3 kryształy dla twojego cyklu menstruacyjnego

krew

Przez wiele stuleci menstruacja była uważana za temat tabu, a osoby mające okres uważane były za nieczyste. W niektórych społeczeństwach nadal tak się dzieje.

Jednak w wielu starożytnych kulturach krew menstruacyjna była uważana za świętą. W niektórych tradycjach uważano ją nawet za Eliksir Młodości i oferowano ją jako napój podczas najświętszych rytuałów.

Powodem tego było przekonanie, że podczas menstruacji ciało staje się bezpośrednim kanałem dla Boskiej energii.

O tym wszyscy powinniśmy sobie przypominać podczas menstruacji.

Pozwólmy sobie poczuć błogość i ekstazę ucieleśnienia Boskiej Bogini następnym razem, gdy przelewamy krew. Dajmy sobie trochę troski i rozpieszczania, abyśmy czuły się harmonijne i otwarte na przyjmowanie Boskiej energii i pobieranie jej prosto ze Źródła.

Podczas gdy cykl menstruacyjny może połączyć nas z Boskością, wiele osób doświadcza również bólu i innych nieprzyjemnych objawów.

Przed rozpoczęciem miesiączki możemy cierpieć na objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS), takie jak bóle głowy, wzdęcia, trądzik, wahania nastroju, zmęczenie i skurcze żołądka.

Po rozpoczęciu krwawienia objawy te często ustępują, ale niektóre z nas regularnie doświadczają bolesnych miesiączek i obfitych krwawień.

Kryształy mogą nam pomóc w tych porach miesiąca, kiedy nasze ciała są najbardziej wrażliwe.

Jak programować kryształy

Źródło: pixabay.com

Oto 3 dobre kryształy do pracy podczas cyklu menstruacyjnego:

Krwawnik

Uważa się, że Krwawnik jest potężnym talizmanem ochronnym, który pomaga chronić nas przed wampirami energetycznymi i szkodliwymi sytuacjami.

Ten kamień ma również silne połączenie z Ziemią, przez co ma silne właściwości uziemiające. Dzięki temu może zwiększyć naszą siłę i energię życiową przed i podczas miesiączek, kiedy czujemy się słabsze i bardziej zmęczone niż zwykle.

Przez wieki Krwawnik był używany do oczyszczania krwi. Jego zdolność do detoksykacji narządów i krwi jest ceniona wśród praktyków medycyny naturalnej.

Praca z Krwawnikiem podczas cyklu menstruacyjnego może wspierać równowagę hormonalną, układ odpornościowy, ból menstruacyjny i PMS.

Krwawnik może również zwiększyć naszą kreatywność. Osobiście czuję, że kiedy miesiączkuję, twórcza energia płynie najłatwiej i bez wysiłku.

Wierzę, że dzieje się tak dlatego, że podczas menstruacji jesteśmy bardziej związane z Boską Boginią w nas.

Noszenie biżuterii z tym kamieniem lub umieszczenie jego kawałka na ciele lub w jego pobliżu przed lub w trakcie miesiączki może przynieść ulgę i lekkość.

Krwawnik łączy nas z pielęgnacyjnymi i uzdrawiającymi wibracjami Matki Ziemi i dlatego jest również wspaniałym kamieniem do pracy w czasie ciąży.


Krwawnik znajdziecie w naszym sklepie


Morganit

Następnym kryształem, który może okazać się świetnym wyborem do pracy podczas cyklu menstruacyjnego, jest wspaniały kryształ Boskiej Miłości. Promieniuje delikatną, współczującą energią, która pomaga otworzyć naszą Czakrę Serca i uwolnić emocjonalną traumę.

Morganit przypomina nam o wybaczaniu sobie i wzmacnia miłość do siebie. Często to my sprawiamy sobie najwięcej bólu i cierpienia. To my osądzamy siebie najbardziej surowo i to nam najtrudniej jest sobie wybaczyć.

Subtelne, lecznicze wibracje Morganitu mogą pomóc złagodzić nasze nastroje, objawy PMS i hormony.

Zwróć się do tego kryształu, gdy czujesz się nadmiernie emocjonalna, a podniesie cię on do bardziej spokojnego i harmonijnego stanu umysłu.


Bransoletkę z Morganitu znajdziecie w naszym sklepie


Labradoryt

W swej istocie Labradoryt jest kamieniem magii i ochrony. Ma czarującą kombinację niebiesko-zielonych odcieni, które przywołują obraz mistycznej zorzy polarnej.

Labradoryt to kryształ o wysokiej wibracji, który pomaga nam połączyć się z królestwami Ducha. Wiele kobiet odkrywa, że ​​podczas menstruacji bardziej przyciąga ich mistyka, a portale do wyższych wymiarów otwierają się łatwiej.

Labradoryt pomaga nam odblokować nasze zdolności parapsychiczne i pobierać duchowe pliki prosto ze Źródła. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że kiedy jesteśmy bardziej otwarte na dawanie i otrzymywanie energii, potrzebujemy również większej ochrony.

Kiedy miesiączkujemy, możemy czuć się szczególnie wrażliwe na wszelkiego rodzaju energie. Kryształ labradorytu otacza nas potężną tarczą ochronną, która zapobiega wyciekom energii.

Ponadto labradoryt może mieć właściwości łagodzące ból i równoważące hormony, dzięki czemu jest wspaniałym kryształem do pracy, jeśli cierpisz na jakiekolwiek objawy PMS.


Labradoryt znajdziecie w naszym sklepie

labradoryt


Źródło: oreverconscious.com/3-crystals-for-your-menstrual-cycle

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram