10 brutalnych prawd o kochaniu Wagi (napisane przez jedną)

waga

Według astrologii my, Wagi, jesteśmy znane jako ludzie harmonijni, przyjemni i zrównoważeni. Stąd właśnie nazwa waga, rozumiesz? Ale zadrzyj z nami, a przekonasz się, że mamy i drugą twarz – trzeba przyznać, że nie wszystko jest w nas zachwycające i piękne.  

Może się zdarzyć, że zaczniesz randkować lub zakochasz się w jednej z nas, a kiedy nadejdzie ten czas, te małe skrawki wiedzy mogą pomóc ci sprawniej komunikować się i egzystować z nami.

Bo spójrzmy prawdzie w oczy: kiedy zwiążesz się z kimś spod znaku Wagi, będziesz chciał przy nim pozostać na zawsze!

Oto, co powinieneś wiedzieć o tym, jak to jest kochać i być kochanym przez kobietę Wagę.

1. Jesteśmy trochę dziwne, takie pomiędzy normalnością a szaleństwem

Wagi, urodzone gdzieś między wrześniem a październikiem, są po prostu… dziwne.

Być może wydajemy zwierzęce odgłosy w rozmowie lub przyjmujemy zachowania kota jako własne (przepraszam, nic na to nie poradzę); być może wymyślamy dziwaczne ruchy taneczne w naszych kuchniach.

Jakikolwiek nie będzie przejaw tej dziwności, istnieje i nigdzie się nie wybiera.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak dieta wpływa na odczuwanie i intensywność lęku (i jak wybranie energii miłości wpływa na ciało)

2. Jesteśmy niezdecydowane – czy może jednak jesteśmy?

W każdym razie nie ma znaczenia, czy decyzja, którą musimy podjąć jest tak duża, jak podjęcie nowej pracy, czy tak mała, jak wybór między kurczakiem a rybą – dla nas to sprawa życia i śmierci.

Będziemy obsesyjnie rozważać za i przeciw, ponieważ w obliczu podjęcia decyzji nasze tętno gwałtownie rośnie, a twarze wykrzywiają się z bólu.

A kiedy już decyzja zostanie podjęta (zazwyczaj siłą innej osoby), istnieje duża szansa, że ​​prawie natychmiast tego pożałujemy lub spędzimy resztę życia na zastanawianiu się, jak wyglądałoby inaczej, gdybyśmy poszły inną drogą.

3. Jesteśmy rozjemcami

Wagi pragną cudownego pokoju na świecie. I chociaż niestety może nie być to całkowicie osiągalne, możesz być pewny, że przynajmniej popracujemy nad tym na bardziej osobistym poziomie.

Nienawidzisz kogoś? Nawet jeśli i my ich również w pewnym sensie nie będziemy znosić, będziemy mówić ci o ich zasługach, aż będziemy sine na twarzy, ponieważ uczciwość i pragnienie pokoju są dla nas ważniejsze niż przekonania.

A jeśli wybuchnie walka między dwoma naszymi najlepszymi przyjaciółmi, możesz się założyć, że poświęcimy każdy gram naszej energii, aby przywrócić tym dzieciakom harmonię, którą utraciły, ponieważ nie będziemy mogli znieść stresu wywołanego tym konfliktem.

4. Trudno nam odmówić

Nie jest mało prawdopodobne, że mamy 16-stronicową listę rzeczy do zrobienia, ale mimo to zgodzimy się na wykonanie projektu w ostatniej chwili w pracy, załatwienie sprawy dla członka rodziny lub pomoc znajomej w udoskonaleniu jej CV. Zrobimy to z uśmiechem na twarzy… a potem będziemy narzekać.

A tak przy okazji: teraz, kiedy już to wiesz, nawet nie myśl o tym i nie proś nas o milion przysług, ponieważ… ugh, prawdopodobnie powiemy tak.

5. Mamy w sobie wieczny lęk, że coś przegapimy. I zazdrość!

Szczerze mówiąc, nienawidzę tego przyznawać, ale to prawda. Oba sprowadzają się do tego samego: chcemy przeżywać wszystko przez cały czas.

Możemy wariować, próbując podjąć kolejną decyzję, czy pójść na to wydarzenie, czy nie. Które wybrać – chcemy doświadczyć obu.

Bo co, jeśli pójdę potańczyć z przyjaciółkami zamiast pojechać z partnerem za miasto i stracę cudowną przygodę lub wybiorę wyjazd i nie poznam nowego faceta przyjaciółki?! Te pytania będą gnębić nas do końca świata.

A zazdrość? Nie ma to nic wspólnego z naszym zaufaniem do ciebie. To nie ty; to my.

Jeśli nie będziemy znać wszystkich szczegółów o tej nocy z twoimi kumplami, nasze umysły same przedstawiają najgorsze możliwe scenariusze.

6. Potrzebujemy czasu, aby się naładować

Niektórzy ludzie określają tę cechę Wagi jako „lenistwo” (i tak, ci ludzie mogą pocałować mój uroczy, pokojowy tyłek).

Jasne, lubimy nasze przestoje, ale tylko po to, aby naładować nas na sukces, zabawę i przygodę, która nadejdzie. Więc jeśli oznacza to piątek wieczorem w domu pod kocem lub popołudniową drzemkę w niedzielę, niech tak będzie.


W naszym sklepie znajdziesz zestaw minerałów pomagających przyciągnąć kochającego partnera, otwierający na miłość do innych, ale również pokazujący, jak pokochać samego siebie

zestaw minerałów na miłość


7. Lubimy piękne rzeczy

W porządku, jesteśmy odrobinę materialistyczne i lubimy zakupy. Widzimy wartość w inwestowaniu w jakość, niezależnie od tego, czy chodzi o torebki, czy wystrój domu, i generalnie jesteśmy skłonne za to zapłacić.

Zanim wpadniesz w oszołomienie, wiedz, że nie oznacza to, że oczekujemy, iż wręczysz nam diamenty podane na talerzach z 14-karatowego złota (ale jednocześnie nie odrzucimy tego).

8. Jesteśmy świetnymi słuchaczkami

Moi drodzy, przyjdźcie do nas ze swoimi problemami. Chociaż nie możemy zagwarantować, że je rozwiążemy, zawsze będziemy, aby zaoferować współczujące ucho i dać ci uwagę oraz wsparcie emocjonalne, które może pomóc ci zrzucić ciężar zmartwień z twoich pleców.

9. Lubimy podejmować nowe wyzwania

Nie lubimy zbyt długo zagrzewać tyłka w jednym miejscu. Regularnie będziemy wypatrywać kolejnych przygód: lekcji gry na gitarze, treningu do triathlonu czy pójścia do nowej restauracji.

Nawet jeśli jesteśmy szczęśliwe i spełnione w życiu i karierze, nadal pragniemy wyzwań i zawsze znajdziemy czas, aby się im poświęcić. A jeśli to czasami oznacza dla ciebie mniej czasu, cóż, przepraszam.

10. Wariujemy w okresie jesieni

Ten cudowny okres z rześkim powietrzem, pięknymi liśćmi i och tak, z Halloween.

Wiemy, że wszyscy uwielbiają jesień (jeśli nie, jest z tobą coś zdecydowanie nie tak), ale w zasadzie rościmy sobie główne prawo do jej istnienia i celebracji, choćby ze względu na naszą datę urodzenia. I prawie co roku wariujemy z powodu jej trwania.

Zbieranie jabłek? Wycieczka do opuszczonych strasznych domów? Pieczenie chleba z dyni? Picie gorącego cydru? Zróbmy to wszystko!

Może cię również zainteresować artykuł: Romantyzowanie życia, czyli dlaczego romantyczna miłość nie jest twoją metą? I przede wszystkim – co nią jest?


Źródło: yourtango.com/2015264695/11-brutal-truths-about-loving-libra-written-libra

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram