Po co Ci do życia Astrologia?

Kochani, coraz częściej zderzam się z sytuacją, w której ludzie nie zwracają się ze swoimi sprawami do Astrologa, bo po prostu nie wiedzą, że on może im pomóc. Zdaje mi się, że Świat zapomniał, że ta prawdziwa Astrologia ma służyć z pomocą dla każdego!!!
Każdy ma swoje ciało, ale czy każdy ma czas zapamiętywać wszystkie zależności organizmu? No nie, od tego są Uzdrowiciele. Astrolog to właśnie taki Uzdrowiciel i Przewodnik dla Duszy, który zamiast po Zioła, sięga do Gwiazd. Horoskop Urodzeniowy to jest klucz do naszego życia, a każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Tak samo, jak Ciało.


Kosmos to tak naprawdę mega zaawansowany Kalendarz, a Horoskop Urodzeniowy tłumaczy, jak przez te wszystkie lata sobie będziemy radzić, a nawet, jak Zwyciężać to wcielenie 😉


No dobrze, to z czym można zasięgnąć Astrologii? Jest tego masa, ale zacznę od najbardziej oczywistego:
🌟Horoskop Urodzeniowy to kopalnia wiedzy o naszej obecnej inkarnacji. To Mapa, na której zaznaczone są nasze punkty mocy, cel i ścieżka Duszy, co daje nam bezpieczeństwo, jaka praca nas uszczęśliwia, dowiemy się co i jak z najbliższymi, rodziną, jakie są nasze talenty, czy mamy szczęście do finansów, jakie pułapki na nas czekają, co Dusza obrała za cel Uzdrowienia, jakie są nasze słabości i życiowe lekcje, jak najlepiej się komunikujemy z światem i wiele innych…
w skrócie, jest to narzędzie do Zrozumienia i Pokochania siebie.
Skoro chcemy osiągnąć szczęście w życiu, najpierw trzeba zdefiniować, co tym szczęściem dla nas jest 🙂 Horoskop Urodzeniowy właśnie temu służy, do rozpoznania swojej Duszy i do Rozwoju Osobistego.
A teraz o tych mniej oczywistych sprawach:
-Chcę się przeprowadzić za granicę, czy tam zmieni się moje życie? – Zmiana kraju jak najbardziej wpływa na nas i na to też znajdziesz tu odpowiedzi.
-Planujesz nowy Projekt, albo założenie firmy? Astologia podpowie Ci kiedy wystartować, a kiedy skupić się na przygotowaniach!
-Ciągle zmieniasz pracę i poszukujesz tej idealnej dla Ciebie? Zobacz co na to Twoje Planety Urodzeniowe 😉
-Tranzyty Planetarne, czyli rozkład jazdy na najbliższe dwa miesiące! Tędy zrozumiesz, jak obecne Planety działają szczególnie na Ciebie.
-Oczekujesz ważnej operacji? Sprawdź koniecznie, czy pływy Planet służą Ci w gojeniu się, czy gorączce i wyższemu ciśnieniu!
-Lunariusz – to jest mój ulubiony life hack na rzeczywistość – to mapa urodzin Twojego osobistego Księżyca, z miesiąca na miesiąc. Odkryj, jakie nastroje będą Tobie przewodzić, czy większość czasu lepiej zostać w domu, skupić się na sobie, czy zacząć wychodzić do ludzi 😉
-Solariusz, podobnie do Lunariusza, jest prognozą na dany Rok od dnia Twoich urodzin. Najważniejsze życiowe momenty przez cały rok, jakie zmiany Cię czekają – wszystko tutaj.
I tak wszystkiego nie pomieszczę, ale myślę, że pokazałam Wam, że Astrologia to coś więcej, niż gazetkowe fraszki – to sztuka połączenia się z energią Natury i Nieba, a przede wszystkim z naszą Duszą! Mam nadzieję, że zachęciłam Was do pogłębiania wiedzy o sobie właśnie tędy.
Od razu powiem, że na spokojnie do Astrologa możesz się udać nawet z zerowym pojęciem o Astrologii – nic nie szkodzi, to moim zadaniem jest przetłumaczyć Kosmos na Ludzki 😉


I oczywiście, możesz podejmować się interpretacji tego wszystkiego samemu. Program do stworzenia Horoskopu jest darmowy. Możesz stwierdzić, że masz Księżyc w Strzelcu w Koniunkcji z Plutonem w 7 Domu, a przez nich przechodzi tranzyt Węzłów Księżycowych… ale czy naprawdę zrozumiesz, o co w tym chodzi? Dobry Astrolog umie to wyjaśnić – a za takiego siebie uważam 😉


Jeśli czujesz, że chciałbyś zgłosić się po Konsultacje Astrologiczne do mnie – odezwij się, z chęcią pomogę. Od Ciebie będę potrzebowała daty z Godziną! i miejscem urodzenia.
Pozdrawiam Was!

Kontakt:
ap.astrologika@gmail.com
m.me/109129574994742

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram