13 (i więcej) symptomów przebudzenia duchowego

przebudzenia duchowego

Żyjemy w czasach globalnego przebudzenia. Coraz więcej osób doświadcza tak zwanego przebudzenia duchowego i przestaje skupiać się tylko na programach matrixu, energii strachu i braku. Zaczynamy żyć według melodii swego serca, szerzyć radość i miłość, kreować życie pełne pasji i otwartości do innych ludzi. Każdy przechodzi tę drogę na swój indywidualny sposób i w swoim czasie. Droga każdego człowieka jest inna, a jednocześnie jest tu pewien wspólny mianownik – ból.

Podczas transformacji nasze ciało, psychika i umysł ulegają różnym stanom. Czasami możemy obawiać się, że to stan obłędu lub początek choroby. Koniec końców okazuje się, że to przebudzenie i wejście na nowy poziom życia. W tym świecie rozmawianie z Aniołami nie dziwi, a długo skrywane emocje wychodzą na światło dzienne i oczyszczają się.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak rozwijać duchowość w swoich dzieciach? Czyli rozwój duchowy od małego

Żywioł Ducha

Źródło: pixabay.com

Symptomy duchowego przebudzenia:

1. Bóle głowy. Mogą też pojawić się szumy w uszach, zmiana słuchu. Możesz czasem nie rozumieć sensu docierających do ciebie zdań, a kiedy indziej słyszeć nad wyraz dobrze lub nawet mieć wrażenie, że mówi do ciebie ktoś, kogo nie widzisz.

2. Wrażliwość na dźwięki, sztuczne światło, hałas – zwłaszcza miejski.

3. Złe samopoczucie w zatłoczonych miejscach. Zaczynasz za łatwo przejmować energię innych ludzi i będąc wrażliwym nie potrafisz odnaleźć się w skupiskach ludzi.

4. Zmiana widzenia – zaczynasz dostrzegać aurę ludzi, zwierząt, roślin. Twój wzrok przestaje widzieć wyraźnie i skupiać się na pojedynczym planie, zaczynasz widzieć w planie szerokokątnym. Kiedy indziej dostrzegasz detale, których wcześniej nie zauważałeś.

5. Zalewają cię fale emocje – płacz, smutek,  złość, żal. Wydają się być nieuzasadnione, jednak jest to proces oczyszczania się z zahamowanych kiedyś emocji. Nie oceniajmy ich. Pozwólmy im płynąć, pozwólmy sobie na ich ekspresję. Bądźmy przy sobie w tym. Zaopiekujmy się sobą i swoim wewnętrznym dzieckiem. Rozgraniczajmy też, kiedy faktycznie emocje wywołuje w nas konkretna sytuacja,  czy osoba, a kiedy to nasz proces uzdrawiania starych ran.

6. Twoje jelita lepiej pracują. To znak, że się oczyszczasz z toksyn. Przestajemy jeść śmieciowe jedzenie i zaczynamy słuchać intuicji i swojego ciała pod kątem doboru produktów. Czasem mamy niecodzienne smaki, ale warto zaufać intuicji i wszystko jeść z wdzięcznością i radością, zamiast z poczuciem winy.

7. Możesz czuć ogromny przypływ energii, a kiedy indziej nie mieć sił podnieść się z łóżka. Twoje ciało przepracowuje stare i nowe schematy, oczyszcza się z zalegających toksyn i emocji i może potrzebować dużo więcej odpoczynku niż normalnie. Kiedy indziej zaś przypływ energii jest tak duży, że może zaskoczyć ciebie samego. Warto słuchać się swoich potrzeb i odpoczywać kiedy jest taka potrzeba oraz wykorzystywać nadwyżkę energii w innych momentach.

8. Przestajesz udawać. Nie przejmujesz się opinią innych. Nie zmuszasz się do niczego, słuchasz siebie. Łatwo też rozszyfrowujesz tych, którzy chcą tobą manipulować. Prawda, uczciwość i szczerość ze sobą i z innymi stają się twoimi wartościami. Zaczynasz świadomie wybierać ludzi, którymi chcesz otaczać się, zamiast zmuszać się do znajomości z powodu społecznych konwenansów i obowiązków.


A jeśli chcesz przyśpieszyć swój rozwój duchowy, to zapraszamy do wzięcia udziału w swoistych koloniach ezoterycznych, gdzie na 5 dni zanurzysz się całkowicie w świecie Magii i Muzyki, by dotrzeć swoją Świadomością do rdzenia swojej Istoty integrując swojego Ducha, Ciało i Umysł w Jedno:  GABRIELNIA: II ŚWIĄTYNIA MAGII I MUZYKI *ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA*

Świątynia Magii i Muzyki


9. Zaczynasz więcej rozumieć, mieć rozbudzoną intuicję i pełne znaczeń sny. Zdarza się też wgląd w przyszłość lub prorocze sny.

10. Zaczynasz przyciągać odpowiednich ludzi. Poznajesz tych, którzy również weszli na ścieżkę przebudzenia. Jednocześnie potrafisz pomyśleć o kimś i chwilę później spotykasz tę osobę lub otrzymujesz telefon.

11. Trafiasz na różne symbole, synchronizacje, ciekawe zdarzenia, okazje. Zaczynamy dostrzegać komunikację Wszechświata między sobą i z nami. Powoli stajemy się świadomymi kreatorami zdarzeń. Jednocześnie uczymy się puszczać wolno oczekiwania, przywiązanie, przeszłość.

12. Odczuwasz dużo więcej empatii, wdzięczności i miłości do każdej żywej istoty, nawet najmniejszej rośliny czy zwierzęcia. Czujesz też miłość do siebie i nie potrzebujesz szukać jej na zewnątrz. Odczuwasz wewnętrzną moc i poddajesz się życiu z ufnością, ciekawością i radością.

13. Przestajesz odczuwać brak poczucia sensu życia na Ziemi. Zaczynasz rozumieć swoją życiową misję, odkrywać nowe talenty, naturalne zdolności do uzdrawiania. Twoje życie ma sens i jest ważnym elementem tej wielkiej układanki.

To tylko niektóre z możliwych symptomów. Kiedy próbujesz rozeznać się w sobie często ego sprzeciwia się temu, chce pozostać przy starych paradygmatach i walczy z twoim wewnętrznym głosem. Również próba nauczenia się z życiowych lekcji i spojrzenie w przeszłość na swój bagaż doświadczeń może być trudnym wyzwaniem. To może powodować wiele bólu. W końcu życiowe lekcje często są bolesne. Z jednej strony zdarzają się momenty bolesne i trudne, z drugiej strony widzisz potem jak głęboko oczyszczające to było i jak prowadzi do twojego wzrostu.

Na drodze duchowego przebudzenia pojawia się też w twoim życiu dużo więcej radości, miłości, spokoju i poczucia głębokiego sensu. Jesteś bardziej wyrozumiały dla siebie i innych. Zaczynasz rozumieć, że wszystko to przepływ i lekcje, a rzeczywistość to odpowiedzi na twoje myśli, przekonania i dawne doświadczenia. Uczysz się świadomie kreować swoje życie, panować nad emocjami i myślami oraz coraz częściej zwyczajnie cieszyć się z życia. A kiedy następnym razem rozboli cię głowa lub poczujesz silne zmęczenie – spytaj siebie, co twoje ciało i intuicja chcą ci właśnie powiedzieć i postąp zgodnie ze swoimi potrzebami.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak alkohol szkodzi duszy i hamuje nasz rozwój duchowy

Arunika

 

Bibliografia:
vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_symptomy_duchowego_przebudzenia_cz6.html
consciousreminder.com/2019/05/23/why-spiritual-awakening-often-causes-us-pain
stansiezmiana.pl/21-oznak-przebudzenia-duszy/
consciousreminder.com/2019/05/23/why-spiritual-awakening-often-causes-us-pain

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram