Rok 2021 w numerologii – jak zadziała na nas energetyka liczby 5?

2021

Po akcji, jaką rozpoczął rok 2019, a która toczyła się radośnie przez 2020 rok, zostawiając nas wszystkich z pandemią koronawirusa, wszyscy z niecierpliwością wyglądali roku 2021. Ten z kolei miał przyjść i zrobić porządek po tym chaosie, który powstał przez ostatnie miesiące. Zupełnie tak, jakby zmiana daty miała w cudowny sposób odwrócić całe zło roku 2020. Czy zmiana daty cokolwiek zmienia?

Jeśli wrócimy pamięcią do energetyki roku 2020 (którą przeczytasz tutaj), to zauważymy, że energetycznie rok rozgrywał się wokół liczby 4, a więc mieliśmy okazję wpaść w wir zapracowanej energii. RZECZYWIŚCIE rok ten dorzucił nam kilka (kilkanaście) kamyczków do ogródka i na nudę oraz brak zajęcia nie można narzekać (kto odmalował mieszkanie pod koniec marca, ręka do góry). Co czeka nas w tym roku? Jak rozłożą się energie i przede wszystkim, jak my się w nich odnajdziemy po koszmarze zeszłego roku? Na pierwszy rzut oka nowy rok przynosi nam powiew świeżości.

Może cię również zainteresować artykuł: Cztery podstawowe pytania człowieka, w tym jedno z Drogi Życia – jakie są Twoje?

2021

Źródło: unsplash.com

Energetyka liczby 2021

Jeśli zsumujemy 2021, uzyskamy liczbę 5. Piękną, okrągłą, spontaniczną liczbę 5, której tematem przewodnim jest WOLNOŚĆ. Co po historiach roku poprzedniego brzmi dość egzotycznie, ale jednak pocieszająco. Przed nami podejmowanie ryzyka, bieg ku przygodzie, ucieczka. Zmysłowe przeżycia, zabawa, radość z życia. Kiedy wszystkie stałości i fundamenty liczby 4 odpadły, a to co zostało, rozpuściło się, zaczynamy niemalże od początku. Jesteśmy do tego zmotywowani, nie możemy się doczekać! Boleśnie przekonaliśmy się, że wszystko to, co do tej pory było oczywiste, stałe i stanowiło bazę do budowania życia, jest niczym. Czas zburzyć do końca to, na czym zbudowany jest nasz kraj i system. Świat, jaki znamy, zmieni się. Wróć – już się zmienił, ale teraz zacznie się na swój sposób regulować.

Ta energetyka sprawia, że mamy ochotę odetchnąć z ulgą, ale… co się wydarzy, jeśli przyjrzymy się energetyce poszczególnych składowych liczby 2021?

2 + 0 + 2 + 1 = 5

Liczba 5 wyraża poczucie wolności osobistej. Ciężko określić wibrację liczby 5 inaczej niż słowem “wolność”. Każde szufladkowanie jest bowiem dla niej krzywdzące i sprzeczne z jej wibracją. Piątka jest o tyle ciekawa, że może coś robić i być tym wyjątkowo zainteresowana, ale w następnej chwili może skierować zainteresowanie w zupełnie innym kierunku. Interesuje ją niemal wszystko i wszystkiego chciałaby spróbować.

Oznacza: wyrażanie wolności osobistej, pełną zmysłowość, przygodę, ciekawość, wpadanie w chaos, który powoduje mocniejsze doświadczanie życia. Liczba 5 chce skosztować, poczuć, wejść w interakcję. Uważa, że życie polega na tym, aby brać garściami i przeżywać, bez względu na to, czy to pozytywne, czy negatywne doświadczenia.

Liczba 2 dotyczy relacji, pracy zespołowej, towarzystwa, romantyzmu, współpracy. Liczba 2 koszmarnie znosi samotność. Potrzebuje innych liczb, aby współdziałać, czuć, że życie i rozwija się. Liczba 2 wywodzi się z istoty. Mówi o sensie i potrzebach.

Oznacza: Relacje, pracę zespołową, koleżeństwo, współistnienie. Jej potrzeba bycia w zespole, drużynie, związku wywodzi się ze smutku po doświadczeniu istoty liczby 1, która jest samotna i niezależna. To tak, jakby po długim okresie samotności pojawiło się wesołe i empatyczne towarzystwo. Hasłem liczby 2 jest współistnienie – oznacza zarówno relacje, jak i po prostu pracę zespołową.

Liczba 0 reprezentuje wszystko to, co jest, wraz z całym swoim potencjałem. To wykrzyknik, który stoi obok konkretnej wibracji, wspiera ją, podkreśla i wzmacnia. Zero jest zarówno zamknięte, jak i szeroko otwarte. Oznacza kompleksowość, otwartość, całość i nieskończoność. To pełna liczba, która na pierwszy rzut oka… nie znaczy nic, a znaczy wszystko.

Oznacza: całość, kompleksowość, integrację, potencjał nieskończony. Zero ma tendencję do wnoszenia energii, ale bez informacji o tym, jak to ostatecznie zrobić. Interpretujemy je jako ogólną reprezentację, przegląd wartości energii liczby, która stoi obok.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…


Liczba 1 jest samowystarczalna. Realizuje własne cele, zajmuje się swoimi sprawami, nie potrzebuje towarzystwa. Najlepiej czuje się, gdy może skupiać się na samorozwoju. Liczba ta może współistnieć z innymi, ale wygodniej jej jest egzystować samotnie.

Oznacza: samostanowienie, indywidualne badanie, niezależność, samotność, samowystarczalność. Liczba 1 jest odłączona od liczby 0, co sprowadza się do tego, że jest niejako skazana na bycie niezrozumiałą i samotną. Samotność daje determinację do odkrywania i doświadczania siebie i życia.

Jak prezentuje się nasz 2021?

W roku 2021 trzeba przyjąć na klatę zmianę, która nadchodzi i niepewność, którą nadal w sobie nosimy. Otwórz się i przyjmij nowe pomysły i nowe drogi, które się przed tobą otworzą. Baw się dobrze, ale przy tym bądź odpowiedzialny. Skup się na tym, co ważne i nadaj swoim działaniom odpowiednie priorytety. Bądź ciekawy życia! To nie będzie łatwy rok, bo nie dostaniemy w nim odpowiedzi na pytanie czy to już koniec? Niepewność, w której trwamy stanie się naszą nową normalnością.

Jak czujesz nowy rok?

Może cię również zainteresować artykuł: Wyzwania w Numerologii – jakie realizujesz właśnie teraz?

Nadine Lu


Źródła:
astrosage.com/2021/numerology-2021-reading.asp
refinery29.com/en-us/2020/12/10245433/numerology-2021-predictions
freepressjournal.in/lifestyle/numerology-predictions-for-2021-find-out-whats-in-the-store-for-you
affinitynumerology.com/number-meanings

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram