15 oznak, że spotkałeś kogoś ze swojej grupy dusz

grupy dusz

Czasem pojawia się w tobie niezwykłe uczucie. Poznajesz kogoś i masz wrażenie, że znacie się od zawsze, chociaż spotkaliście się po raz pierwszy dziesięć minut temu. Czujesz więź, mimo że nie miałeś prawa jej jeszcze zawiązać. Druga osoba potrafi kończyć wyrazy, które wymawiasz, masz wrażenie, że myślicie to samo, o tym samym, w tej samej chwili. Te połączenia to nic innego jak znajomość na poziomie duchowym, a więc… musieliście już kiedyś się spotkać. Co więcej, nie raz i nie dwa.

Znacie się jak łyse konie. Należycie do jednej grupy dusz.

Z założenia schodzimy na ziemię w grupach, tylko zmieniamy swoje role, aby nauczyć się nowych rzeczy, doświadczyć czego się da. Mamy ze sobą silną więź, która wykracza poza pojęcie czasu i przestrzeni. Grupa dusz rezonuje ze sobą energetycznie na poziomie mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym. Ot, po prostu, odbieramy te same fale. Połączenie dusz nie zawsze jest połączeniem romantycznym, czyli bliźniaczym płomieniem. Często przybiera postać braterskiej czy siostrzanej miłości lub nie wpisuje się w żadne ramy, ale wiemy, że istnieje.

Połączenie dusz pojawia się wtedy, gdy dwie osoby o tej samej częstotliwości wibracji, nakładają się energetycznie na siebie, przez co potrafią dzielić się myślami, uczuciami, wartościami, marzeniami. To połączenie jest nie do opisania, i cóż, ciężko je przegapić.

Może cię również zainteresować artykuł: 40 rzeczy, które twoja dusza chce, abyś wiedział

Źródło: pixabay.com

15 oznak, że spotkałeś kogoś ze swojej grupy dusz

To nie ty masz szukać swojej grupy dusz. Twoja drużyna znajdzie ciebie, kiedy będziesz otwarty, elastyczny i gotowy do tego, aby przyjąć na klatę ogrom doświadczeń, jakie na ciebie spłyną. Kiedy każdy z członków grupy poczuje gotowość, synchroniczność zrobi wszystko, aby wasze drogi się przecięły. Co wtedy poczujesz?

1. Łatwo nawiążesz głęboki kontakt wzrokowy.

Kontakt wzrokowy to coś, co sprawia, że robi się niezręcznie, ale tym razem historia wyglądać będzie inaczej. Będzie w tym coś magnetycznego, znajomego, jakbyście się dzielili wspomnieniami z poprzednich wcieleń za pomocą jednego spojrzenia.

2. Grupa dąży do innych wartości niż sława, status czy pieniądze.

Poczujesz, że bliżej wam do duchowego podejścia, świadomego życia, medytacji, zdrowego odżywiania, jogi, dbania o środowisko. Ego przestanie mieć znaczenie, zacznie się podróż wgłąb siebie samego.

3. Będziecie mówić tym samym językiem.

Nie będzie między wami konfliktów, a zrozumienie i ciekawość drugiej strony. Emocjonalnie jesteście po tej samej stronie i walczycie o to samo. Często powtarzacie swoje myśli i słowa, jakby wasze umysły działały w taki sam sposób.

4. Masz wrażenie, że znacie się całe życie.

To bardzo komfortowe i przyjemne uczucie – poznajesz człowieka i wiesz, że jesteś rozumiany. Co więcej, wiesz, że już razem przeżyliście niejedno ciekawe doświadczenie. To połączenie jest ponadczasowe i niezwykle. W pierwszej chwili może wprawić w osłupienie.

5. Czujesz wysoką częstotliwość energetyczną.

Kiedy spędzasz czas z osobami ze swojej grupy dusz, czujesz się naładowany, spokojny i szczęśliwy. Jest to zupełne przeciwieństwo wampirów energetycznych.

6. Bratnia dusza pojawia się niczym wskazówka.

Członkowie grupy pojawiają się w momencie, gdy stoisz na rozdrożu. Kiedy jesteś otwarty na wyjście poza obecne schematy, nie masz w sobie lęku, tylko gotowość, to moment, w którym przyciągniesz do siebie wskazówkę w postaci człowieka.

7. Zupełnie inaczej płynie czas.

Kiedy spędzasz czas z kimś z twojej grupy dusz, masz wrażenie, że mijają minuty, mimo, że minęły całe godziny. Czas w tym przypadku jest względny.

8. Twoja Grupa Dusz odzwierciedla twoje najlepsze cechy, ale też wskazuje palcem twoje wady.

Czasem dotyczy to tworzenia trudnych okoliczności, przez które trzeba przebrnąć, czy pakowania się w sytuacje, które nas czegoś o sobie uczą. Twoja grupa dusz na pewno zepchnie cię z klifu, jeśli będzie trzeba, ale ta sama grupa również cię złapie, jeśli będziesz spadał bez celu.

9. Jesteś autentycznym sobą.

Nie masz potrzeby udawania kogoś innego. Twoja grupa akceptuje cię takim, jakim jesteś, ze wszystkimi wadami i zaletami. Czujesz się kochany i akceptowany.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój świadomości, jak oczyszczające kadzidła, minerały, talizmany czy świece

kadzidła sklep akademii ducha


10. Chcesz być z nimi połączony, tutaj na ziemi.

Najchętniej węzłem małżeńskim (bez względu na płeć!), albo chociaż kredytem, aby znajomość ta nigdy się nie rozpadła w tej inkarnacji.

11. Masz w sobie cierpliwość.

Wszyscy mogą cię denerwować, ale nie członkowie twojej grupy dusz. Dla nich masz pełne zrozumienie i dystans. Będąc z nimi czujesz, że frustracja to twój osobisty problem, który w żaden sposób nie jest z nimi związany.

12. Masz szerszą perspektywę… na wszystko.

Twoja grupa dusz pozwala ci spojrzeć na wszystko z zupełnie innej, znacznie szerszej perspektywy.

13. Macie wspólny zestaw ideałów.

Głębokie połączenie dusz to niezwykła ilość płaszczyzn, którą dzielisz z pozostałymi członkami grupy. Takie rzeczy się nie zdarzają z innymi ludźmi!

14. Masz poczucie bezpieczeństwa.

Czujesz się dobrze, komfortowo i bezpiecznie. Pojawia się zrozumienie i automatyczne zaufanie mimo braku racjonalnych ku temu powodów.

15. I ostatnie… ciągnie was ku sobie!

Nawet, jeśli z przyczyn niezależnych od was musicie się rozstać, wracacie do siebie jak bumerang! Jako pokrewne dusze, przyciąga was niesamowita siła. Znajdziecie się momentalnie nawet wtedy, gdy dzieli was ogromna ilość kilometrów i doświadczeń.

A Ty? Czy odnalazłeś już swoją grupę dusz, czy dopiero się na nią otwierasz?

Może cię również zainteresować artykuł: Jak rozmawiać ze swoją duszą i boskością w sobie

Nadine Lu


Źródła:
lonerwolf.com/soul-group/
powerofpositivity.com/11-signs-youve-met-someone-soul-family/
foreverconscious.com/10-signs-you-have-met-someone-from-your-soul-group
iheartintelligence.com/signs-you-met-someone-from-your-soul-group/
sheistough.com/signs-youve-met-someone-from-your-soul-group/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „15 oznak, że spotkałeś kogoś ze swojej grupy dusz

  1. Karolina

    Ja znalazłam. Przez całe życie nikt nie mógł mnie zaakceptować. Nie miałam przyjaciół, mąż, chociaż myślałam że to moja bratnia dusza okazał się być przeciwieństwem. Aż tu…okazalo się że kolega ze szkoły jest identyko jak ja

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram