12 pomysłów na prezent dla tych, którzy rozwijają się duchowo (last minute!)

Jeśli jeszcze nie wiesz czym obdarować najbliższych, mamy dla ciebie propozycje z różnych półek cenowych, różnych kategorii i różnych zainteresowań około ezoterycznych. Wszystkie one odpowiadają na potrzeby czyniących i poszukujących siebie w magii, rozwoju duchowym i szeroko rozumianej ezoteryce. Sprawdź nasze propozycje na prezenty – lista last minute poleca się w ten magiczny, świąteczny czas.

TALIZMANY

(55,55 – 155,55 zł)

Talizmany to świetny pomysł na prezent z intencją. Wybieramy taki, który będzie pasował do aktualnego etapu życia osoby obdarowywanej. Uniwersalny będzie kwiat życia lub skrzydła anielskie – takiej energii nigdy za wiele! Wyjątkowe będą talizmany odpowiadające żywiołom. Dla tych, którzy utożsamiają się z ogniem, wodą, powietrzem i ziemią, pomagają w pełni połączyć się w żywiołem. Talizmany przedstawiające runy to zastrzyk energii na konkretnym polu. Szczególnie pożądana energia prosperity będzie przepływać harmonijnie dzięki Runie Fehu.


ŁAPACZE SNÓW

(od 25,55 – 70,55 zł)

Indiańskie łapacze snów – pewnego rodzaju talizmany, które chroniły tych, którzy odpływali w objęcia morfeusza. Przede wszystkim chroniły dzieci przed sennymi koszmarami. Kiedy wieszamy łapacz snów nad łóżkiem, pozwalamy złapać w sieć wszystkim snom, myślom i emocjom, które wytwarzają się podczas sennej wędrówki. Wszystko to, co dobre i przyjemne, prześlizgnie się przez sieć i spłynie na śpiącego.


RUNY

(od 39,99 – 99,55 zł)

Runy są idealnym powiernikiem problemów – jeśli zdecydujesz się wylosować runę, wtedy odkryjesz jaka energia towarzyszy pytaniu, które zadajesz. Runy pomagają określić obraz wtedy, gdy sytuacja nie jest krystalicznie jasna. Zestaw run grawerowanych (jak te grawerowane w agacie) to pomoc w prognozowaniu przyszłych zdarzeń.


MINERAŁY

(od 7,55 – 155,55 zł)

Pojedyncze minerały lub całe zestawy minerałów to świetny upominek dla kogoś, kto pracuje z kamieniami. Na rozpoczęcie pracy na tym polu polecamy zestawy minerałów, które są idealnie zharmonizowane i swoim działaniem mogą wywołać piorunujące i pożądane efekty. Na przykład – zestaw minerałów na prosperity. Połączona moc kamieni bogactwa, dobrobytu i obfitości. Mają za zadanie przyciągać pomyślność na wszystkich polach. Lub zestaw minerałów na miłość, który pomaga przyciągnąć partnera i otwiera na uczucie miłości.


BIŻUTERIA Z KAMIENI SZLACHETNYCH

(od 75,55 – 155,55 zł)

Bransoletki z kamieni szlachetnych wraz z symbolem to dobry pomysł dla kobiety, która wie który kamień jest jej sprzymierzeńcem. Bransoletka z czarnego onyksu jest idealna dla tych, którzy działają pod presją czasu, w warunkach stresowych lub muszą podejmować wiele znaczących decyzji. To kamień wewnętrznej siły, która pomaga nam przy skomplikowanych działaniach.


KADZIDŁA

(od 10,55 – 69,55 zł)

Pojedyncze kadzidło (takie jak bursztyn, mirra, drzewo sandałowe) czy zestaw do okadzania to fantastyczny pomysł dla praktykujących ezoteryków. Dla wielbicieli tego rytuału, proponujemy piękną, świetnie prezentującą się kadzielnicę.


KSIĄŻKI O TEMATYCE EZO I ROZWOJU DUCHOWEGO

(od 18,55 – 72,55 zł)

Książka to zawsze dobry prezent. Szczególnie polecamy tytuły takie jak: Anielskie liczby, AstroCalendarium, Energia kolorów, Intuicja. Boski drogowskaz na co dzień, Sekrety szeptuchy, Uniwersalny kalendarz księżycowy. Więcej ciekawych tytułów znajdziesz tutaj.


KARTY ANIELSKIE

(od 39,99 – 55,55 zł)

Podobnie jak runy, Karty Anielskie docierają do najgłębszych zakamarków podświadomości, aby manifestować się w energii, która pokazuje nam się jako karta. Ta podpowiedź zazwyczaj naprowadza nas na odpowiednie tory – nikt inny jak ty, jesteś odpowiedzią. Jeśli więc chcesz pomóc bliskiej osobie w kontakcie ze sobą, uczyń to poprzez podarowanie jej kart anielskich (Na przykład w wersji “odpowiedź”,  w wersji przesłania Aniołów i w wersji miłosnego wsparcia).


LAMPY I ŚWIECZNIKI SOLNE

(od 25,55 – 105,55 zł)

Naturalny jonizator powietrza – lampy solne oraz świeczniki poprawiają samopoczucie i działają uspokajająco. Dają delikatne, ciepłe światło, które pomaga się wyciszyć. Warto stosować w pomieszczeniach, w których oglądamy telewizor lub korzystamy z komputera.


KOSZULKA Z PRZESŁANIEM

(od 55,55 – 79,55 zł)

Koszulki z nadrukiem to prezent dla tych osób, które lubią obwieszczać światu to, co mają aktualnie w głowie i sercu. Czarne koszulki o klasycznych krojach z wysokiej jakości nadrukiem to szczególnie pożądany prezent. Świetnie sprawdzą się koszulki z symbolem kwiatu życia, czy pieczęcią 7 Archaniołów.  Do wyboru kroje damskie lub męskie.


ZNAKI LUSTRZANE

(od 65,55 – 175,55 zł)

Artefakt, który idealnie sprawdza się do rytuałów anielskich. Jeśli potrzebujesz anielskiego wsparcia lub to wsparcie chcesz ofiarować bliskiej osobie, wybierz symbol, który będzie prowadził ją przez rytuał. Na przykład – kwiat życia, Merkaba, Pieczęć siedmiu Archaniołów.


DZWONKI KOSHI I ZAPHIR

(od 179,95 – 785,55 zł)

Dobre, magiczne dzwonki to wysokiej jakości, ręcznie wykonane instrumenty muzyczne. Posiadają różne tonacje, które są odpowiedzią na cztery różne żywioły (ogień, woda, powietrze, ziemia). Ręczną pracę rzemieślników doceni każdy, kto choć raz próbował wejść w stan medytacji przy dźwiękach dzwonków.

A Ty, co podarujesz swoim bliskim?

 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *