10 oznak świadczących o tym, że możesz być uzdrowicielem

uzdrowicielem

Wszyscy wiemy, że na niebieskiej planecie żyją ludzie, którzy budzą w nas pozytywne emocje, jak również tacy, którzy zabierają nam energię. Są także ci, których zadaniem jest uzdrawianie. Uzdrowiciele, ponieważ tak można nazwać osoby o tych wyjątkowych zdolnościach, emanując swoimi leczniczymi mocami, wpływają kojąco na naszą duszę i przywracają harmonię umysłu i ciała.

Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, ludzkość potrzebuje uzdrowicieli, aby ukazali swoje dary i podnieśli wibracje świata. Patrząc na to, co dzieje się każdego dnia, dobro i pozytywna energia powinna przepływać przez każdego z nas. Dlaczego świat potrzebuje akurat ludzi nazywanych uzdrowicielami? Uzdrowiciele to specjalna grupa ludzi, która może pomóc wyjść z cierpienia i ciemności. Na Ziemi wiele osób każdego dnia zmaga się z problemami materialnymi, fizycznymi, emocjonalnymi, jak i wielkim smutkiem. Nierzadko nie pozostaje im nawet nadzieja ze względu na obecny stan rzeczywistości. Właśnie w takich, wydawałoby się, beznadziejnych przypadkach, osoby o wyjątkowej energii leczniczej są niezbędne, ponieważ posiadają zdolność podnoszenia na duchu złamanych i zranionych serc oraz podnosić wibracje, w których uzdrawianie staje się możliwe, i w których możemy odzyskać siły do mierzenia się z życiem.

Osoby posiadające taki dar są szczęśliwe i inspirujące, zarażają pozytywnością, a przebywanie z nimi sprawia, że zawsze czujemy się komfortowo i po prostu dobrze. Możemy znać kogoś, kto jest kimś tak wyjątkowym i potrzebnym, jak również sami możemy posiadać ten niezwykły dar. Skłonności, jak również predyspozycje do bycia uzdrowicielem przejawiają się zazwyczaj w subtelny sposób.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak programować kryształy, by swą wibracją wspierały naszą drogę do sukcesu

uzdrowicielem

Źródło: unsplash.com

Oto kilka znaków, na które warto zwrócić uwagę, a które mogą wskazywać na bycie osobą o wyjątkowej energii leczniczej:

1. Odczuwasz chęć pomocy

Odkąd pamiętasz, pomaganie innym ludziom lub zwierzętom było dla ciebie priorytetem. Być może chciałeś opiekować się słabszymi od siebie lub chronić Matkę Naturę. Uzdrowiciele to ludzie, którzy są gotowi włożyć wiele swojej energii, aby uczynić świat trochę lepszym.

2. Jesteś zaufanym doradcą

Jesteś osobą, do której ludzie zwracają się po pocieszenie. Rozwiązywanie czyichś problemów i doradztwo to twoja specjalność, a każdy kto potrzebuje pocieszenia, bez problemu odkrywa przed tobą swoje tajemnice. Każdy uwielbia przebywać w twoim towarzystwie, ponieważ czuje się komfortowo ze względu na twoją dobrą energię i pozytywne wibracje.

3. Doświadczyłeś trudnych wyzwań życiowych

Jeżeli stawiałeś nierzadko czoła wielu wyzwaniom świata, jak również byłeś narażony na emocjonalne problemy, doświadczyłeś przemocy lub przeżyłeś silną traumę, te doświadczenia mogły wykuć w tobie uzdrowiciela. Osobom posiadającym uzdrawiającą energię, ze względu na swój nietypowy charakter, niezwykle trudno jest dopasować się do świata.

4. Jesteś bardzo wrażliwy i empatyczny

Możesz odczuwać emocje, których nie czują pozostali, jak również widzieć rzeczy, których nikt nie może dostrzec. Intensywne odczuwanie może utrudniać przebywanie w miejscach publicznych przez nadmierną stymulację zmysłów, jednak ta wrażliwość jest błogosławieństwem, to dar, część umiejętności osoby z wyjątkowymi zdolnościami.

Przeczytaj również artykuł: 30 znaków świadczących o tym, że jesteś empatą

5. Posiadasz bardzo żywe sny

Niewidzialna sfera może próbować się z tobą komunikować za pomocą snów. W marzeniach sennych mogą pojawiać się komunikaty, wskazówki, jak również ostrzeżenia. Warto więc zwrócić szczególną uwagę na znaczenie snów oraz totemy zwierząt, które mogą chcieć przesyłać tą drogą wiadomości.

6. Jesteś bardzo kreatywny

Uwielbiasz wyrażać siebie poza słowami i posiadasz naturalne uzdolnienia w dziedzinie sztuki wizualnej, muzyce lub pisaniu. Oddając się pasji, czujesz przypływ energii i wiele emocji, które sprawiają radość.


Polecamy książkę: Tradycyjne uzdrawianie energią. Metody rosyjskiego uzdrowiciela

uzdrawianie


7. Wolisz spędzać czas w samotności

Czas wolny jest idealną chwilą wytchnienia, czasem, w którym czujesz się najlepiej. Z powodu trudności w odnajdywaniu się w codziennym życiu, które wymaga od ciebie wiele wysiłku i energii, czas w samotności staje się twoim remedium, w którym ładujesz baterie i odzyskujesz harmonię. To także czas na introspekcje, medytacje, odmienne stany świadomości oraz duchowe podróże, dzięki którym inaczej patrzysz na świat fizyczny.

8. Posiadasz doskonałą wizję swojego życia

Masz wyraźne poczucie wewnętrznego prowadzenia i jesteś gotowy wykonywać swoją pracę z oddaniem i pasją. Dzięki doskonałej intuicji oraz duchowemu oddaniu masz świadomość tego, czego potrzebujesz w życiu i jak to osiągnąć, dlatego z pasją, oddaniem i zaufaniem codziennie robisz to, co do ciebie należy i do czego jesteś inspirowany.

9. Czujesz się wyjątkowo w świecie przyrody

Przebywając w otoczeniu roślin, drzew i zwierząt czujesz przypływ energii, wielkie szczęście i połączenie ze światem. A to dlatego, że czerpiesz energię z otaczającej cię natury i jesteś przede wszystkim pomostem między światem przyrody a światem ludzi. Jesteś również silnie związany z życiem i wszelkimi organizmami, co może być odczuwalne każdego dnia.

10. Jesteś idealistą

Czujesz, że świat może być bardzo prosty, ale jedyną przeszkodą są sami ludzie, którzy sprawiają, że staje się niesamowicie skomplikowany. Chcesz się dzielić swoimi zasobami, zamiast walczyć o nie i je niszczyć. Pragniesz inspirować innych do tego, by zatrzymali się na chwilę i doświadczyli tej prostoty i jedności z całym życiem w swoim wnętrzu.

Jeżeli utożsamiasz się z listą powyżej, nadszedł czas, abyś założył swoje buty i wkroczył w nowy, lepszy świat, który zbudujesz z pomocą swoich niezwykłych zdolności. Możesz być osobą o wyjątkowej energii leczniczej – kimś, kto jest w stanie transformować niewidzialną, uzdrawiającą energię dla większego dobra wszystkich ludzi.

Może cię również zainteresować artykuł: Uzdrawianie na odległość – jak gromadzić i wysyłać pozytywną energię w przestrzeń

Aniela Frank


Źródła:
blog.spiritualify.com/10-characteristics-of-people-with-unique-healing-energy/
exploringyourmind.com/healing-people-7-characteristics/
mindbodygreen.com/0-23328/10-signs-youre-a-healer-dont-know-it.html
littlethings.com/signs-you-have-healing-powers/
yourlegacyproject.com/10-signs-you-are-a-healer/
powerofpositivity.com/spiritual-healer/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

3 myśli nt. „10 oznak świadczących o tym, że możesz być uzdrowicielem

 1. Stylista COACH Jacek

  Mam w sobie moc , mowy ciała bardzo sprawnie odczytuje emocje osób /osoby – potrafię wprowadzić sznyt mobilizacji do własnej intuicji oraz walki o siebie – ze jesteśmy ważni , nie ma osób waznych mniej waznych , po prostu jesteśmy i żyjmy , to chwila bycia na ziemi

  Odpowiedz
 2. Małgorzata

  Mam Dar Ducha ,tak kiedyś powiedziała mi bioenergoterapeutka do której poszłam przez przypadek z koleżanką.Nie bardzo wiedziałam i nadal wiem co to znaczy.Temat mnie zaintrygował stosunkowo niedawno ,kiedy kolejna osoba dokładnie powtórzyła słowa tamtej kobiety sprzed wielu lat.Zaczynam wierzyć w moc innej energii ,Państwa artykuł powyżej to wszystkie odpowiedzi pozytywne u mnie,tylko co z tym dalej począć ? 😉 Pozdrawiam serdecznie.Małgorzata

  Odpowiedz
 3. Rafał

  Zgadza się. Poza punktem ósmym wszystko pasuje idealnie.
  Co z tym zrobić? Jak to wzmocnić i kształtować żeby móc zrobić więcej?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram