🌟✨SEZON BLIŹNIĄT🌟✨
Prognoza Astrologiczna

Wczesnym rankiem, 21 Maja Słońce zmienia Znak! Po ciężko stąpającym, upartym i jakże przyziemnym czasie Byka nadeszła pora przeskoczyć w leciutkie i subtelne Bliźnięta. Oj tak, to zasłużona zmiana, zwłaszcza dla tych, których Zaćmienie przygniotło swoją powagą i ostatecznością. Bliźnięta sprawiają, że nic nie zostaje na długo w tej samej pozycji – są ruchliwe, ulotne i starają się docenić każdą lepszą chwilę.
Dlatego też możemy obserwować, jak ludzie nagle zaczynają… po prostu gadać. Tyle doświadczeń ostatnio zebraliśmy, przemyśleń, być może lekcji i wniosków, albo po prostu zachwycił nas piękny widok, czy wiersz – o ile wcześniej trzymaliśmy te „skarby” dla siebie, Energia Bliźniąt popycha nas, by tą kolekcją podzielić się z innymi. Znak ten uwielbia robić „na głos”, a to z racji tego, że Bliźnięta jako pierwsze w Zodiaku odkryły mowę i komunikację.


Tylko żeby chęci dzielenia się informacjami były proporcjonalnie rozłożone z chęciami wysłuchania, co rozmówca też ma do powiedzenia. Bliźnięta mają tendencję do zagadywania na śmierć swoich rozmówców i to głównie przez to, że wszystko jest dla nich takie ekscytujące, że żal nie podzielić się tą radością z innymi. O grozo dla tych, którzy nie nadążają za ciągłą zmianą tematów, bo Czas Bliźniąt to trasa wielo-wątkowa.
Jeśli czuliście, że utknęliście ze swoimi sprawami w miejscu, to właśnie mamy wspaniały czas, by zmienić podejście i punkt zaczepienia. Słońce, czyli w Astrologii nasza Świadomość w Bliźniętach nie zaprzestaje na jednej jedynej metodzie (w odróżnieniu od monotonnego Byka 😉 ) – burza mózgów i udzielanie się na forach jest jak najbardziej teraz na plus. O wiele chętniej jest nam spróbować czegoś nowego. Jak nie drzwiami, to oknami, a jak nie to mamy jeszcze komin. Bliźnięta są wiecznie aktywne przede wszystkim intelektualnie, słowem, głosem, pismem, poezją i śpiewem – stąd też warto zapisywać pomysły i objawienia, by później nie zaginęły w nawałnicy całej reszty nowinek. Otóż to, skupić się na jednym to będzie nie lada wyzwanie, bo rozproszenia są na każdym kroku. Żeby pojąć podejście Bliźniąt do życia, wystarczy sobie wyobrazić małe dziecko w alejce z najnowszymi zabawkami… albo kobietę w drogerii 😉 . Nagle wszystko robi się potrzebne i świecące.

Ale żeby nie było za szybko, pamiętajmy, że Merkury, patron Bliźniąt, jedzie na wstecznym i… cofa się znowu do Byka. No to co, miało być tak pięknie i kolorowo, a jednak cofamy się w rozwoju? – z pozoru, tak. Retrogradacja Planety daje nam możliwość rozwiązania konfliktów, zanim zdążą zapuścić korzenie.
Warto zaznaczyć że Pluton, mistrzunio w eksplozjach i transformacji macza tu palce, dodając Retrogradacji Merkurego takiej zaciekłości i dokładności. Z góry wydaje się, że sprawy nadal stoją w miejscu, a tak naprawdę mamy idealną okazję zadziałać „od środka” i uwikłać najlepszą strategię dla swoich spraw. Mamy miesiąc Bliźniąt, co jednocześnie oznacza miesiąc Merkurego – a on odpowiada za komunikację, przyswajanie informacji i łączenie kropek. Dlatego, jeśli długo zadawaliście sobie pytania „dlaczego? czemu tak to się dzieje? nie rozumiem? co ja mogę zrobić, być może coś zmienić?” – to teraz jest najlepszy Czas na odpowiedzi.
Mam nadzieję, że nie zabrzmiało to zbyt poważnie i nie przygniotłam Waszych wewnętrznych Bliźniąt 😉 . Dodam za to, że bardzo ważne jest teraz nasze podejście i nastawienie do życiowych sytuacji – Jowisz, czyli astrologiczny wyolbrzymiacz, stawia się Sekstylem do właśnie Słońca z Merkurym. Jednym słowem, co o sobie sądzimy, jak siebie widzimy i co o sobie przede wszystkim mówimy – wraca teraz do nas, dociera i trafia „do wiadomości”, w powiększeniu i być może z CapsLockiem 😉 . Tak, żeby było łatwiej zrozumieć.

Powodzenia!!!
Agata Pituła

Astrologika
kontakt i zapisy na konsultacje astrologiczne:
ap.astrologika@gmail.com
m.me/109129574994742

foto znalezione na:
https://pin.it/4xLx9Xn

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram