran, również boczkiem woła w czasie Pełni do Słońca i Księżyca o zmiany i wyłamanie się z utartych szlaków.
Dlatego ta Pełnia jest tak bardzo ważna. Wspólnie, choć każdy indywidualnie, tworzymy Nowy Etap, nową Wiosnę dla Świata. Kończymy stary Cykl w sposób, który potrzebuje stanowczych decyzji. Stoimy przed otwartymi drzwiami do Nowego Astrologicznego Roku, które rozświetla blask Pełni w Pannie. Przygotujmy się więc tak, jak Panna lubi najbardziej. Stwórzmy listę, Oświadczenie Woli, cokolwiek, czym ogłosisz Światu i Sobie, co wnosisz w kolejny rozdział życia naszej Ziemi.

(kulminacja 18.03. o godz. 8:17 dla Warszawy)

Powodzenia!!!

Agata Pituła
Astrologika
kontakt:
ap.astrologika@gmail.com

Foto:https://jaroslawolewicz.com/tag/panna/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram