🌕🌟🌕PEŁNIA W RYBACH 2022 🌕🌟🌕
Bierność albo Wolność

Tegoroczna Pełnia w Rybach oficjalnie rozpoczyna sezon żniw. I nie mówię o uprawach rolnych, bo te zharmonizowane z rytmami natury należą jeszcze do mniejszości.
Mowa o żniwach tego, co zasialiśmy sobie w życiu… pamiętacie Koniunkcję Jowisza z Neptunem w Kwietniu, właśnie w Rybach? W telegraficznym skrócie, wydarzenie to było jak uderzenie w gong, którego dźwięk popłynął zburzyć wszystko to, co kłamstwem. Wszelkie iluzje straciły swoją moc, a na wierzch wyszła i nadal wychodzi Prawda.
Dzisiejsza Pełnia to jakbyś rozsiadł się w kinie, w którym grają film tylko dla ciebie – film, który zdecydowałeś się oglądać w Kwietniu. O ile wybrałeś.
Bo Znak Ryb to najzwyczajniej czysty Wybór – płyń z prądem rzeki 💩 lub pod prąd. Oglądaj to, co ci zagrają, albo wybierz coś dla siebie. Albo uczestniczysz w życiu jako Bierny wodorost, który jest całkowicie ofiarą prądów morskich, albo jesteś jak… łosoś? Delfin? 🧜‍♀️ Brakuje mi tu poetyckiego odpowiednika, więc to zadanie pozostawiam Wam 😉
Czemu tak straszę Decyzjami i Biernościami? Bo Mars. Stanął między Słońcem i Księżycem akurat na tą Pełnię i aż wyrywa się, by coś zmienić. Oj tak, mamy dużo Zmiennych Znaków w tej Pełni – i dobrze, stagnacja nie prowadzi do szczęścia 🙂 . Kiedy życie jest przewidywalne, staje się nudne, a my jeździmy od rana do wieczora na autopilocie.
🌟
Mówiąc inaczej, mamy bardzo dobre warunki, by namieszać w swoim życiu – do tego pozytywnie!
🌟
A mówiąc jeszcze inaczej… dobrze wiemy, że nie da się kontrolować w życiu wszystkiego. Ale to nie znaczy, że nie mamy kontroli w ogóle. Zawsze mamy Wybór korzystać z worka potencjałów i wyciągać z niego coraz to nowsze niespodzianki – albo Biernie pozwolić, by przytrafiały się nam potencjały, niczym ofiara losu. Dlatego uwielbiam momenty, kiedy Energie Panny i Ryb wychodzą na pierwszy plan – bo to najlepszy czas, by Nauczyć się, co każde osobne ja może w życiu zrobić. I ile takie setki, tysiące Wolnych ja mogą zadziałać wspólnie.
Merkury jak to ma w zwyczaju robić co kilka miesięcy, zaczął właśnie cofać się w rozwoju i Retrograduje. Koniec świata 😉
Przez to, że tyle Ciał jest w Znakach Merkurego: Mars w Bliźniętach, Słońce i Wenus w Pannie – Pełnia jest praktycznie dyktowana tym, jak się właśnie ma Merkuras.
A Merkury jest w Wadze i się cofa. Czyli relacje moi drodzy, od nowa będziemy drążyć i skupiać się na naszych najważniejszych związkach🥴🥴. Pragnę przypomnieć, że relacje człowiek potrafi nawiązać nie tylko z innymi ludźmi 😉 . Po drugiej stronie Pełni są Ryby, czyli najwięksi mistycy – poprzypominajcie sobie co tak bardzo dziwnego i dzikiego lubicie robić, w czym odnajdujecie to Boskie połączenie z Duchem 😉
Powspominamy poprzednie sympatie, zastanowimy się co wypaliło, a co nie… Może się nam przyśni były przyjaciel (w końcu Pełnia w Rybach, prorocze sny i wizje są bardzo prawdopodobne), albo nie tak dawno zarzekły wróg zacznie się znowu odzywać… Jakie informacje niosą nam najbliżsi i najważniejsi? 💥
Czy warto z takimi się zadawać? Z kim Wybraliśmy się związać? Czy ktoś mnie ogranicza? Czy te relacje oparte są na prawdzie, czy niedomówieniach? Wszystko to możemy rozstrzygnąć, raz na zawsze. Wszystkie zebrane doświadczenia, z relacji obecnych i przeszłych przydadzą się teraz.
To samo dotyczy się umów i innych wszelkich zawiązań i powiązań…
Łączymy kropki 😉
kulminacja Pełni 10.09. w samo południe w PL

Powodzenia!!!
Agata Pituła
Astrologika

kontakt i zapisy na konsultacje astrologiczne:
ap.astrologika@gmail.com
m.me/109129574994742

foto znalezione na: Pinterest
https://pin.it/3hHy1aP

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram