13 znaków świadczących o tym, że jesteś Dzieckiem INDYGO

dzieci indygo

Dzieci kwiaty zasiały na naszej Ziemi piękne ziarno. Hipisi stworzyli przestrzeń do narodzin nowej generacji ludzkości – dzieci indygo. Stare dusze narodziły się, by rozpocząć wprowadzanie nowego ładu w społeczeństwie. Mają wyjątkowe cechy, które czynią je doskonałymi wojownikami światła miłującymi pokój, równość, prawdę i miłość. Sprawdź czy i ty jesteś dzieckiem indygo.

Virtue Doreen w książce pt. “Dzieci Indygo – opieka i wsparcie” napisała, że pierwsze dzieci indygo przychodziły na Ziemię jako zwiadowcy w niewielkich grupkach już w późnych latach 50 tych. Ich zadaniem było zbadanie planety pod kątem możliwości zejścia  na Ziemię większej ilości dzieci indygo. Sama nazwa dzieci wywodzi się od królewskiego, niebieskiego koloru, jaki posiada ich aura w czasie, gdy tworzą siebie i własny świat. Z czasem ich barwa aury staje się taka sama, jak i u innych ludzi. Dzieci indygo również mają swoją karmę i emocje, tak jak każda inna osoba. Ich głównym zadaniem jest wprowadzenie pozytywnych zmian do obecnie panującego (nie)porządku.

Możesz być dzieckiem indygo, jeżeli:

 1. Nie pozwalasz na to, by wtłoczono cię w ogólnie przyjęte schematy. Nikt nie jest w stanie narzucić ci własnego punktu widzenia, każdą rzecz przepuszczasz przez filtr wewnętrznego autorytetu. To, co nie jest w zgodzie z twoim poczuciem prawdy, odrzucasz. Wychodzisz ponad funkcjonujące systemy religijne i polityczne. Obierasz własną drogę.
 2. Mówisz to co myślisz. Nie przepadasz za dyplomacją. Otwarcie przekazujesz innym werbalnie co myślisz i co czujesz, często z tego powodu ludzie nie są ci przychylni.
 3. Posiadasz ponadprzeciętną pewność siebie, czasami twoje zachowanie może wydawać się aroganckie, jednak ty po prostu posiadasz głębokie przeświadczenie tego, że wartości, które wyznajesz są właściwe.
 4. Bywasz zagubiony wśród ludzi. Widzisz swoją odmienność w sposobie bycia, wyznawanych wartościach w porównaniu z wartościami, wyznawanymi przez twoich rówieśników. Gdy nie otaczasz się grupą podobnych do siebie osób, stajesz się samotnikiem lub buntownikiem.
 5. Masz wysokie wymagania wobec siebie i innych, zwłaszcza w kwestii moralności. Ta cecha może przyczyniać się do inicjowania trudnych relacji. Możesz być bardzo krytyczny wobec swojej osoby.

  dzieci indygo

  Źródło: pixabay.com

 6. Zdarza ci się frustracja, gdy widzisz że inne osoby nie rozwijają się wystarczająco szybko lub nie dostrzegają potrzeby dokonania zmian.
 7. Dostrzegasz absurdy systemu. Sprzeciwiasz się niewolniczemu systemowi pracy, przestarzałym metodom nauczania, lukom w funkcjonowaniu opieki zdrowotnej, czy też nieudolnemu zarządzaniu naszym krajem. Może również zainteresować cię cykl artykułów: Dekonstrukcja Matrixa
 8. Nie uznajesz bezwzględnego autorytetu. Wszelki przymus działa na ciebie, jak płachta na byka. Nie pozwalasz na to, by cię nie szanowano, przymuszano do robienia nieetycznych rzeczy lub nie dostrzegania ciebie, jako pełnowartościowej osoby, która pracuje dla wzniosłej idei za godną zapłatę.
 9. Pieniądze nie stanowią dla ciebie nadrzędnej wartości. Są środkiem do osiągnięcia celów. Potrafisz poradzić sobie w życiu z nimi, jak i bez nich, przez co, nie uzależniasz się od posiadania rzeczy materialnych i jesteś wolny. Gdy otwierasz się na źródło obfitości, jako osoba dojrzała w celu stworzenia raju na ziemi, możesz uzbierać każdą sumę.
 10. W szkole zwykle jesteś postrzegany jako osoba zdolna, ale leniwa, nieco ekscentryczna. Twój wysoki iloraz inteligencji, w połączeniu z ogromną potrzebą niezależności sprawiają, że trudno jest ci utrzymać koncentrację na lekcjach, które są nudne i nieprzydatne. Nie przyjmujesz wszystkiego na słowo, zadajesz niewygodne pytania, wynajdujesz własne rozwiązania dla zadań.
 11. Posiadasz liczne, nowatorskie pomysły, które dotyczą wprowadzania zmian lub kreacji nowych rzeczy. Często pomysłów jest więcej, niż jesteś w stanie w danym czasie zrealizować, jesteś bardzo płodny w tym zakresie.
 12. Uwielbiasz się wyrażać poprzez sport, śpiew, taniec, malarstwo, czy też granie na instrumentach.
 13. Kochasz spędzać czas na łonie natury, a zwierzęta, spokój i harmonia są niezwykle bliskie twojemu sercu.

Może również zainteresować cię artykuł: 30 znaków świadczących o tym, że jesteś Empatą

Czy opisane cechy pasują do ciebie? Wypowiedz się w komentarzu.

Wasza siostra indygo,

Agnieszka Salwa

 

Źródła:
gaia.com/lp/content/13-signs-you-are-an-indigo-child/
eioba.pl/a/2t1y/dzieci-indygo#ixzz1Zi3O1PaS

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

15 myśli nt. „13 znaków świadczących o tym, że jesteś Dzieckiem INDYGO

 1. Justyna

  Dokładnie tak jest cieszę się że natrafiłam na ten tekst, bo czasem myślę ze zemną jest coś ” nie halo”. Pozdrawiam wszystkich ” podobnych”.

  Odpowiedz
 2. Piotr

  Wszystko by się zgadzało 🙂 może i jestem takim dzieckiem może nie. Dodam że towarzyszy mi ciągle uczucie że mam potrzebę zrobienia czegoś, spełnienia. Na dzień dzisiejszy ciągle szukam co to jest, może aya pomoże. Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
 3. Kasia

  To ja! Bardzo się cieszę, że znalazłam ten artykuł akurat w momencie, kiedy zaczęłam wątpić w siebie! Uściski dla innych Indygo!

  Odpowiedz
 4. Marcin

  Ja tam jestem skromny, wszystkie cechy pasują, pytanie czy znajdę duszę podobną i do mnie ? Cech i zalet jak i wad wymieniłbym stanowczo więcej ale czy to ma sens ? Wszyscy wg. mnie są szczególni.. Lecz niestety zaprogramowani i nie mający szansy czy chęci się odłączyć i przebudzić ( wystarczyło by wyłączenie prądu : ) i wtedy powstało by ogólne przebudzenie.. Tak czy siak, jesteśmy okłamywani i żyjemy w świecie iluzji.. Zmanipulowani przez system.. Narodziliśmy się po to aby Kochać Wszystko co nas otacza a tym czasem nienawidzimy wszystko niszcząc przez całe życie miejsce w którym Pan Bóg nas stworzyciel czyli ziemia, woda, słońce , powietrze i wszystkie dary natury nas zesłał (nasze narodziny) Niestety ale jesteśmy rakiem tej ziemi i dlatego skutecznie i bez względnie nas niszczą po przez środki przymusu bezpośredniego i pośredniego.. Szkoda… Urodziliśmy się inżynierami tej ziemi aby dbać i kreować .. Niestety alle zamiast tego niszczymy i zabijamy..Szkoda , wielka szkoda jaki i dla naszej Planety tak i dla nas ! Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
 5. Anita

  Ten opis pasje do wielu samodzielnie myślących osób. Dzieci Indygo to wymysł taki sam jak wszelkie bóstwa. Chodzi o to, żebyśmy się poczuli potrzebni, żeby nasze życie miało sens. Może ktoś mi napisze kto bada tę planetę i skąd te dusze przysyła?

  Odpowiedz
 6. Nikola

  od zawsze mam wrażenie, ze jestem inna. od roku odkąd dowiedziałam się o dzieciach indygo zaczęło mnie mocno zastanawiać czy nim nie jestem, czysto teoretycznie wszystko pasuje. Czy takie dzieci maja czasami wrażenie ze znają na coś odpowiedz bo tak im podpowiada intuicja i zazwyczaj się to sprawdza ? Czy maja wrażenie, ze czasami czuja pewne dusze ale ich nie widza? Ogólnie tez często powtarzam, ze jestem inna i nie wiem z czego to wynika, dość często mam jakieś przeczucia, ze coś się wydarzy dobrego albo złego. Jak patrzę na ludzi to jestem w stanie stwierdzić mniej więcej jaka jest ta osoba i często znajomi mi mówią ze przesadzam a jakoś nigdy co do osoby się nie pomyliłam. Jak mozna tak juz w 101% stwierdzic ze jest się dzieckiem indygo ? Bo przecież jakoś można

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram