13 brutalnych prawd o miłości do Barana (napisane przez jednego)

Baran

Więc jesteś zakochany w Baranie, co? Boże, zmiłuj się nad nim. Żartuję. My, Barany, jesteśmy fantastycznymi ludźmi, których nie można nie kochać. Jest jednak kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o tym, jak to jest kochać Barana.

Pierwszą (i najważniejszą) rzeczą jest to, że jesteśmy najlepszym układem wszystkich znaków zodiaku w astrologii. Jestem całkiem pewna, że jest to publiczna, potwierdzona astrologicznie, uzgodniona wiedza, ale chciałam tylko powtórzyć to tutaj, aby to wiedzieli wszyscy na tej stronie. I w całym układzie słonecznym.

Oto 13 brutalnych prawd, które powinieneś wiedzieć o randkowaniu i kochaniu Barana, ognistego Barana, najbardziej zaciekłego ze wszystkich znaków zodiaku w astrologii.

1. Jesteśmy temperamentni.

Jesteśmy znakiem spod żywiołu ognia, więc nie powinno to dziwić. Przez całe moje życie byłam opisywana jako „ognista” – po wielu latach introspekcji, zdałam sobie sprawę, że jest to zarówno komplementem, jak i zniewagą (wybieram to pierwsze).

Z profesjonalnego punktu widzenia oznacza to, że wchodząc do pokoju, wnosimy dużo energii. Przeważnie dobrej energii. Czasami negatywnej, w zależności od naszego nastroju.

Jesteśmy ludźmi, których chcesz zaprosić na imprezę, jeśli chcesz, aby impreza była o wiele ciekawsza.

2. Mamy ego.

Wstęp do tego wpisu już powinien cię uświadomić o tym fakcie, ale powtórzę to dla twojej wygody: kobiety Barany potrzebują ludzi, którzy będą zarówno głaskać nasze ego, kiedy tego potrzebujemy (to prawda, jest tego dużo), ale także będą potrafić utrzymać nas w pokorze.

Baw się dobrze z tym balansowaniem!

3. Jesteśmy żądni przygód.

Raz spróbujemy prawie wszystkiego. Ale jeśli to się nam nie spodoba (lub nie będziemy w tym dobrzy) za pierwszym razem, prawdopodobnie nie będziemy chcieli tego powtórzyć.

4. Łatwo się nudzimy.

Jeśli nas nie angażujesz, nie nadążasz za nami, nie uprawiasz z nami wspaniałego seksu lub nie prowadzisz rozmowy, która naszym zdaniem jest interesująca… szybko zostaniesz zastąpiony kimś innym.

Będziemy uprzejmi (przeważnie mamy maniery), ale szybko pójdziemy do przodu, jeśli nie potrafisz utrzymać naszej uwagi.

5. Jesteśmy ludźmi „dużego formatu”.

Drobne szczegóły nas nie interesują. Myślimy ogólnie o projektach, pomysłach i celach oraz o tym, co trzeba zrobić, aby wykonać zadanie.

Drobne szczegóły są dla nas mniej interesujące. Zajmiemy się nimi, jeśli będziemy musieli – w końcu cenimy sobie odpowiedzialność – ale prawdopodobnie zrobimy to niechętnie.

6. Bywamy agresywni.

Dostaniemy to, czego chcemy, kiedy chcemy i jak tego chcemy. Odsuń się i zejdź nam z drogi. Najlepiej byś z nami nie rywalizował, bo prawdopodobnie przegrasz.

7. Kochamy mocno.

Zakochujemy się szybko i kochamy z głęboką pasją. Kochamy kochać.

Kiedy będziemy w tobie zakochani, poznasz to i poczujesz w głębi swojej duszy.

8. Jesteśmy podekscytowani życiem.

Szczerze, ekscytuje nas wszystko: podróże, literatura, teatr, ciekawi ludzie, świat, ty. Prawie wszystko nas podnieca i chcemy zanurzać się w to wszystko z pełną mocą.

Dlatego jesteśmy ludźmi globalnymi: jeśli zajmiemy się błahostkami, nie będziemy mieli czasu, aby doświadczyć życia w pełni.

9. Jesteśmy lojalni… wobec winy.

Nie zadzieraj z moimi przyjaciółmi. Nie zadzieraj z nikim, kogo kocham. Będziemy nosić urazy latami. A brak siły fizycznej nadrabiamy słowami – językiem was zabijemy.

Wrogowie moich przyjaciół są także moimi wrogami; bądź ostrzeżonym.


W sklepie Akademii Ducha znajdziesz zestaw minerałów pomagających przyciągnąć kochającego partnera, otwierający na miłość do innych, ale również pokazujący jak pokochać samego siebie

zestaw minerałów na miłość


10. Jesteśmy asertywni.

To po prostu fajny sposób na powiedzenie, że mówimy prawie wszystko, co chcemy, zwłaszcza wśród ludzi, którzy znają nas wyjątkowo dobrze.

Możemy to ograniczyć przy twoich rodzicach lub twoim szefie, ponieważ wiemy, że „powściągliwość” w wyrażaniu tego, co się myśli, jest normą społeczną, ale zrozum, że jest nam tak cholernie trudno nie mówić, jak się czujemy. Najlepiej wkroczyć i ocalić nas, gdy chcemy wybuchnąć przez bycie „grzecznymi”.

11. Naprawdę ciężko pracujemy.

Zatrudnij Barana, daj mu coś, co go pasjonuje, a będzie pracować dla ciebie ciężej niż ktokolwiek inny.

Uwaga: Działa to tylko wtedy, gdy Baran wykonuje pracę, która go spełnia i stymuluje.

12. Nie mamy cierpliwości.

Dosłownie w ogóle. Chcemy, aby wszystko było zrobione na wczoraj i jeśli możemy iść do restauracji/na film/spotkanie wcześniej, to czemu nie?!

Nawet nie próbuj reagować na naszą wściekłość, którą czujemy stojąc w korku lub w kolejce do kasy. Jest to dolegliwość fizyczna, na którą nie ma lekarstwa.

13. Potrzebujemy własnej przestrzeni.

Jesteśmy niezwykle niezależni, co oznacza, że ​​musisz, musisz, musisz mieć własne życie.

Jeśli poczujemy się jak zwierzę w klatce, uciekniemy, gdy tylko odrobinę uchylisz drzwi. Oznacza to, że zwykle pociąga nas ktoś, kto ma swoje własne cele, ambicje, zainteresowania i hobby, i może dać nam oddech, abyśmy mogli żyć własnym życiem, oprócz tego, które dzielimy z nim.

Może cię również zainteresować: Astrologia dla początkujących – TUTAJ ZACZNIJ! (Spis treści)


Źródło: yourtango.com/2015261912/13-brutal-truths-about-loving-aries-as-written-by-aries

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram