Przyciągnij to, czego naprawdę chcesz: 24-godzinne Prawo Przyciągania – codzienna rutyna!

Prawo Przyciągania

Nawet samo poświęcenie dziesięciu minut dziennie na korzystanie z Prawa Przyciągania, dzięki (powiedzmy) afirmacjom lub twórczym wizualizacjom, może bardzo pomóc ci zwiększyć szanse na rozwinięcie takiego rodzaju życia, którego pragniesz. Jednak możesz zmaksymalizować skuteczność Prawa Przyciągania, znajdując sposoby na ciągłe korzystanie z niego – od momentu wstania aż do momentu, gdy pójdziesz spać.

Zapoznaj się z przydatnym 24-godzinnym przewodnikiem po ćwiczeniach Prawa Przyciągania, które możesz wykonywać przez cały dzień, i pamiętaj, że podane niżej godziny można dostosować tak, aby współgrały z twoim indywidualnym harmonogramem dnia.

ŚCIĄGA Z 24 GODZINNEJ RUTYNY PRAWA PRZYCIĄGANIA. Zapisz ją sobie na dysk komputera lub telefon i codziennie przypominaj.

07:00 – Wizualizuj
Kiedy się obudzisz, poświęć chwilę, aby zwizualizować nadchodzące wydarzenia dnia w pozytywny sposób. Prosty, kilkuminutowy proces wizualizacji może pomóc w stworzeniu wyraźnego, żywego obrazu tego, czego oczekujesz od nadchodzących godzin i wprowadzić w doskonały nastrój, by rozpocząć wspaniały dzień. Zobacz siebie jako szczęśliwego, silnego i zadowolonego człowieka, i wyobraź sobie wszystkie dobre rzeczy, które planujesz zrobić.

07:10 – Skoncentruj się na swoich celach
Po wstaniu, poświęć trochę czasu, aby zapisać co najmniej jeden cel, który możesz osiągnąć tego dnia. Nic nie jest za małe, o ile jest częścią ogólnego planu przekształcenia twojego życia – na przykład możesz zdecydować się porozmawiać z nowym współpracownikiem w pracy lub spędzić pół godziny na doskonaleniu nowej umiejętności.

07:30 – Praktykuj afirmacje
Gdy szykujesz się do wyjścia, poświęć 30 sekund na wypowiadanie afirmacji przed lustrem. Wybierz coś prostego, ale pozytywnego, na przykład “Dzisiaj będzie wspaniały dzień” lub “Jestem przekonany, że mogę osiągnąć wszystko, na co mam ochotę”.

Przeczytaj także: Jak zmienić rzeczywistość? Poznaj pytania kwantowe

08:00 – Porozmawiaj o swoich planach
Podczas śniadania ze znajomymi lub rodziną porozmawiaj o tym, co chcesz osiągnąć (mówiąc jasno i z przekonaniem). Na przykład możesz powiedzieć “Za miesiąc odnowię moje mieszkanie” lub “Zamierzam znaleźć pracę, którą naprawdę pokocham”.

08:30 – Rozdawaj akty dobroci i życzliwości
Kiedy idziesz do pracy, rzuć sobie wyzwanie, aby ofiarować tak dużo aktów uprzejmości, jak tylko będziesz potrafił, wykorzystując każdą nadarzającą się okazję. Ustąp miejsca dla kogoś innego podczas podróży autobusem, przytrzymaj otwarte drzwi, by ktoś mógł przez nie wejść, obdarz komplementem nieznajomą osobę za piękny strój, podaruj większy napiwek za kawę, którą kupiłeś, zamień kilka miłych słów ze starszą panią lub po prostu uśmiechnij się do kogoś, kogo mijasz.

09:00 – Szerz pozytywną energię
Kiedy witasz się z kolegami z pracy i przez cały dzień, bądź tak pozytywny, jak to tylko możliwe. Opowiedz współpracownikom coś wspaniałego, co przydarzyło ci się poprzedniego dnia, wyjaśnij, dlaczego jesteś podekscytowany tym tygodniem i okazuj prawdziwe zainteresowanie innymi. Unikaj przekazywania negatywnych komentarzy, narzekania, mówieniu o problemach, zmęczeniu, niechęci do pracy.

12:00 – Bądź dobry dla siebie
Aby utrzymać dobry nastrój i zachować energię, postaraj się spędzić porę lunchu, będąc jak najmilszym dla siebie i swojej świątyni – ciała. Zjedz odżywczą, sycącą potrawę zawierającą mnóstwo świeżych produktów, angażuj się w stymulację, wartościowe rozmowy z innymi, idź do parku zaczerpnąć trochę świeżego powietrza oraz znajdź chwilę, by poświęcić kilka minut na twórczą wizualizację i odnowić koncentrację na swoich celach.

Przeczytaj także: Za co ciało i dusza będą ci wdzięczne? Zasady duchowego odżywiania 

13:00 – Kontynuuj szerzenie pozytywnych wibracji
Po lunchu możesz zauważyć spadek energii w miejscu pracy, warto więc podjąć dodatkowy wysiłek, aby utrzymać pozytywną energię w pracy do końca dnia. Zauważ i doceń postępy kolegi, inspiruj innych nowymi pomysłami, zrób komuś kawę lub przynieś mu świeży sok.

Wskazówka: Przez cały dzień staraj się utrzymywać w sobie poczucie wdzięczności i bezwarunkowej miłości. To dwa największe klucze Prawa Przyciągania. Czuj wdzięczność za każdego współpracownika, obowiązki, rozmowę, obiad, spotkanie… I wszystko co robisz, rób utrzymując uczucie miłości w swoim sercu, obejmuj miłością wszystko, czego doświadczasz.

18:00 – Zastanów się nad swoim postępem
Kiedy zjesz kolację z rodziną lub przyjaciółmi, porozmawiaj o rzeczach, które najbardziej spodobały ci się w ciągu dnia. Podobnie jak w przypadku śniadania, określ swoje intencje na nadchodzący wieczór i na cały tydzień, potwierdzając tym samym swoje nieustające wysiłki, zmierzające do przyciągnięcia życia, którego pragniesz.

Czasami może ci się wydawać, że nie przyciągasz rzeczy, które chcesz wystarczająco szybko lub wystarczająco dobrze. Nie martw się! Potrzeba czasu, aby Prawo Przyciągania zadziałało. Ale jeśli po jakimś czasie nadal czujesz, że robisz coś nie tak, zapoznaj się z 7 powodami, przez które Prawo Przyciągania nie działa.

21: 00 – Medytuj 
Znajdź cichą, spokojną przestrzeń, w której będziesz mógł medytować. Skoncentruj się na oddychaniu, rozluźniając każdy mięsień w swoim ciele i pozwól, aby przez ciało i umysł przepływały uczucia spokoju i zadowolenia. Jeśli wolisz zagłębić się w bardziej wysublimowaną podróż medytacyjną, to jest dobry moment na to.

Przeczytaj także: Joga nidra – medytacja snu

22: 00 – Zrób notatki w dzienniku wdzięczności
Dokumentowanie swojej pozytywności, sprawczości i wszystkich dobrych doświadczeń, może jeszcze bardziej zwiększyć szanse na przeżycie jeszcze lepszych dni w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Zapisz wszystkie rzeczy, które zasługują na twoją wdzięczność, od istotnych wydarzeń (takich jak awans) do drobnych momentów, które sprawiają, że warto żyć (np. miłe spotkanie z przyjacielem). Postaraj się zapisać co najmniej pięć rzeczy każdego dnia i pozwól, by pozytywne uczucia związane z wdzięcznością otaczały cię, gdy powoli oddajesz się objęcia Morfeusza.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby twoja Moc i Prawo Przyciągania skutecznie zadziałały na twoją korzyść, i poprowadziły cię w górę Planu Duszy, ku najlepszym rozwiązaniom, dzięki którym wykreujesz najlepsze, najpiękniejsze i wymarzone życie, to weź udział w szkoleniu on-line:

Prawo Przyciągania – Sekret Wyjaśniony

Źródło: thelawofattraction.com/24-hour-law-of-attraction-daily-routine-to-help-attract-what-you-really-want

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram