14 brutalnych prawd o kochaniu Skorpiona (napisane przez jednego)

skorpion

Powiedzmy sobie jasno: Skorpiony są złożone. I bywają okropne.  Są uważane za najseksowniejsze spośród znaków zodiaku i jesteśmy też zbyt szczerzy, aby powiedzieć, że nie lubimy się tym chwalić. Choć jesteśmy niesamowici, umawianie się ze Skorpionem nie zawsze jest łatwe. Jeśli spotykasz się i zakochujesz w Skorpionie, prawdopodobnie doświadczysz opisanych rzeczy.

Jesteśmy stałym znakiem rządzonym zarówno przez Marsa, jak i Plutona, ponieważ po co zadowalać się jedną planetą, skoro jesteś tacy fajni? (I tak, Pluton został ponownie uznany za planetę, nawet jeśli jest to planeta karłowata).

(PS. Jeśli planujesz spotykać się kimś spod znaku Skorpiona, nie mów, że cię nie ostrzegaliśmy).

1. Skorpiony są bardziej seksowne niż ktokolwiek, kogo kiedykolwiek spotkasz

Nie próbuj się temu opierać. Nie możesz. Jeśli w tajemniczy sposób pociąga cię ten dziwaczny facet z brodą, który śpi w gazetach w metrze i lubi ci mówić, że koniec świata jest bliski, są szanse, że urodził się w listopadzie i jest niesamowity w łóżku.

2. Zawsze jesteśmy dominujący i zawsze mamy kontrolę

Nawet jeśli łudzisz się, że twoja partnerka Skorpion nie nosi spodni, to jednak nosi. Po prostu bawi się, dopóki nie nadejdzie właściwy moment, aby ponownie umieścić cię na swoim miejscu. Nie czuj się zbyt wygodnie.

3. Skorpiony zawsze wygrywają

Jesteśmy wytrwali i nieugięci, czasami manipulujemy i jesteśmy silniejsi niż ktokolwiek inny, kogo znasz. Chcesz nas w swoim zespole, bo wtedy twoja drużyna wygra.

Może cię również zainteresować artykuł: Plan przedurodzeniowy, czyli wszystko to, o czym wolałbyś zapomnieć

4. Cenimy prywatność

Czasami, jeśli osoba, z którą się spotykasz, nie chce pokazać ci od razu swojego oficjalnego konta na Facebooku, to nie dlatego, że oszukuje. To dlatego, że bardzo ceni swoją prywatność i nie chce dopuszczać do niej od razu całego świata.  Jest to podwójnie prawdziwe, jeśli spotykasz się ze Skorpionem.

Jeśli twój partner nie ma żadnych mediów społecznościowych i przechowuje pamiętnik w skrytce w ukrytym sejfie w ukrytej przestrzeni swojego mieszkania, można bezpiecznie założyć, że jest Skorpionem. Nie podważaj tego.

5. Jednak sami chcemy wiedzieć o tobie wszystko

Jesteśmy naturalnymi badaczami. Jesteśmy ciekawi. Wpuść nas do siebie. W przeciwnym razie będziemy patrzeć na ciebie zawsze z boku i zastanawiać się, co ukrywasz.

6. Intryguje nas mrok

Mój chłopak często przychodzi do mnie do domu i razem oglądamy Akta Zbrodni, szczerząc się jak Norman Bates. To nie znaczy, że jestem seryjnym mordercą (i nie możesz tego udowodnić i żadne ławy przysięgłych nigdy mnie nie skażą), to po prostu oznacza, że ​​fascynuje mnie ciemna strona życia.

Skorpiony słyną z zainteresowania śmiercią, horrorem, noir, zjawiskami nadprzyrodzonymi, a czasem nawet okultyzmem. Dopóki twój partner Skorpion nie zaprosi kapitana Howdy do siebie przez tablicę Ouija, pozwól mu na to.

7. Zamiłowanie Skorpiona do mroku rozciąga się na nasze sarkastyczne poczucie humoru

Poważnie, rzeczy, które uważamy za śmieszne, mogą uczynić nas złymi ludźmi w oczach innych. Nie oceniaj nas za to.

Zamiast tego ciesz się, że potrafimy znaleźć humor w okropnych rzeczach, bo to znacznie ułatwia życie.

8. Jesteśmy brutalnie szczerzy

Wiesz, jak wszyscy lubią mówić, że nie obchodzi ich, co myślą inni? Skorpiony mają to naprawdę na myśli.

Nie pytaj nas, czy ta sukienka sprawia, że ​​wyglądasz grubo, chyba że chcesz usłyszeć prawdę.

9. Możemy być trochę medium lub psycholem, w zależności od tego, jak cyniczny jesteś

Skorpiony mają talent do przewidywania przyszłości i wiedzą, o czym myślisz, zanim otworzysz usta. Można to przypisać ich umiejętnościom obserwacji i dobrej pamięci, a także temu, że mamy dobrze rozwinięte Jasności. Więcej o Jasnościach przeczytasz tutaj.

10. Jesteśmy zaciekle lojalni i opiekuńczy

Jeśli powiesz nam o kimś, kto wepchnął cię w metro, wywalił cię z pracy lub dręczył cię w trzeciej klasie, będziemy chcieli cię trzymać blisko, a potem znaleźć tego, kto cię skrzywdził i zniszczyć wszystko, co kocha.

11. Jesteśmy zaradni i mamy mnóstwo dyskrecji

Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał wykonać jeden telefon z więzienia, zwłaszcza jeśli chcesz uzyskać pomoc w pochowaniu zwłok lub po prostu pomóc zaplanować przyjęcie-niespodziankę, zadzwoń do kogoś urodzonego między końcem października a trzecim tygodniem listopada.

Nie tylko będą super pomocni we wszystkim, czego potrzebujesz, ale także powstrzymają się od osądu i zachowają to dla siebie. 


Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…


12. Skorpiony mają wbudowane wykrywacze kłamstw

Skorpiony mają niesamowitą pamięć, a także wrodzoną zdolność do wykrywania prawdy w każdej sytuacji, więc najlepiej jest nie próbować ich okłamywać.

Jedyne co zdziałasz kłamstwem, to rozzłościć ich i nie polubisz, gdy są źli.

Co prowadzi do…

13. Traktujemy ludzi tak, jak powinni być traktowani

Nie oczekuj, że Skorpiony będą dla ciebie miłe, gdy będziesz dla nich niegrzeczny. Nie oczekuj, że pozwolą ci łatwo odejść, jeśli będziesz ich zdradzać, okłamywać, ukrywać coś ważnego dla nich lub źle ich oceniać. Ponieważ Skorpiony są głęboko myślącymi ludźmi o imponujących umiejętnościach obserwacyjnych, mają krystalicznie przejrzystą wizję tego, na co zasługujesz, i jakiego rodzaju traktowanie powinni ci zapewnić bez względu na twoje oczywiste twierdzenia.

14. Jesteśmy sprytni, potrafimy być mściwi i nie mamy skrupułów, żeby cię zniszczyć

Znasz przesłanie z Zaginionej dziewczyny? To nic. Więc uważaj na siebie, jeśli nas wkurzysz. Koniec opowieści.

Może cię również zainteresować artykuł: 9 miejsc w ciele, w których najczęściej odkładają się uwięzione emocje


Źródło: www.yourtango.com/2015259105/14-brutal-truths-about-dating-scorpio-written-scorpio

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „14 brutalnych prawd o kochaniu Skorpiona (napisane przez jednego)

 1. Ola

  15. Lubimy przesadę i często nie jesteśmy tacy jak zostaliśmy opisani w tym artykule. Skorpiony urodziły się też w październiku i bliżej im do Wag. Te październikowe nijak nie są takie same jak te listopadowe, kochają ludzi i oddadzą im ostatnią koszulę, byleby była zgoda.
  16. Mamy cyniczny, sarkastyczny i mocno ironiczny język, takie też poczucie humoru, poza tym lubimy dogryzać innym, szczególnie tym mniej inteligentnym od nas.
  Pozdrawiam, Skorpion z 31 października.

  Odpowiedz
 2. Agnieszka

  Niestety ale zgadzam się w pełni z 14stoma punktami 🙂 Nie jesteśmy ideałami ale mamy swoje zasady i bez problemu radzimy sobie w trudach życia codziennego 🙂 Jestem dumna, że jestem Skorpionem, nawet jeśli tak blisko Wag … 24.10

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram