15 oznak, że jesteś w związku z dobrym mężczyzną

Czasami zadajemy sobie pytanie, dlaczego ludzie są ze sobą, trwając w niesatysfakcjonującym związku. Dlaczego po prostu go nie zakończą, jeśli nie otrzymują tego, czego potrzebują. Problem polega na tym, że wiele kobiet nie ma pojęcia, jak wygląda zdrowy związek lub jak dobry mężczyzna powinien traktować swoją partnerkę. Poniższych 15 znaków pokazuje, jak dobrzy mężczyźni zachowują się w związku.

1. Dobry mężczyzna nigdy nie pozwoli ci zapomnieć, jak bardzo cię kocha. Jeśli naprawdę cię kocha, będzie ci to regularnie okazywał. Poczujesz jego miłość, uznanie i szacunek dla ciebie.

2. Dobry mężczyzna zawsze cię wspiera. Bez względu na to, na co zdecydujesz się w życiu – czy pójdziesz na kurs języka obcego, zaczniesz spełniać się zawodowo lub zostaniesz w domu, by poświęcić się wychowaniu dzieci – zawsze otrzymasz jego wsparcie. Nigdy cię nie zniechęci i zawsze będzie przy tobie, idąc dumnie obok ciebie, ciesząc się z twoich sukcesów i płacząc razem z tobą w chwilach porażki.

3. Dobry mężczyzna cię zainspiruje. Zainspiruje cię do stania się lepszą osobą, wojowniczką i kobietą, która wie, czego chce w życiu. Jego własne ambicje znacznie pomogą w tym procesie.

4. Dobry mężczyzna nigdy nie zawiedzie twojego zaufania. Chce, żebyś czuła się komfortowo i bezpiecznie w związku. Wie, że zaufanie jest kluczowe. Miłość i szacunek nie przychodzą bez zaufania. Doskonale zdaje sobie sprawę, że na zaufanie trzeba zasłużyć i je utrzymać.

Może cię również zainteresować artykuł: Czym jest Masaż Tantryczny? Poznaj moc dotyku uzdrawiającego seksualność

Źródło: pixabay.com

5. Dobry mężczyzna zawsze będzie sprawiał, że poczujesz się piękna. Wie, że nie wystarczy powiedzieć ci, że jesteś piękna, dlatego dobry mężczyzna okaże to tym, jak na ciebie patrzy, dotyka i zachowuje się w twojej obecności.

6. Dobry mężczyzna sprawi, że poczujesz się bezpiecznie. Jednym z największych komplementów, jakie możesz dać mężczyźnie, jest powiedzenie mu, że czujesz się przy nim bezpiecznie. Niezależnie od posiadanych pieniędzy czy wyglądu Apollo, jeśli kobieta nie czuje się bezpieczna, nic innego nie ma znaczenia.

7. Dobry mężczyzna będzie robił dla ciebie małe rzeczy. Bez względu na to, jak nieznaczące mogą być to rzeczy, rozumie, że w twoich oczach są dla ciebie ważne i będzie próbował to robić częściej.

8. Dobry mężczyzna nigdy nie przekroczy granicy. Nie ma nic złego w posiadaniu różnych opinii, a nawet nieporozumień, ale nie ma powodu, aby stać się obraźliwym lub agresywnym. Dobry mężczyzna zachowa spokój i skupi się na omawianej kwestii.

9. Dobry mężczyzna nieustannie się rozwija. Może uczyć się nowych rzeczy, rozwijania nowych umiejętności, czytać książki, oglądać filmy dokumentalne, czynnie pracować nad polepszeniem związku itd. Dobry mężczyzna inwestuje w siebie, a wysiłek, który podejmuje, zawsze będzie miał dobry wpływ na twój związek.

10. Dobry mężczyzna wie, że czyny mówią głośniej niż słowa. Z łatwością sprawi, że zrozumiesz, że ludzie, którzy składają fałszywe obietnice, nie zasługują na twój szacunek.


W sklepie Akademii Ducha można kupić specjalnie przygotowany zestaw minerałów na miłość, pomagający przyciągnąć kochającego partnera i otwierający na miłość do innych.


11. Dobry mężczyzna otworzy się przed tobą. Niektórym mężczyznom może być trudno mówić o emocjach, lękach i celach życiowych, ale przy odpowiedniej partnerce chętnie otworzy te drzwi. Wie, że są pewne rzeczy, którymi nie musimy się dzielić z innymi, ale nie będzie ukrywać przed tobą swoich emocji ani obaw, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę, że może to powodować napięcie i frustrację w związku.

12. Dobry mężczyzna zawsze będzie z tobą szczery. Uzna szczerość i prawdomówność za podstawowe cechy budowania zdrowych relacji.

13. Dobry mężczyzna sprawi, że poczujesz się komfortowo. Poczucie komfortu w związku wynika z umiejętności otwartości i szczerości w stosunku do partnera, a to może się zdarzyć tylko wtedy, gdy kobieta wie, że nie zostanie osądzona. Dobry mężczyzna zachęci cię do otwarcia się i podzielenia się z nim swoimi emocjami.

14. Dobry mężczyzna nigdy nie będzie gwałtowny. To może być najważniejszy znak z nich wszystkich. Nie jest ważne, czy mówimy o psychicznym, emocjonalnym czy fizycznym znęcaniu się, dobremu mężczyźnie nigdy nie przyjdzie do głowy, by zrobić cokolwiek, co wyrządzi ci jakąkolwiek krzywdę. Jeśli coś takiego się wydarzy, zabierz swoje rzeczy i natychmiast wyjdź. Dobry mężczyzna nigdy tak się nie zachowa. Nie okłamuj siebie, że z czasem sytuacja się poprawi. Może się tylko pogorszyć.

15. Dobry mężczyzna będzie przy tobie. Zawsze będą dobre i złe czasy. Wyzwania i nieoczekiwane sytuacje zawsze będą się pojawiać i będziesz musiała przez nie przejść. Jednak dobry mężczyzna zawsze będzie przy tobie i będzie twoją opoką.

Może cię również zainteresować artykuł: „Erotyczny” masaż tantryczno-taoistyczny – droga do wielowymiarowej błogości


Źródło: consciousreminder.com/2016/09/02/15-signs-that-youre-in-a-relationship-with-a-good-man

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram